Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Нещо за утре да спретнем някоя организацийка. Гледам времето го дават прекрасно и безветрено почти.

 
A

Anonymous

Гост
здравейте,

аз съм от Сливен и си търся компания за стрелба. нещо против да дойда до Ямбол утре да постреляме
 

mihailstoianov

Потребител
Im-online-note-on-a-keybo-010.jpg
 

st_beer

Редовен Потребител
bozhilov написа:
здравейте,

аз съм от Сливен и си търся компания за стрелба. нещо против да дойда до Ямбол утре да постреляме
Заповядай добре си дошъл.

Нещо ще правим ли за хапване да се носят скарите или само ще се стреля. Дайте и предложение за сборен час . Мястото е ясно ще сме си на стрелбището
 
A

Anonymous

Гост
ok, идвам. само някой да каже къде е събирането, че не го знам това стрелбище къде е.
..и един телефон за връзка ако може разбир се :D
 

Di_mitar

Потребител
Ако е към 12-12,30 съм на линия.
Към колегата от Сливен - Ако има и други желаещи от Вашия град заповядайте, не сме върнали никой досега :p
 

st_beer

Редовен Потребител
bozhilov написа:
ok, идвам. само някой да каже къде е събирането, че не го знам това стрелбище къде е.
..и един телефон за връзка ако може разбир се :D

Ето ти маршрута. Няма как да сгрешиш пътя. На идване от Сливен като видиш първия светофар завиваш на ляво и после само на право. Следиш табелите в посока която караш и виждаш табела ловно стрелбище. Там завиваш надясно по един каменисто черен(кафяв) път. караш само по него докато стигнеш края (един портал) и там завиваш наляво и следваш асфалта и стигаш до мястото.
Това ти е маршрута:
https://maps.google.bg/maps?saddr=%D0%BF%D1%8A%D1%82+53&daddr=%D0%9D%D0%B5%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD+%D0%BF%D1%8A%D1%82&hl=bg&ie=UTF8&sll=42.495169,26.498637&sspn=0.027403,0.055747&geocode=FfZ5iAIdZQKUAQ%3BFc9wiAIdRnCUAQ&t=h&mra=me&mrsp=1,0&sz=15&z=15

Това е светофара на който завиваш наляво:


Това е табелата която търсиш и там завиваш надясно:


Ако не се оправиш до колкото разбрах имаш вече телефон за връзка. Ето и моя за всеки случай 0895618671-Станимир
 

Di_mitar

Потребител
Извинявам се за новия пост ама нещо ми се бъга компа и ми изчезват разни неща от страниците :-[

Та, утре към 12 -12,30 на стрелбището :rambo: пък викам и малко :meat: :burger: да направим.
Ще нося BBQ-то и въглища мисля че имам, и из фризера нещо ще изскочи, така че който е свободен да заповяда :hi:
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес се получи хубава сбирчица. Постреляхме си, позабавлявахме се и си похапнахме. Кой дошъл дошъл :cheers: :cheers:
Папараците де снимаха може да пуснат някоя снимка и да не са само къде хапвам ;) ;) Пуснете и някоя къде стрелям да видят хората че и пушка имам :lol: :lol:
 

st_beer

Редовен Потребител
Къде се затрихте бе Ямболска група? Няма ли да се съберем да направим нещо предпразнично :meat: :mcdonalds:? Какво ще кажете за утре по обяд 12-13 ч да направим една скромна сбирчица да развалим въздуха на стрелбището и да пуснем по някоя чашка :rambo: ? Ако има навити пишете :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
shstanchev написа:
Миро ти с какво ще стреляш?
Радост ли има ;)
С каквото ми дадат колегите.Ако няма свободни ще съм с оборотната пушка:


Може пък и да съм бил много послушен през годината и дядо Коледа да ми донесе подарък и да ми го остави под елхата по раничко.
:cheers: :cheers:
П.п
За стрелби не знам ама пържоли и скара със сигурност ще има ако се съберем.
 
Нагоре