Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Жорката мисля не посещава вече форума. Това е мястото отбелязано.Мисля ,че е на Хикови но не съм сигурен на 100%.
https://maps.app.goo.gl/poMNGvUn956a6WRaA

П.п
До колкото разбрах са направили Стрелбище някъде в бившия младежки дом ,но не зная дали не е само за тренировка по спортна стрелба за отбора. Мисля не се допускат външни хора. Ама може да поразпиташ.
 
Последна промяна:

The PuNiShEr

Редовен Потребител
За това място ли говорим, и конкретно обозначеното с жълто да е било стрелбището което сте се опитали да въведете в ред? Screenshot_20211031_153434.jpg
 

st_beer

Редовен Потребител
Не. Става въпрос за за това до него в ляво. Стрелбището не е напълно закрито и никога не е било. Закритата част е само едно дълго помещение колкото да не те мокри като вали . Навремето там стреляха с флоберово оръжие. Помещението беше пред разпад . Вътре беше ограбено . Навън беше буренясало с дървета и храсти. Имаше надвиснали опасни панели над главите. Сега направо не ми се мисли какво ще е останало след толкова години.
Ако гледаш снимки където сме се събирали на закрито. Това беше базата на Жорката преди да стане цех и офис. Бяха хубави години ,но за съжаление всичко отмина.
Най-много се събирахме обаче на ловното стрелбище до гребния канал където имаш една снимка с пушка на масата. Стреляхме си и си правихме прекрасни сбирки и скара.
В моя канал има много запазени спомени направени на клипчета.
Ето едно от тях.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Разбрах те, благодаря. Поканих Митака (Елма) да постреляме, но не изяви желание нещо, навярно вече не го влече това хоби, или пък липса на време, не знам. Ходих няколко пъти на ловното стрелбище, става но за тихо и по-меко време.Лятото е много обрасло и може да се стреля до 50 метра и то при положение че авджиите окосят за техните изпити и тренировки евентуално. В момента групирам на 50 метра в монета от 5 стотинки предимно, искам да вдигна дистанцията на 70 -80 метра поне но ........ В самото ОСО до реката в града имаше стрелбище преди , но мисля че беше 50 метра вътре, чувам и оттук оттам за друго такова навремето е функционирало в Халето до Практико. Продължавам търсенето. Още веднъж благодаря. Ако още хобито ти е на сърце може да постреляме когато имаме време и времето е с нас !!! :mafia::mafia::mafia:
 

st_beer

Редовен Потребител
Разпродал съм всичко и няма пушка вече. Иначе си чета форума и никога не ме напускало хобито. Просто имам още едно хоби и двете ми идваха в повече. Не търси няма вече закрити стрелбища.
Иначе може да бъдеш сигурен ,че ще се видим някой ден стига да си бдителен като пазариш .;););)
 

amudjiev

Потребител
Здравейте!
От доста време не бях влизал във форума.
Радвам се, че има активност в групата.
Стрелбището си е там, но както каза Станимир състоянието му е лошо и дори има опастност от падане на бетонни греди върху някой.Не си струва да се вкагат средства в него.
Не мога да коментирам на кого е.Мисля че в случая е без значение.
Като поотмине тази вълна с вируса бих искал да се съберем някой ден при мен на барбекю.Ще е хубаво да се видим поне на маса.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Здравейте!
От доста време не бях влизал във форума.
Радвам се, че има активност в групата.
Стрелбището си е там, но както каза Станимир състоянието му е лошо и дори има опастност от падане на бетонни греди върху някой.Не си струва да се вкагат средства в него.
Не мога да коментирам на кого е.Мисля че в случая е без значение.
Като поотмине тази вълна с вируса бих искал да се съберем някой ден при мен на барбекю.Ще е хубаво да се видим поне на маса.
Това като местоположение къде се явява ? Не може да няма място там да се пусне някоя чашка или слъгче ;)
 

amudjiev

Потребител
В базата ми вече е изключена темат възможността за стрелба. Влизане само с мръвки за скарата. :)
 

manqchko73

Новодошъл
Здравейте аз си стрелям на воля в Коса ако някой го знае нивите са големи и до сега никои не ми е правил проблеми.Но изкам да питам някой знае ли в Ямбол къде мога да си напълня бутилката с въздух че помпата ми отказа
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Здравей колега. Ако питаш за водолазна бутилка, то такава можеш да напълниш в кислородния цех в града ни, който е като тръгнеш от моста на реката водейки към Търговията и хванеш пътя за с. Роза влизаш в първия портал отляво. Но не забравяй, че бутилката трябва да е със необходимата документация за годност или печатите на нея са актуални и видими. :)
 

st_beer

Редовен Потребител
Здравей колега. Ако питаш за водолазна бутилка, то такава можеш да напълниш в кислородния цех в града ни, който е като тръгнеш от моста на реката водейки към Търговията и хванеш пътя за с. Роза влизаш в първия портал отляво. Но не забравяй, че бутилката трябва да е със необходимата документация за годност или печатите на нея са актуални и видими. :)

Какво точно пълнят в кислородния цех и на какви барове? Преди време нямаше къде в града да зареждаме и търсихме разни връзки да го правим.
Здравейте аз си стрелям на воля в Коса ако някой го знае нивите са големи и до сега никои не ми е правил проблеми.Но изкам да питам някой знае ли в Ямбол къде мога да си напълня бутилката с въздух че помпата ми отказа
Нашата бутилка я зареждаме при един човек от к-с Васил Левски срещу 7 лв за 7 литрова бутилка на 200 ат работно налягане естествонно с нужната водна проба си е бутилката.
Ако някой се интересува за телефон ще му го напиша на ЛС
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Еми въздух пълнят, с компресор Посейдон. 100 бара са 10 кинта. Моята я празня 300 - 200, и допълвам.
 

st_beer

Редовен Потребител
Попитах понеже преди години нямаха компресор за въздух в кислородния цех. Пълниха само кислород и СО2
 

kamoto

Редовен Потребител
Добър вечер на всички от ямболската група и Честито Рождество!
Аз съм нов член на форума и съм от Ямбол.
Предстои ми закопуване на PCP пушка и другите сапътстващи неща.
Така, че скоро ще се увеличите с още един член.
Тъй като ще си вземам PCP пушка, как стои въпроса със зареждането? Има ли в Ямбол къде да си заредиш 10-12 литрова бутилка на 300 бара?
Благодаря предварително.
 

Ivan888

Редовен Потребител
Добър вечер, май се заформят доста мерклии в окръга. Добре дошъл!

Здравей колега. Ако питаш за водолазна бутилка, то такава можеш да напълниш в кислородния цех в града ни, който е като тръгнеш от моста на реката водейки към Търговията и хванеш пътя за с. Роза влизаш в първия портал отляво. Но не забравяй, че бутилката трябва да е със необходимата документация за годност или печатите на нея са актуални и видими. :)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Честита Коледа. Има колега, стига бутилката да е с изрядни документи или щампи за годност на нея. Към какво си се насочил като пцп?
 
Нагоре