Ямболската група

amudjiev

Потребител
Хайде....пристигна още едно чехкинче в групата.
Малко слабичко е още, но Станимир ще се погрижи за джанките.
Да си го ползва със здраве и много десетки по неговите си мишени :cheers:

Да му мислят тези с изправените глави.... ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Прибирам се в къщи и какво да видя :eek: :eek: :eek: :eek: Добрия белобрад старец минал и ми оставил Коледния подарък :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

praetorian

Редовен Потребител
Мамка му..Мен ме е подминал :mad: :mad: :wall:
Айдееее, да ти е честита, Миро!!!!!!!!!!!! :rambo: :rambo: :rambo: Знам,че много ще те радва!!
 

lynx

Редовен Потребител
Честито Миро, много добре и компактно изглежда.
Дано да те радва много! :bravo: :bravo:
 

dinkata

Редовен Потребител
Честито и от мен ! С тая пушка си вече ТОП и безспорния номер едно при Браковците ! :pardon: :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес мисля към 12-12.30 ч. да съм на стрелбището да напаля BBQ-то да църнем някоя мръвка и да се почерпим за новата ми придобивка.Отивам да пусна един домашен хляб да стане за събирането.Ако остане време може и да пуснем някоя чашка олово да видим стрелял ли това чудо на техниката. :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
@amudjiev
Жорка,вземи рогатия хронограф да пусна някоя чашка и през него да видя каква е скоростта. Малко е мъгливо още ама се надявам да се избистри ида може да работи.
@shstanchev
Преброен си. ;)
Отивам да товаря багажа и да се ориентирам към потегляне.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Скарата.... Бирата... Идеал :cheers:
Ама нещо няколко човека се разболяхме от вируса Крикет :rambo:
Извинявам се на виновника за снимката :pardon:
 

Attachments

  • IMG_20131222_125923.jpg
    IMG_20131222_125923.jpg
    625.2 KB · Прегледи: 96

st_beer

Редовен Потребител
Аз не зная какво да кажа за пушката. Доволен съм като цяло ама още не съм и свикнал и по време на разходка имам пропуски. До сега повечето ми пушки са били еднозарядни и тая ми скъса нервите с тоя барабан. Голям ми е зор докато го сложа тоя барабан (те се вижда на снимката как се мъча ;))Всичко е въпрос на време и свикване с новите неща.
 
Нагоре