Ямболската група

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ако има сбирка Петък или Събота бих се присъединил към групата :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
В петък ми е работен ден в събота ще съм на пчелите да вадя мед. Аз пропускам на 100%
 

st_beer

Редовен Потребител
[glow=red,2,300]Христос воскресе! Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви! Много здраве и благополучие!
[/glow]
 

st_beer

Редовен Потребител
Ако някой друг ще идва до Троян на разходка или да се състезава е време да се замисли за спането. Драснете да се преброим да се знаем.

pavloff написа:
Колеги да ви информирам как върви записването за участие в купа "Балкантерйд"
Към днешна дата 07.05.2013 г. има зипасили се 15 човека в клас "Международен", в клас "До 45J" няма записали се.
В базата остават свободни 9 стаи с по три легла.
Да ви подсетя, че крайният срок за записване е 19.05.2013 г. 21,00 часа.
Който има намерение да участва очаквам да ми пусни л.с. тези дни.
 

st_beer

Редовен Потребител
Честита нова придобивка на Жорката. Да си го ползва с здраве и да няма никакви проблеми. Ето първите снимки и клипче от тестовете преди няколко часа.
:cheers: :cheers: :cheers:
Компресор 300 bar
 

lynx

Редовен Потребител
Честито Жоро! :bravo:
Вече проблема с въздуха е решен за постоянно.
 

st_beer

Редовен Потребител
Момчета забравихме се вече. Стягайте се в кръста и да не си излагаме ами да се посъбираме от време на време да пускаме някоя чашка. Днес понеже никой не предложи нищо преди обяда дадох малко дежурство на бойния си пост и след обяда отидохме малко с жената да си направим малко плаж и да се позабавляваме. Аз съм много доволен от изминалия ден :cheers: :cheers: :cheers:
Моят местенце за отдих и дежурство ;)


Малко снимки от язовира и първи плаж за 2013 година.



 
A

Anonymous

Гост
Здравейте разбрах че има ново стрелбище кога ще има сбирка там да дойда и аз да пострелям
 

st_beer

Редовен Потребител
Места за стреляне колкото душа му сака на човек по нашия край. Нещо ни куца организацията за събиранията през топлия период на годината. Аз съм навит да стреляме и след работно време само желаещи да има.
 

st_beer

Редовен Потребител
След малко отиваме с boceto84 до стрелбището на гребния канал да пуснем малко оловце и въздух. Ако има други желаещи след 30-на минути сме там.
 

mihailstoianov

Потребител
от днес и аз съм на линия
тъкмо да си прострелям пушката :rambo:
ако има навити за довечера ?!?
 
Нагоре