ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

angelmr

Редовен Потребител
Честито и от мен. Повече попадения и по-малко пропуски.
 
A

Anonymous

Гост
Честито и от нас.За утре на "Сушица" да не забравиш колата .бирата и другите подробности. :cheers: :cheers: :cheers:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Честита Ви нова версия на форума! :cheers:

Новият интерфейс по ме кефи :bravo:
 

cdman

Администратор
Честит да е :) , има и доста нови екстри които обсъждаме с години че ни трябват.
 

cdman

Администратор
Повече за новите екстри има тук: http://www.simplemachines.org/community ... ic.php?t=8

А относно рейтинга има лог кой как гласува :) може пък да реша да прегледам кой се лигави и завинаги да напусне нашият форум както някой герои в миналото. :sparta:
 

didarai

Редовен Потребител
cdman написа:
..... може пък да реша да прегледам кой се лигави ...........

:no:
Това беше добро.
Иначе понеже станах свидетел на реформата по минути,видях как първо бяхме с онези рейтове от експеримента(ъпдейта) преди време с плюсовете и минусите(например моя беше [+4 ],[-2],та ми беше много интересно на кого :stickfight:,та получих -2 ;).Моето пак беше нищо,щото имаше хора които доказано са помагали много и безвъзмездно на много от нас и бяха с отрицателна разлика ???.Не мога да разбера мотива на някой да натисне минус .Това що?Щото в някоя тема другия е бил на различно мнение от твоето или щото се е оказал прав а ти не ли ..........Аз лично бих натиснал минус само при откровени и преднамерени груби обиди или при умишлена измама в купува/продава.Иначе не издържах на генетично заложеното у нас,като има бутон да го натиснеш,за да видиш кво ще стане и набързо раздадох няколко плюса (като не пропуснах да се подмажа на администратора,а сега с нетърпение чакам да го сторя тържествено и с модераторите ;)) и с удивление разбрах,че мога да го правя не еднократно,а на всеки 24 часа(ухааааа,ако някой ми е крив мога всекидневно да го храня с (-)-си ~360 на година)......,но по скоро мисля въобще да не ползвам екстрата повече ,нито пък да се тревожа особено за цифрите под звездичките които също не ме тревожат особено.И за да не е съвсем офтопик целия пост:
да ни е честита новата придобивка и благодарности към хората които се грижат да я има.
 

cdman

Администратор
аз повече се радвам на екстрата с картинките - най накрая има ограничение на показване на файловете с картинки :) мисля че в момента е 1600 на 1200
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Честит рожден ден Светльо
Жив и здрав и много късмет.
:cheers:
 

ангел иванов

Потребител
Честит рожден ден на колегата Светльо-Сидимен! :cheers:
Всички сме ти благодарни за това което правиш за нас с форума,и ти пожелавам здраве,много успехи на
всяко поприще и много десетки с хобито!
Наздраве! :cheers: :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
[glow=red,2,300]Ч.Р.Д.[/glow] Светльо! Да си жив и здрав! Благодарим ти и :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
Честит Рожден Ден!
:cheers:
Живи и здрави.....
...Много успехи....
...и никакви разочерования!
user2538_pic11206_1301295547_thumb.gif
 
Нагоре