СПОРТ!

vanko

Редовен Потребител
Ще можем ли да гледаме мача между Кубрат и Джошуа по някой от каналите, освен по "DAZN" ? Дали няма да го излъчи някой от Руските канали?
 

lynx

Редовен Потребител
За съжаление няма да се излъчва по българските и руските канали.
Отново ще се оправяме кой както може.
Ще се излъчва по Sky Sports Box Office, има разни варианти за по-напреднали....
В YouTube също са приготвили стриймове за двубоя, но предполагам, че не е надежден вариант заради нарушаването на авторските права.
Разни люде дебнат и трият линковете.
 

undertaker

Редовен Потребител
За съжаление няма да се излъчва по българските и руските канали.
Отново ще се оправяме кой както може.
Ще се излъчва по Sky Sports Box Office, има разни варианти за по-напреднали....
В YouTube също са приготвили стриймове за двубоя, но предполагам, че не е надежден вариант заради нарушаването на авторските права.
Разни люде дебнат и трият линковете.
Много хора ще стриимват,даже като чета коментарите,някой пишат,че ще си платят за Dazn и пак ще пускат да се гледа.По принцип наистина дебнат и ще ги спират,но си мисля,че тези които стриимват ще са повече и няма да смогнат да ги спират всичките.Кофтито е че понякога спира баш в ключов момент и не го виждаш,и трябва да търсиш пак.
Не че 3лв. са кой знае колко(за повечето хора де),но според мен е супер смешно,нито една българска телевизия да не го излъчва.Колко често има шанс България да има световен шампион по бокс?
Могат да дават иначе турски сериали,щабове,"господина" с джипката,но когато България има шанс да има световен шампион,
не е важно.
Отделно че се плаща и за диема спорт,мах спорт и тн. И накрая давай и на DAZN.
Просто според мен е смешно и жалко.
 

lynx

Редовен Потребител
Към излъчването на Гала вечерта са имали интерес само 3 наши ТВ. От DAZN съвсем умишлено са им обадили недостижимата първоначална цена от около 200-250 хиляди долара(което за нашите ширини се води безумно скъпо, заради малкия брой зрители), за да ги откажат от мераците. Поне такива данни се подмятаха из медиите, а дали са достоверни, може само да гадаем. Преди няколко години братята Домусчиеви купиха пакета на Нова-ТВ с Диемите, сега са намерили купувач да ги вземе със минимум 100 милиона евро горница. Съответно Домусчиеви не се напъват да плащат излишни пари да вдигат рейтинги за спазарените вече телевизии.
Довечера в 20,00 часа започва излъчването и борбата, ще видим кой къде ще успее да се закачи на стабилен стрийм.
В интерес на истината, 3 лева(половин кутия цигари) за месечен абонамент не е забележима сума за феновете на бокса и бойните спортове и доста хора ще ги дадат. Неприятното е, че това е зарибяващата стартова цена, която лека полека ще тръгне нагоре :D
Да пожелаем успех на Пулев и на нас в търсенето на стабилни стриймове довечера :cheers:
 

undertaker

Редовен Потребител
Предполагам мача на Пулев ще го оставят за по-късно,може би към 12 часа, обикновено там някъде започва главния мач.Гледах много се е надъхал,по неговите думи е сигурен е в победата.А дано.
 

didarai

Редовен Потребител
Последна промяна от модератор:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Не може да излизаш ринга със световен шампион и да се хилиш като идиот, това е несериозно нищо не е научил от загубата с Кличко! Това му беше аз лично съм разочарован от държанието му не от загубата!
 

undertaker

Редовен Потребител
Без малко още третия рунд да приключи всичко.Май Джошуа си направи една тренировка и си замина.Не се затрудни особенно.Предполагах,че така ще стане,ама викам дано пък да не съм прав и да има успорван мач,но...
Явно Пулев все още не е готов за световен шампион,а то вече и няма за кога,годините си вървят.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Не може да излизаш ринга със световен шампион и да се хилиш като идиот, това е несериозно нищо не е научил от загубата с Кличко! Това му беше аз лично съм разочарован от държанието му не от загубата!
Като гледах кантара им,направо ми дойде да му тегля една ....Толкова арогантен до няма и къде!
 
Нагоре