СПОРТ!

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Не си спомням да съм виждал нещо подобно на бягството му като го запука яко Джошуа
Да драпаш обърнат с гръб към ъгъла на ринга, означава, че искаш прекратяване на мача.
Едно обаче му признавам.
Носи на бой.
На много бой.
Мачът всъщност можеше да свърши още в третия рунд.
Джошуа два рунда го изучаваше учудено, да не би Кубрат да следва някаква стратегия, но като се убеди, че такава няма и го подпука.
Явно обаче се съобразяваше с правилата, че среща от такъв ранг, не е редно да свърши толкова бързо.
Все пак хората платили билети и телевизиите за излъчване, трябва да получат зрелището и достатъчно време за да бъдат оправдани изразходваните средства.
Та затова е "прието", такива срещи да приключват след като е изтекло поне 2/3 от редовно отреденото за това време, а това е осми - девети рунд.
Все пак един боксьор от наЩа държавица се би с претенции за световен шампион и то в най-тежката категория, а колко много държави има.
Има трески за дялане Кубрат, ама те спортистите не се славят с мъдрост и остър ум.
Пък и специално боксьорите ... много ги бият в главата и тя започва да не ги слуша.
 

lynx

Редовен Потребител
Знаеш ли каква е приликата между бокса и шаха...
:p
zx320_2887696.jpg
 

silver bullet

Редовен Потребител
Да! Много напрежение и страх и от двамата. Антъни беше по уплашен и от Кубрат. Прекалено много дистанция и малко бокс.

С тоя отворен гард Кубрат сам си търси ъперкътите. Ако беше срещу Майк Тайсън. Тайсън щеше да нокаутира толкова тежко Пулев още в първия рунд, че щяха да го изкарат на носилка.
 
Последна промяна:

Jorom

Редовен Потребител
Добре че си дръпна ръчната Джошуа след трети рунд, та нашия го добута някак до девети, но това не е по негова заслуга! Дойде девети рунд, и тогава набързо беше приспан пульо, въпреки огромните ръкавици на СШ! Дали пък някой не е заложил на нокаут точно в девети рунд, та затова по милостта на Джошуа се стигна до него
А колко бил уплашен СШ това сериозно ли! А от какво точно трябваше да е уплашен Джошуа - от точкаджията с архаичния стил на игра, без силен удар, от какво точно беше уплашен СШ???
Я който приказва такива нелепици, да вземе да изгледа мачовете с Уайт, Поветкин дето се млатеха здраво и тогава да приказва измишльотини! Даже не се изпоти Дж! Един спаринг си направи той, едва ли в последните години е имал по-лесен съперник и въпреки това показа голямо уважение към България и пульо, а това че нашия изобщо не го заслужава е друг въпрос!
Уплашения беше само един, същия който избяга в ъгъла и обърна гръб на противника...много коментари четох че черния е трябвало да му свали гащите...може би тогава щеше да си седне на гъза нашия клоун и да спре да бълва простотиите си!
Ако някой от вас му харесва турбо-простаци да излагат страната ни по света, на мен това не ми харесва! Мисля че нямаме нужда от такава реклама!
 
Последна промяна:

silver bullet

Редовен Потребител
Колега гледал съм всички мачове на Антъни. Някои от мачовете съм ги гледал по 2-3 пъти мача с Кличко, мача с Паркър и двата мача с Анди Руиз. По пасивен и пазещ дистанция от мача с Кубрат беше само първия мач с Анди Руиз след като получи първите тежки удари. Не знам каква е била причината, дали страха да загуби всичко от боксьор в края на кариерата си на 39 години. Антъни пазеше голяма дистанция през целия мач с изключение на третия рунд. Това, че не понасяш простаци. По никакъв начин не значи, че Антъни не игра страхливо точно в този мач. Кубрат не е Паркър за да се пази толкова от него Антъни. Пусни си отново мача и виж дистанцията между двамата.
 
Последна промяна:

Jorom

Редовен Потребител
Бокс гледам откак се появи М Тайсън, харесах неговия брутален стил, и как размазваше противниците си без да ги бави, но всъщност любимец ми стана Холифийлд като размаза железния Майк по неговия начин през далечната 1996 година! Не харесвах никак Кличко, и дори бях спрял да гледам скучните му мачове по време на царуването му на върха, а още по-малко пък харесвах нашия прехвален точкар, който в сблъсък с нокаутьорите които харесвах щеше да изпадне в кома още в първата минута от мача! Затова и не съм му следил кариерата, та затова не знаех до днес за неговите изпълнения на Олимпиадата в Пекин през 2008г! Никакво уважение към противника, още тогава ги е приказвал тея приказки как ако го хванел на улицата щял да го пребие, спомням си че и за Кличко ги приказва същите а няма да се учудя ако и на Джошуа се е канел нашия уличен бияч Тоя не е мръднал и на милиметър от мутренските години! Четете коментарите, все едно се отнасят за сега, нали?!
https://topsport.bg/winter/kubrat-p...piadata.html?sort=desc&page=1#comment-section
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Не разбирам от футбол,някой може ли да каже за тази Суперлига ,такива неща не стават за един ден,интересно ми е!
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Балон, надуват го, ама няма да литне.... Вече му подготвиха игли да го спукат.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Бъркаш, балона(суперлигата) е един и вече го спихнаха от Уефа и Фифа. Плюс редица Нацинални федерации, готови с иглите, да ги боднат от първенствата. .
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Какво ги мотивира тия хора да предприемат тази стъпка...ако мотивите им се облягат на реални проблеми то тепърва ще се надуват балони а Национални федерации,като наша просто ще се хващат за най- големия!
 

batnan

Редовен Потребител
Принципът е - Що да играем много мачове с разни шматки и да си морим и контузваме многомилионните звезди, като може по- малко мачове за повече пари.:):cheers:
 

redsox

Редовен Потребител
Колеги не знам дали това е темата за такъв въпрос извинявам се предварително. Някой от вас правил ли е в казармата “16 разовото упражнение” ? Така поне при нас го наричахме. Опитвам да си спомня от кои точно движения се състоеше а нищо не ми излиза в Гугъл както и да го търся. Мерси
 
Нагоре