Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

luft9waffe

Редовен Потребител
Това май е същият.Стрелят и друга дисциплина освен 100у с чашки.150у слъгове.Само че за слъговете смени пушката.
 
Последна промяна:

dilom08

Редовен Потребител
Според мен попаденията не отговарят на това което е писал. Примерно има осмици, а си е писал девятки. Или аз пропускам нещо!??
освен това на 4тата мишена попаденията са 4 бр, а не 5. Има писана още една девятка, която липсва
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
освен това на 4тата мишена попаденията са 4 бр, а не 5. Има писана още една девятка, която липсва
То и на втора са 4 броя май..
На Болдов от как стана представител и рекламно лице на ФХ,нещо не му е за вярване.
 

emci74

Редовен Потребител
Пак съм аз, понеже никой от "конкуренцията" не качва мишени:-[ .
Днес бях с гладкоцевката или още известна като убиецът на Вулкани :D
Дистанция 100м, вятър 3-4 мс, като на моменти имаше доста силни пориви. Слъгове H&N 0.25 36 грейна, 293м/с.
20240612_085233.jpg20240612_091344.jpg20240612_090303.jpg20240612_090254.jpg20240612_085026.jpgScreenshot_20240612_154535_Range Buddy.jpg
 

njatanasow

Редовен Потребител
С тунер вече ще заприличаме съвсем на малокалибрените ;) Само че там вече филма е голям.Всеки проектил трябва да се прострелва на скорост и околна температура.Е това е само за върхови постижения!
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
Ако се чудите какво правят професионалисти като Болдов ако са със слъгове на 100ярда ЕБР.Ей го човека чукна 241 точки във вятъра.А ние при такива условия едвам стигаме 210-215
Колеги, размера на мишената А3 ли е?
Ако е А3 - някой има ли файла на тази мишена?
Или на тази, която съм прикачил?
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    30.3 KB · Прегледи: 42
Последна промяна:

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Колеги, размера на мишената А3 ли е?
Ако е А3 - някой има ли файла на тази мишена?
Или на тази, която съм прикачил?
Много ми прилича на мишена от https://www.printtargets.net
Има всякакви формати - А 1 до А5, В1-В5 и други. Може да се правят каквито мишени си искаме.
Аз последно време не мога да вкарам чертежчето за настройка на паралакса.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип

Attachments

  • A3 - 6.pdf
    16.3 KB · Прегледи: 40

DimitarV

Редовен Потребител
Тази седмица, е RMAC . Ще видим какви ще ги сътворят.Какви точки ще постигат в какви условия, дали Карма Ред Панда ще гази наред, дали Болдата ще се класира по добре от преди...Дали новите чашки на АЕА пак ще са най добрите или Зан или жсб.Ама от цялата тая работа с чашки, деба и пелетите.Няма ли да пуснат и на по класно състезание като това слъгове на ЕБР, че и ние да разберем къде се намираме!
 
Нагоре