Търсят се Маршали за EFTC 2023

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Моля в тази тема да се записват само сериозни желаещи да помогнат с организацията на Европейското по Фийлд Таргет 2023 което ще се проведе в България.

Търсят се Marshal-и.



Какво е това Marshal?

Преведено на български това е съдия на състезанието, но с повече отговорности от това да следи за спазването на правилата.



Търсим си хора за екип Marshal-и, които да направят EFTC 2023 незабравимо преживяване за всички стрелци. Да подпомогнат състезанието да бъде на световно ниво. И да бъде споменавано само с добро.



Какво предлагаме в замяна?

За периода на състезанието (4 дни с просрелката и награждаването) ФТКС покрива разходите за спане в СПА Хотел АТА (по 2ма в стая) или нейният еквивалент.

Също са предвидени дневни по 50 лв на човек.



Моля желаещите да се записват на следния линк:





Списък на резерви

Деян Марков
Румен Гергушки


Списък на потвърдени Маршали:
Петко Дишкелев
Симеон Георгиев
Любо Николов
Валентин Божанов
Христо Димитров
Милко Петков
Пламен Георгиев
Гари Мъри
Данаил Диков
Николай Нанков
Радослав Ангелов
Светозар Пейчев
Цветан Габровски






Ако имате желание да помагате, но не искате да се наемате с толкова ангажираща роля като Маршал, ще има отделна тема с задачки където можете да се включите.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ще го направим обучаващ Маршал, да обучи няколко други, пък ша си пуца и трите дена.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Ти не си ли в отбора. Къв маршал ще си.
Ице няма желаещи за маршали, няма как всички да са доволни :).
Най-важно е да имаме хубаво състезание със адекватност по трасето.
Моето място ще го заеме друг.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Както казах по рано и аз мога да съм маршал. Не се боря за шампион.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Стига глупости...хора които могат и имат реален шанс като Румен,Део и адаша... изключвам Любо,щото с него няма разбиране,трябва да си стрелят
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
За deputy marshal сме достатъчно. Обещал съм да направим и поне един маршалски курс. Мисля, че ще се справим и без стрелящи.
Помощниците може да са и от другия пол.
 

Anahtas.DmN

Потребител
За deputy marshal сме достатъчно. Обещал съм да направим и поне един маршалски курс. Мисля, че ще се справим и без стрелящи.
Помощниците може да са и от другия пол.
Кажи кога е курса, да го изкарам и да съм маршал.
 
Нагоре