Тренировка ФТ "Ловешки поляни"

TeXHo

Потребител
Архитекта написа:
shstanchev написа:
Айде ако те споходи "лош късмет" и го спечелиш, ще взема едно Пепси до го омешаме с колегите :cheers:
Категорично съм против :mad: ;) ! Изобщо не ми дреме, че може да прозвучи като "продуктово позициониране": това е любимото ми питие и то се пие с Coca Cola :yes: :cheers: !
Само скатай Колата, че колегите знаят че в мое присъствие тази блага течност не се задържа дълго. Да не се наложи победителя да си пие наградата без разредител ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Специално за теб... допълнителна доза
Coca-Cola.jpg


:cheers: :)
 
A

Anonymous

Гост
Успешни стрелби утре, на ФТ "Ловешки поляни". Много железни гарги и мишки да свалите.
Ще се видим с вас на следващото състезание.

П.П. И да внимавате с колата, че навремето с нея си чистех запушените рапидографи.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
"уредил съм" за утре топла скара от изпитана кебапчийница.
За съжаление е Съботен ден и глезотии от рода на пилешки пържоли и шишчета няма. Просто технологияте е че ги вадят от фризера от днес за утре.

Та по въпроса. Утре при записването на участниците ще приемам поръчки и за обяд.
Половинка с три (кютета или кебапчета) е 2лв. Моля носете си точно пари :exclaim:
Бири и безалкохолни е желателно да си носите... че много ще ми станат задачите ;)

Желаещите да си закупят сачми ... същата процедура - при записването поръчват а ще видим вече кой и как ще ги вземе.

Айде отивам да редя позициите :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Организаторите имат ли информация долу-горе колко човека се очакват на мероприятието?
За сега от Троян сме двама.
От Ловеч занам за двама.
От Търново знам за двама.
Надяваме се на гости от София и Козлодуй.
^-^ :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Пилците се броят на... поляната Павка.
Стига с тази статистика - всичко все в числа да вкараш Д-т/К-т
Разпусни бе човеко! Колкото-Толкова.
Мисля утре в първия удобен момент да те освободя от всякакви ангажименти и да те натиря към мишените :cheers:
стига само си организирал ;)

И да не забравяме че мероприятието го нарекох "тренировка", така че и аз смятам да участвам пълноценно. :rambo:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Всъщност Павка, нямам точна информация НО!
За клас 16J съм сигурен че борбата ще е "безмилостно жестока" :rambo: и там ще има "кворум" за наградите.
В другите класове ако няма минимум ТРИМА участника - грамота за първо място няма да се връчва :exclaim:
 

tzocho

Потребител
На Павката му е простено - професионално "счетоводно" изкривяване! ;)
Ще спомагам да си води сметките точно и акуратно и предвид, че го ангажирам за личен шофьор ще му поема и ангажимента към бутилирания швепс ;)
Поздрави за ентусиазма на Слави :cheers:
Тази вечер пробвам една нова смазка - Teacher's - получава се доста добре но за момента, утре не знам! :crazy:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Благодаря на всички участвали в мероприятието. Освен лошото време (силен вятър) всичко друго беше ОК!
:cheers:

