Ямболската група

kamoto

Редовен Потребител
Смятам да си купя нова бутилка от водолазните магазини в Бургас или Варна. Предполагам, че те ще са напълно годни - със сертификати, с направени изпитания и срок на годност.
 

kamoto

Редовен Потребител
От приятел от Русе. Ще ми го достави от директно от Турция. Е, ще мине през ръцете на "Gadnqra", днес съм разговарял.
 

kamoto

Редовен Потребител
А, има ли доста любители на ПЦП в Ямбол? От доста време се каня и най-накрая се реших.
 

kamoto

Редовен Потребител
Именно!
И въпрос: когато си получа Bigmasa, какви са условията за приемане като член на групата: колко литра ракия, колко литра вино, какви мезета?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Колега, няма нужда от вино, ракия и мезета. Ний Ямболии сме топли и гостоприемни хора, стига ни добрата компания и широко скроените хора. Докато виж, Бургазлиите, много лоши хора са, подливат вода без причина, ще кажеш че морето им е бащиния :lol::yahoo: Пие им се Ямболска гроздова ама нямаааа  Емци ;) без лоши чувства :yes:
 

S.Andonov

Новодошъл
Здравейте съграждани. Обмислям покупка на PCP пушка. Има ли някой който да е навътре с нещата да ми разясни добра ли е пушката която съм харесал и ще има ли възможност от пипане.
 

S.Andonov

Новодошъл
Честно казано не. Като навляза малко мисля да взема един bigmaxx x 6.35 но това е в далечен план.
 

Ivan888

Редовен Потребител
Честита нова година на Ямболската група от Сливенския "член" :), Колега Андонов, не знам на каква цена е тази която показваш, но по добре скачай на биг-макса. Ако не си подготвен за него, изчаках малко, почети и така. Смятам че е много универсална и достъпна играчка за повечето хора. Въпроса е какво ще ти донесе удоволствие от ползването :)
 

kamoto

Редовен Потребител
За МНОГО ГОДИНИ НА ВСИЧКИ ОТ ЯМБОЛСКАТА ГРУПА!!!
ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ТОЧНИ ИЗСТРЕЛИ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!!!
Колега Андонов, и аз съм новак. И аз си чакам пушката - Bigmax X. Да, моята ще я "пипа" колега от форума от Русе. Спрял съм се и на оптика - след много и задълбочени консултации и доста четене. Ако с нещо мога да помогна и да съм ти полезен, в профила ми има и телефон, който е и с Вайбър.
 
Нагоре