Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
bozhilov написа:
здравейте колеги,
виждам че групата ви е доста активна и се чудех гости от Сливен приемате ли? че в тоя град май няма много хора запалени по ВО.
Приемаме гости от цял свят. До сега не имало някой да е дошъл и да сме го изгонили или върнали. Всеки любител на хобито е добре дошъл сред нас. Следи темата и когато видиш че ще се събираме заповядай. Има и други хора от Сливен които са ни гостували няколко пъти вече.
 

st_beer

Редовен Потребител
На вниманието на групата !!!
Ако все още има някой с пружинка и има желание да мине в класа на ПЦП може да се свърже с Митака (Di_mitar) и да се сдобие с един хубав хасан ат 44.
Хасана е направено всичко по него (спусък,фаска,БК,облечена цев,нов дървен приклад и т.н). Всеки от групата който е стрелял с него знае за какво иде реч. Ако няма желаещи от групата ще бъде пуснат в обява за продажба. Ще се продава само пушка без оптиката и модератора. Промо цената ще е 500 лв.
Това е пушката снимана е вчера последно :cheers: :cheers:



Това е бутилката (едната от двете) за която Митака е писал по долу. Бутилката е Мева 7 л 250 бара работно. Водна проба до 2014г .Производство 85 г



Зарядна станция не зная коя ще реши да си остави от двете.
 

st_beer

Редовен Потребител
boceto84 написа:
Мирооо,Миро само ние ли ще си останем с Асаните :pardon:
Аз си го харесвам и обичам бай хасан хулиган. Минах и през други модели ама за моите изисквания и цели и хобито това най ми легна на сърцето.
 

st_beer

Редовен Потребител
boceto84 написа:
И аз това казвам,че и "вълци" да ме гонят няма да го пусна ;)
Митака го подгони един вълк че и го хвана вече ;) ;) ;)
Скоро ще му го честитим кога стане негов на 100%.
Повече няма да казвам по въпроса да не се развали работата.
 

Di_mitar

Потребител
Надявам се че до края на седмицата сделката ще бъде финализирана ;)
Та така, Миро го е написал доста точно и изчерпателно за което съм му благодарен :rose: ( вече нз за кой път помага ). В продажба ще бъде пусната и бутилката 7л / 250 Br със зарядната станция, та ако има някой желаещ да пише или звънка за оглед, тестове и каквото реши :)
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес с Боцето изкарахме голяма част от следобеда на реката. Стреляхме с новата му придобивка пушка скобарка и много се забавлявахме. После му хвърлях плюшена играчка във водата и го учих да апортира от вода с каяк ;) ;) ;) ;)
Прекарахме си един страхотен топъл мартенски ден :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Ето и някоя снимка:
Боцето с новата си придобивка иж 61


Боцето оглежда за жабоци.


Боцето се обучава да прави апорт от вода и кара каяка с една ръка ;) ;) ;)


Двамата позираме с плякалките ;)

 

amudjiev

Потребител
Днес със Станимир се поразходихме до морето .... място по плажовете имаше много.... ама програмата сбита.... ;) ;) ;)
Добре че не взе пушката, че много мишени край нас.....на скалите... ;) ;) ;)

 

st_beer

Редовен Потребител
Благодаря за хубавата разходка днес. Жената е много доволна от подаръците. В момента дори прави първото производство. Обеща за Неделната сбирка да направи и на групата едно такова нещо. Жоре няма казваме какво който дойде ще види :quiet: :quiet:
Искам да използвам и случая да честитя официално на Митака (Di_mitar) новата придобивка Daystate Air Wolf МСТ 5,5. Нека го радва много и никога да не се чупи. За целта трябва се помисли за неделния ден да се направи банкетче както си му е реда за здраве. :cheers: :cheers: :cheers:
 

Карлсон

Потребител
Такъв банкет не трябва да се пропуска, ще видя и аз с какво мога да се включа, ще стане май кьор софра... ;) Честито на Митака за новата придобивка, много десетки и весели моменти с нея... :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Карлсон написа:
Такъв банкет не трябва да се пропуска, ще видя и аз с какво мога да се включа, ще стане май кьор софра... ;) Честито на Митака за новата придобивка, много десетки и весели моменти с нея... :cheers:
То и твоята има да се полива. Направо може да не се носят пушки ами повече BQ ще трябват. Аз имам тренинг обслужвам BQ-та без проблем само да има какво да цвърчи на тях. Радвам се че и с теб се запознах днес лично вече най-накрая. Вземай в неделя sess84 и пристигайте. И без това трябва и с него да се видя и запозная вече.
 

Карлсон

Потребител
Удоволствието беше мое, Миро... Станислав се опъва, щял за риба да ходи... :wall: Аз му викам че и в Тунджа има риби, ама кой да чува.. ;). Вземи мерки по въпроса, моля.... :cheers:
 

Di_mitar

Потребител
Благодаря за пожеланията :yes: Почерпката е задължителна и неизбежна :cheers: Остава и времето да подаде ръка и сме на поляната :yahoo:
 

st_beer

Редовен Потребител
Според прогнозата на синоптик времето го дава добре за поляната.
http://sinoptik.bg/yambol-bulgaria-100725578/5-days/5
Ама не бива да забравяме че имаме и резервен вариант второто закрито стрелбище където също можем да спретнем събирането.
 

boceto84

Потребител
Нагоре