Ето и резултатите

Клас 16J

1. Милен Миладинов (milen.m) AA-EV2 Nikko Stirling Diamond 10-50x60 (21,24) 45т.
2. Божидар Чудомиров (fatalen) AA-EV2 Nikko Stirling Diamond 10-50x60 (21,21) 42т.
3. Панайот Наков (texho) Hämmerli AR20 FT MTC Viper 8-32x60 (20,1:cool: 38т. - след надстрелване с mira_bis :rambo:
4. Бранимира Сърбинова (mira_bis) AA S-400 Nikko S. Diamond 10-50x60 (22,16) 38т.
5. Стилян Пасков (stelibg) Daystate MK4 Hawke 8-32x56 SR12 (16,16) 32т.
6. Явор Велков (bateiav4o) AA-EV2 Nikko Stirling Diamond 10-50x60 (15,16) 31т.
Диян Панайотов (dp1962bg) CZ200 S Hunter Leapers SCP3-832AOMDL (13,1:cool: 31т.
Станислав Станчев (shstanchev) Hatsan AT-44 ZOS 10-40x50 (14,17) 31т.
9. Михаил Абрамов (братушка) Hatsan AT-44 Vector 10-40x50 (14,14) 28т.
10.Валентин Божанов valens1968 Hämmerli AR 20 FT ZOS 10-40x50 (14,13) 27т.
11.Павлин Павлов (pavloff) Hämmerli AR 20 FT ZOS 10-40x50 (12,11) 23т.

Клас ПЦП Ълимитид

1. Огнян Иванов (CaMyPau) Hatsan AT44 + Leupold 4-12x40 MK IV (19,1:cool: 37т.
2. Велина Петкова (zari_vt) АА S 400 Classic + Center Point 4-16x40 (10,9 ) 19т.
3. Цочо Василешки (tzocho) Hatsan AT-44-10 LONG + Vector 4-16x50 ( 3,4 ) 7т.
4. Аленка Абрамова (FIREHORSE) Hatsan AT-44-10 + BSA 8-32x44 ( 3,1 ) 4т.
 
A

Anonymous

Гост
Браво! Като разгледах снимките, изкара ли сте си чудесно. А като загледах резултатите, явно вятърът наистина е бил доста силен. :windy: Е, поне не сте изгорели както в Троян.
Още ме е яд, че не можах да дойда (поне щях достойно да изместя Павката от последното място ;)), но family first.
Колегата Панайот Наков (texho) от скрит, се оказва все по-явен фаворит за челните места. Поздравления! :bravo:
 

stelibg

Потребител
Благодарности към домакините и към всички, които с присъствието си направиха събитието възможно!
Вятърът беше като за код "Жълто" - съчмите не искаха да излетят от цевта :)
Предпочитам да си пусна тото, отколкото да се опитвам да уцеля нещо на 50 метра :)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
bernhard написа:
Колегата Панайот Наков (texho) от скрит, се оказва все по-явен фаворит за челните места. Поздравления! :bravo:

Стрелял съм в двойка с много колеги.
Техно-то е от тези, с които ще се гордея ВИНАГИ :exclaim:
:cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
Честито на победителите и се надявам да нямам отсъствия на следващите сбирки :bravo: :bravo: :yahoo: :cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Браво, Слави. Трасето щеше да е трудно и ако нямаше вятър. Вятърът беше умерен до умерено силен :D ;). Не беше жега, дъжд не ни валя, вятър, вятър ама нямаше мухи и комари. Честито на победителите.

Ето малко снимки и от мен:http://valens1968.snimka.bg/sports/loveshki-polyani-25-06-2011.602494.24014807
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Браво на Слави за организацията, браво на победителите. Който го може вятъра не му пречи толкова.
 

TeXHo

Потребител
Отново искам да благодаря на Мускетарите за приятно изкараната събота! Вече със сигурност мога да заявя, че ако имам възможност, няма да пропусна ваше мероприятие. Чудесни хора, добра организация, страхотно изкарване!

Благодаря и на колегите за добрите думи! Радвам се, че съм оставил добро впечатление. Грамотите с времето избеляват, истинските приятели остават :exclaim:

Ето и видеото от награждаването. Може качеството да е посредствено, но дава представа за вятъра ;)
 

cdman

Администратор
Поздравление на победителите и благодарности на организаторите :bravo: , Мускетарите се доказват за пореден път с това мероприятие!

:cheers:
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Поздлавления и от мен :bravo: :bravo:
По начина , по който изглежда явно ще се превърне в традиция :bravo: :cheers:
Много ми се се иска да бъда част от подобно мероприятие. Следващият път ще се опитам да съм!
 
Нагоре