Ямболската група

A

Anonymous

Гост
st_beer написа:
Утре съм ги поканил и ще бъдат гости на Ямболската група.

не знам дали ще дойдем на "гости" с оглед на следващия цитат:
st_beer написа:
повечко хора да обсъдим и свършим малко работа по стрелбището.

:wall:
 

st_beer

Редовен Потребител
mironi4ev написа:
не знам дали ще дойдем на "гости" с оглед на следващия цитат:
st_beer написа:
повечко хора да обсъдим и свършим малко работа по стрелбището.
:wall:

Тя работата не е курбан да замръзне Мирка. Товарете на колата и идвайте. Ще църнем малко мръвки и ще пуснем малко олово.

П.п
Никой друг ли няма да идва освен тези които писахме в темата? Не се излагайте еййй момчета. Намерете малко време и за забавление. Стига само с тая работа и ангажименти. Живота и времето си минават и неусетно ще дойде оня момент когато няма да можем да правим това което сега можем.
 

Hyp3r

Потребител
Аз ще идвам ,обаче не искам да пиша ,че все се става нещо което да ме спре ще се чуем по-късно
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес си прекарахме страхотно. В последния момент решихме да си бъдем на старото открито стрелбище понеже времето беше слънчево ,тихо и прекрасно. Това е предимството да имаме няколко места за стрелба :yahoo: :yahoo: . Надявам се всички да си прекараха добре и да са заредени с положителни емоции от изминалия ден. :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Ето и снимките от моя апарат:




Ето и снимките на нашия малък гост от гр. Сливен Който определено се забавлява много в днешния ден и определено някой ще трябва да пере дрехи ;) ;)





 

Hyp3r

Потребител
Как няма да е хубаво хубави прижоли,хубава природа,слънце и хубави хора ...беше страхотно и хубаво си :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Оппааа :) много време не ми оставаше време да посещавам форума .
Имам нужда от вашата помощ .
Имам затруднение с намирането на уплътнения на пълнителя ми за :
CZ 75D CO2 compact Dual tone .
От какъв материал си правите вашите уплътнения ? при мен е с данни :
дебелина : 1,5 мм.
външен диаметър : 8.5 мм.
вътрешен диаметър : 5 мм.
проблема е че след определен брой изспрели - уплътнението се прецаква и пропуска .

Ако трябва мога да направя и по-разбирателни снимки .

Паралелно с оплакването имам и една хвалба :)
Понеже скоро заминавам за София малко командировка - 3 месеца - се снабдих с едно достъпно газово пистолетче - Zoraki 914 . За размера си е доста тежичко . Предполагам съм се сдобил с нещо прилично на прилична цена .
ПО-миналата година храних кучетата с BB 4,5mm стоманени топчета , а тази година ще ги обгазявам :)

Явно при всяка командировка - ще минавам от по-ниско към по-високо стъпало на оръжейната техника ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Здрасти Насе
За уплътнения (О-пръстени) можеш да потърсиш в магазин Микромакс. Сега се премести на КР.Марко 82 (бившия телевизионен сервиз или до магазин Роял). Надявам се знаеш къде се намира. По принцип никой не стреля с такива пистолети в групата и не знаем какво точно ти е нужно.Дамо намериш нещо там.
Що се отнася до газеняка е супер машина. Имам такъв и съм много доволен. Яде всичко какво му наредиш в пълнителя. Въоръжавай се добре за столицата че там кучетата ядът хора и има много. Жив и здрав :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
:) мерси се че включи .
Знам много добре къде се намира магазина - след като ми спомена улицата .
Аз мога да направя снимки на компонентите .
То Ако успея да го ремонтирам - само това скапано пръстенче ми прави въртелите - ще имам 2 оръжия :) за борба с песовете .
Но като знам че след ремонт пръстена се прецаква - след няколко ремонта ще ми писне .
Иначе досега го тествах само на халосни патрони и доста врява вдига , взех си и някаква смазка за чистене .
Прати ми едно писмо с телефона ти = че съм го затрил някъде :)

А ти какъв цвят газови патрони би препоръчал срещу песовете :)
 
A

Anonymous

Гост
Миро, като ви гледам снимките ме наляга носталгия! Влязла ми е муха за въздушен пистолет ама ще видим ;).
Поздрави :goodbye:!
 
A

Anonymous

Гост
Миро да не се ослушва а да пусне снимки на новата си придобивка,
вече може да стреля и полегнал в стил "полегнала Тодорка" ;)
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте градски :) Да ви се похваля миналата седмица се сдобих с Gamo CFX 5,5 ( с газова пружина ) + оптика Gamo 3-9x36 и за сега съм много доволен . Има още малко за настройване тъй като не съм се занимавал още да стрелям на далечни разстояния заради снега . Ако някой има някакви съвети за пушката и боравенето с нея ( като какви чашки да ползвам или някакви "тунинги" който би било добре да се направят ) да споделя :)
Нямах време да отида до Карото и да си взема някакви по добри чашки ( Gamo Pro Hunter или JCB express ,такива ми препоръчаха ) но имах път към магазина на Медичи и от там си взех някакви евтини чашки Umarex mosquito или нещо такова , казаха ми че са леки и ми се струва че и на пушката са и леки . Някакви съвети ?

2013_01_25_14_37_18.jpg
 

anibis

Редовен Потребител
Колега в групата имаше един ЦФХ много му допаднаха тия жсб-та 1.03гр пробвай ги. :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Щом пушката ти е с ГП няма да си купил от магазина. Това означава че е минала вече тунинг и е готова само за стрелба. Относно въпроса за чашите то отговора е в твоя пост ако препоръките са даден от стария собственик на пушката.
slavvs написа:
( Gamo Pro Hunter или JCB express ,такива ми препоръчаха )
 
A

Anonymous

Гост
Добре благодаря ви за инфото :) Да предишният собственик ми каза че е ползвал Pro Hunter и е бил доволен но не е имал време или възможността да тества с JCB express но ми каза че сигурно би били по добри даже от Pro Huntera . С него е правил група 40 мм от 40 метра .
 

st_beer

Редовен Потребител
@slavvs
Да ти е честита и да ти носи само хубави моменти. Ще свикнеш да стреляш и ще постигнеш и по добри резултати.

mironi4ev написа:
Миро да не се ослушва а да пусне снимки на новата си придобивка,
вече може да стреля и полегнал в стил "полегнала Тодорка" ;)
Мирка благодаря много за съдействието и препоръките. Придобивката наистина е страхотна и много много удобна. Нямам реална снимка да покажа за момента ама да не караме групата да се чуди какво съм взел пак. Става дума за походно шаранджийско легло :sleep: :sleep:
product_3349.jpg
 
A

Anonymous

Гост
st_beer написа:
Здрасти Насе
За уплътнения (О-пръстени) можеш да потърсиш в магазин Микромакс. Сега се премести на КР.Марко 82 (бившия телевизионен сервиз или до магазин Роял). Надявам се знаеш къде се намира. По принцип никой не стреля с такива пистолети в групата и не знаем какво точно ти е нужно.Дамо намериш нещо там.

Много благодаря за съвета - днеска наминах и си оставих о-пръстена и оставих телефон за връзка да ми звъннат да споделят какви парички ще ми падне .
 
Нагоре