ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Честит имен ден на всичкото Петър и Павел, Камен и сие и брат му и тия дето им носят производните и всички други дето искат да почерпят!
 

ivan Smilenov

Потребител
Новата ми машина.
Честито! С ръчка ли е за бавните.

Хубави машинки са Събчовците.
Справят се на много добре с кал и сняг. Яки двигатели! Имат един минус, особено тия втора ръка. Като влезеш и в абсолютна тишина се заслушаш .... в един момент чуваш как ръждата а яде .... хруп, хруп хруп.
Две съм имал и това им бе единствения недостатък.

Дано нямаш този проблем. Със здраве и безаварийно да я караш на асфалт и на черно.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Иване, за това хората са сложили радио. Пускаш го за да не чуваш как ръждата яде колата.
Към 7842. Честито и много безаварийни километри. Надявам се да носиш на майтап.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Дизела няма бързи/бавни. Ръжда при моделите след 2008 г. все още не съм срещал.
Единствено този оранжевия цвят има леки проблеми. Пуснаха го само за премиерата на ХV(и след това го спряха). Още като нов, стои матово избелял и след време е голяма проблем за бояджиите да докарат този "ефект" при евентуален ремонт.
Много добра колица за арна жена, той Жорката знае;)
 
7

7842

Гост
Много добра колица за арна жена, той Жорката знае
Ааа,не е за жената.За мен е.Купих я от автосалон на Субару.Като нова е купена от тях,всички печати за сервиз са техни,от начало до край.Даже беше с 12 месеца гаранция ако ще се кара в Германия.Всичко е истинско.2013 г.,142000 км.
Аутбека ще го продавам.Ще пусна обява и във форума.
 

t.marev

Редовен Потребител
Искам да похваля Васко xpresident......Изпрати ми едни чарколяци по куриер опаковани старателно и грижливо! Това обаче всеки го прави или почти всеки, докато Васко се беше постарал да проектира и изпълни специална, високотехнологична опаковка, /която би засрамила дори педантичнита германци/ елиминираща каквито и да са опасности от повреди.
Възхитен съм! Браво Васко, ти си истински перфекционист!
 
Нагоре