ФТ тренировка "Спомен за Купа Бритос" - В.Търново 16.08.2014.

go_panch

Потребител
Re: ФТ тренировка "Спомен за Купа Бритос" - В.Търново 16.08.2

И аз бих искал да ям кебапчета и каквото друго се предлага.
 

g1905

Потребител
Re: ФТ тренировка "Спомен за Купа Бритос" - В.Търново 16.08.2

Единият от моите хора отпадна -неотложен ангажимент. Оставаме двама, тъй като срока за скарата беше до вчера 20 часа, аз ще поема неговото ;). Ние мисля, че ще сме по-скоро гледащи :).
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: ФТ тренировка "Спомен за Купа Бритос" - В.Търново 16.08.2

Споменът за Купа Бритос беше значително по-поносим като температурни условия от оригинала - направо прохладен като за август ден. Приятните часове с приятели и свободна програма от стрелкови забавления минаха неусетно.

Резултати от дисциплините:
1. Фийлд Таргет: трасе от 18 мишени, 1 кръг - победител Слави с 11 точки. Лауреат на Почетен Кен "Бритос" :winner: !
2. Леденишка скара: общо бяха отстреляни 16 кебапчета и 12 кюфтета. Победители: Жоро и Васко с по 4 т :crazy: .
3. Бира: Поради тоталното отсъствие на бира Бритос по леденишките магазини и заведения бяхме принудени да стреляме по: 2л. Каменица, 2л. Загорка и 2л. Шуменско. Целите бяха успешно поразени. Поради едновременната и много интензивна стрелба в тази дисциплина не можахме да излъчим конкретен победител :D .

До нови срещи, приятели :cheers: !

 

didarai

Редовен Потребител
Re: ФТ тренировка "Спомен за Купа Бритос" - В.Търново 16.08.2

Чудесен ден сред приятна компания и стрелба.Благодаря на Пламен за инициятивата да ни събере и на останалите за възможността да го направим. :cheers:
 

g1905

Потребител
Re: ФТ тренировка "Спомен за Купа Бритос" - В.Търново 16.08.2

За първи път присъствах на подобно събитие, доволен съм, прекарах си чудесно.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Re: ФТ тренировка "Спомен за Купа Бритос" - В.Търново 16.08.2

Аз съм много доволен от събитието и разходката. Изкарах си чудесно! Времето беше много добро, радвам се и за променливия вятър, който направи на пръв поглед лесната тренировка по-интригуваща и реалистична.
Благодаря на Мускетарите и Пламен за събитието и чудесната организация-както винаги! :cheers: :bravo:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: ФТ тренировка "Спомен за Купа Бритос" - В.Търново 16.08.2

А бе аз все пак да попитам. Жоро как пристигна в София? Опънат или сгънат на две ;) или имаше само масажи по пътя.

Радвам се, че дойдохте френдове. Да погърмим и ние с класни пушлета на спокойствие. Добре сте дошли пак :cheers:
 

Ристю

Новодошъл
Re: ФТ тренировка "Спомен за Купа Бритос" - В.Търново 16.08.2

Малко снимки:
 

Attachments

  • WP_000751.jpg
    WP_000751.jpg
    496.1 KB · Прегледи: 41
  • WP_000752.jpg
    WP_000752.jpg
    339.9 KB · Прегледи: 41
  • WP_000750.jpg
    WP_000750.jpg
    534.2 KB · Прегледи: 46
  • WP_000753.jpg
    WP_000753.jpg
    641.5 KB · Прегледи: 39
  • WP_000754.jpg
    WP_000754.jpg
    650.5 KB · Прегледи: 37
  • WP_000756.jpg
    WP_000756.jpg
    337.2 KB · Прегледи: 46

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Re: ФТ тренировка "Спомен за Купа Бритос" - В.Търново 16.08.2

valens1968 написа:
А бе аз все пак да попитам. Жоро как пристигна в София? Опънат или сгънат на две ;) или имаше само масажи по пътя.

Радвам се, че дойдохте френдове. Да погърмим и ние с класни пушлета на спокойствие. Добре сте дошли пак :cheers:

Не знам какво изключихме, ама ДИСкомфорт ел.модула за управление на седалката продължи да сгъва и разгъва Жоро- та в София пристигна сгънат :-[
 
Нагоре