ХФТ-РУСЕ,29-30 април 2012г.

Tesla

Потребител
Утре тръгвам дайте някакви google координати и инфо за пътищата?
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ето тук.
Координатите се виждат на снимката, а KMZ файла с Гугъл Ърт те праща точно там.
Сбирката вече тече. Първите трийсеттина се събрахме. Някои още се черпят други току що се прибрахме.
Като се наспим продължаваме. Още два три дни са пред нас.
 

Attachments

  • Място на сбирки и стрелби..kmz
    749 bytes · Прегледи: 7
  • Място на срещата.jpg
    Място на срещата.jpg
    391.5 KB · Прегледи: 45

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Ние се прибрахме поживо-поздраво. Много ни се оставаше и тази вечер ама, неможе. Имаме шефове които трябва да станат милионери :mad: Нали Пропаре. С теб се разминахме защотот много се канехма, но следващия път ще наваксаме.
Трасето беше трудно, но за сметка на това много интересно. Г-н Романов, чудесни идейни решения :bravo:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
И ние се прибрахме по живо, по здраво. Слава Богу, духът на старите Национални срещи е още жив! Тези 3 прекрасни дни заедно го доказаха! Благодаря Ви приятели и до нови срещи! :cheers:
 

stelibg

Потребител
Хубаво време, хубави емоции с хубави хора!
Благодаря на организаторите на мероприятието - за положения труд, за "фитнеса", който ни осигуриха (дайте снимките с дървото :) и за възможността отново да се видим.

:cheers: :bravo:
 

bor1968

Потребител
И аз благодаря на домакините за това, че се напънаха да ни осигурят едно хубаво преживяване.
:cheers: :cheers: :cheers:
И какви големи и учтиви зайци имат. Като срещнали наш Дидо /me4o.grizzly/ го питали ,,яде ли ти се заешко" ;)


ПП. http://www.desant.net/show-news/23552/ за този екземпляр ставаше дума :D
 
A

Anonymous

Гост
И ние се прибрахме по живо и здраво.
Благодарим много на организаторите и на всички , които допринесоха с присъствието си за това приятно събитие !
Както наза Мах " Слава Богу, духът на старите Национални срещи е още жив! ".
Не мога да повярвам , че г-н Романов успя да ме накара да се катеря по дърво , за да стрелям от там и то два пъти ! ;)
Снимки малко по късно , че ако бързаме може да се освети филмчето ! :)
 

petkof

Редовен Потребител
Аз съм изключително доволен от прекараните три дни на това мероприятие. :yahoo:
Три дни изключително и само удоволствия, приятни емоции затрупани с много искрен смях и шеги, приятелска атмосфера сгрята от истински огън и гостоприемство.Благодаря на всички присъствали и на организаторите!Наздраве! :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Абе така ли някой не се престраши да постреля малко с фотоапарата ? :pardon: :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Дани и семейство са присъствали, това означава минимум 30-40 снимки ;)
 

FreeMan

Редовен Потребител
И ние се прибрахме, макар и след полунощ.
Отбихме се да видим едни водопади, както и време за семейството и от там по пътя за София като попаднах на едно ХФТ... - поставих нов личен рекорд... продължи над час... ;)

Специални благодарности на организаторите и колегите от Русе!
Беше страхотно! Вече съм фен и на ХФТ!
Както и преди - страхотна организация, интересно трасе, приятни и учтиви хора, както и незабравими моменти.

От тук можете да изтеглите малко снимки от награждаването - извинявам се за качеството, композицията и уловените моменти, но снимките са правени от дъщеря ми с моя телефон.
Моля тези които са снимали по време на състезанието, груповата снимка и въобще всичко - да ги качат някъде без компресия да можем да си ги изтеглим. Благодаря.

При мен са JSB-тата за тези които са поръчвали от Peko и са от София.
Обадете се да ви ги предам.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Хубаво стана!!
Въпреки късното обявяване,на поляната се сбрахме над 40 човека,но ни липсваха
колегите от южна България-Пловдив,София и т.н.
Състезанието допринесе доста за доброто настроение по време на срещата.За участие се
записаха над 20 стрелци.
Малко за трасето:
Разположено на 100м от лагера,дълго около 100м,15 позиции Х2 мишени,50% намалени убойни зони,
5 задължителни позиции легнал,прав и от коляно,3 мишени на пределните 41м.13-та позиция се стреляше от чатала на орех на около 2 метра над земята,няколко мишени бяха с частично закрити УЗ.И двата кръга приключиха за по около 90 минути.
Наредихме го за 2часа 7-8 човека и го прибрахме за 20минути с помощта на всички колеги.
Дали заради рутината или заради подкрепата,за първи път аз не усетих и грам натоварване при организацията
на срещата и състезанието.

Снимки ще има,както каза Светльо.
Резултатите ще публикува Таня{Vita},която го игра главен съдия и се справи перфектно.

Малко и за другото трасе:
Маса към 10м,100+оки бира и доста твърдо,перманентна скара и хубав огън вечерта.
И разбира се-доброто настроение сред приятели.
 
A

Anonymous

Гост
Бяхме малко, но най-редовните. Обичайните заподозрени бяха на поляната от предната вечер. Прекарахме си както винаги добре. Времето беше с нас, че и отгоре. На моменти си мечтаех за малко дъжд.

Трасето беше интересно, а позицията ала Луи дьо Финес ("Кацнал на едно дърво") внесе допълнителни емоции (и подложи на изпитание физическото състояние на участниците). Друга новост беше мишена с изцяло закрита убойна зона - препятствието се отстраняваше с изстрел, след което следва стрелба в целта - два изстрела за една мишена, но ако с първия пропуснеш, директно нула точки. Хитро :bravo:


П.П.
lynx написа:
Дани и семейство са присъствали, това означава минимум 30-40 снимки ;)
Това от него ли го чу?
 

vita

Потребител
Здравейте!
За мен отново беше удоволствие да видя Поляната пълна с хора. Много се забавлявахме!
Относно трасето - когато оглеждахме мястото и правехме грубата подредба, ми се струваше скучно, еднообразно. За радост бях много приятно изненадана от резултата! Такива пози не съм заемала на други ХФТ-мероприятия, а времето направо си летеше. Донякъде съжалявам, че не успях да се порадвам на "животинките" още веднъж, но за сметка на това прекарах повече време в приятната ви компания!

@luft9waffe
Перфектният съдия не би се оставил на последно място, било то и трето :D

Ето и общите резултати:
 

Attachments

  • Klasirane Ruse April 2012.png
    Klasirane Ruse April 2012.png
    40.6 KB · Прегледи: 149

FreeMan

Редовен Потребител
Вижда се че в Unlimited са 2 втори места, а не както Стефан обяви а и тук в класацията е отразено...
Стефане :cheers: за смирението и отношението, както и за цялостното мероприятие на целия екип!
 
Нагоре