ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

A

Anonymous

Гост
Ч*Р*Д и от нас Тоше,с пожелания за много здраве,щастие и късмет. :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Тошко ЧРД и от мен,много здраве,късмет и успехи и каквото си пожелаеш да можеш да си го купиш... :)
 

Attachments

  • Наздраве.gif
    Наздраве.gif
    74.5 KB · Прегледи: 88
A

Anonymous

Гост
Честито Тошо, здраве, щастие и късмет за теб и цялото семейство.



А на всички от форума - весело посрещане на Новата година. (пиша го сега, че почти месец съм отпуска и офлайн)
 
A

Anonymous

Гост
Благодаря на всички ви !
Пожелавам весела и щастлива нова година на всички ,много здраве и работа да имате , адругото ще си го купите !
НАЗДРАВЕ: :cheers: :cheers: :cheers: и не забравяйте за :rambo: да не ръждясат :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Колеги искам искрено да благодаря на моя приятел praetorian за изключително коректното му отношение при закупуването ми от него на пушка Хатсан АТ44.
Той съвсем искрено ми каза за всички плюсове и минуси на пушката /минуси имам предвит дреболии/
Да не говорим колко много е пазил и се е грижил за въпросната пушка.
Аз съм направо меко казано шокиран.
От магазина като я взех /когато имах такава/ не беше толкова грижливо опакована, смазана и т.н.
Супер много се радвам, че точно аз взех пушката понеже съм имал такава и знам за какво става дума.

Благодаря ти колега.
Винаги ще ми бъде удоволствие да работя с такива коректни и точни хора като теб!

Поздрави и весело посрещане на НГ на всички!!! :yahoo:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
На всички Приятели и Колеги от Групата и Форума желая много здраве(защото то трябва за всичко), много пари(за да си купуват пушки, пищови и оптики), добри жени(за да ги пускат по срещите) и мощни коли(за да ги отвеждат бързо до там)! Весело посрещане на Новата 2009 година! :cheers: :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Желая на всички колеги от форума и техните семейства МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И МНОГО КЪСМЕТ.Нека всички мечти се превърнат в реалност през Новата 2009 година.
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: на всички и весело посрещане на Новата година.
 
A

Anonymous

Гост
Весело посрещане и щастлива Нова година на всички приятели и колеги от форума и групите.
Пожелавам ви много здраве и само весели и щастливи моменти през новата 2009г.
:cheers: :cheers: :cheers:
 

bor1968

Потребител
Успех, пари, здраве и много веселба, желая на всички през 2209г.

ПП. Сори за годината :-[. Объркал съм неволно :D. Става въпрос за 2009г. - но се надявам през 2209г. да пожелая същото на всички Вас ;).
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Весело посрещане на новата година на всички.....Много здраве на вас и на близките ви!
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Много здраве, щастие, весело посрещане и още по-щастлива Нова Година на малки, големи и още по-големи любители на нашето хоби. :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
За много години колеги.
Айде нека аз да съм първия честитил ви новата година.
Живи и здрави да сте и никога да не изневерявате на хобито ;)
 
Нагоре