СПОРТ!

lynx

Редовен Потребител
Шоуто продължава, в момента играят Бразилия и Мексико.
В 31-та минута Мексико води с 2-0 :eek: ;), двата гола Чичарито ги отбеляза.
 

dinkata

Редовен Потребител
Прекалено слаба игра показаха теа бразилци :) Не може отбор, който струва няколко стотин милиона да показва такава игра ;(
 

batnan

Редовен Потребител
Когато нищо не заложено може, и ти предполагам като се съберете да стреляте за кеф не се раздаваш на 100% ама на състезание :rambo:
 

stelibg

Потребител
dinkata написа:
Прекалено слаба игра показаха теа бразилци :) Не може отбор, който струва няколко стотин милиона да показва такава игра ;(

Ами нормално да са слаби - кажи ми кой бразилски играч е лидер в клубния си отбор, че да поведе националния.
А и футбола в Бразилия е по-слаб от този в Европа - нали ги видях за междуконтиненталната купа. Барсата ги отупа с 4:0.
 

dinkata

Редовен Потребител
stelibg написа:
Ами нормално да са слаби - кажи ми кой бразилски играч е лидер в клубния си отбор, че да поведе националния.

Ами Хълк, Неймар, Роналдиньо са лидери, но не се получава нещо :) А относно междуконтиненталното разликата между играчите и техните цени бе огромна ! Наистина в Европа футбола е най - добър :cheers:
 

stelibg

Потребител
dinkata написа:
stelibg написа:
Ами нормално да са слаби - кажи ми кой бразилски играч е лидер в клубния си отбор, че да поведе националния.

Ами Хълк, Неймар, Роналдиньо са лидери, но не се получава нещо :) А относно междуконтиненталното разликата между играчите и техните цени бе огромна ! Наистина в Европа футбола е най - добър :cheers:

Хълк - що годе бива. Неймар - не се е доказал в Европа. Мъчи се с отбора си в Бразилия. Роналдинъо е за пенсия ....
 

batnan

Редовен Потребител
Роналдиньо май е лидер само у тях си ;) Маи нещо не се разбраха с Фламенго,а Бразилия е единствения отбор участвал на всички световни първенства и е бил 5 пъти Шампион.До световното има още 2 години сега само настройват пушката и подбират съчмите :yes: :yes:
 

batnan

Редовен Потребител
dinkata написа:
Абе нека е лидер у тях си и пенсия ! http://www.youtube.com/watch?v=Q_y_OktFEbE :cheers:
Това никой не му го отрича,може би единствения които си правеше кефа докато играеше в Европа.Сигурно и К.Р. може така ама Муринио не му трябва красота трябват му титли.На мен ми се гледа техника не през 5 мин фаул :yes:
http://www.youtube.com/watch?v=xBH0D39d ... r_embedded
 

batnan

Редовен Потребител
Бре тия гърци бе да им се ненадяваш при туй цялото рязане за малко да спечелят :)
Аи сега да видим какво ще направят Русия и Чехия,аз лично залагам на Русия :bravo: :bravo: :bravo:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Глей ся, кой ги прави тези класации?
И наш Трифон...
tun.jpg
 
Нагоре