СПОРТ!

dinkata

Редовен Потребител
303528_10151019097997164_1659745009_n.jpg


Пак ги изкара снощи ;) :superman: :superman: :superman:
 

lynx

Редовен Потребител
Довечера ще е интересното Германия - Гърция :)
Предполагам, че ще е стане голям купон ^-^
Византийците са се натопорчили да не се предадат без бой! ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
lynx написа:
Довечера ще е интересното Германия - Гърция :)
Предполагам, че ще е стане голям купон ^-^
Византийците са се натопорчили да не се предадат без бой! ;)

Немската машина няма да види зор и при това отборче :) ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Динка, облякал ли си фланелата на Испания за тази вечер? ;)
С франсетата трябва да се внимава, че са подли гадинки и всичко може да стане.
Особено ако ги подпре садията..... въй-въй, лоша работа.
Много мразя франсетата да печелят мачове, без да са го заслужили.
 

dinkata

Редовен Потребител
Няма на работа съм и не мога да я обличам (а и нямам точно на Испания ;)), ще ги подкрепяме разбира се и без тениска :) Тука даже на бас съм се хванал с едни Италианци за крайния победител, но да видим :) Надявам се на трудна победа с 2:1, но ще видим :cheers:
 

stelibg

Потребител
Фабрегас и Силва май са на Диазепам. Нито една атака не изостриха, макар да имаха възможност. Играят като на тренировка.
Аха, току що нахнаха Силва :)
Тренера им чу мислите ми и за Фабрегас :)
 

dinkata

Редовен Потребител
Лоши са La Furia Roja нали ? :) Не вярвам и Кристиановците да им дадат голям зор ;) Но на финала с Германия ще е мноооооого интересно ! :bravo: :bravo:
 

dinkata

Редовен Потребител
Трябваше Англия да продължи ! :wall: Теа неубедителни италианци какво да им гледаме !??
 

batnan

Редовен Потребител
Неубедителни?? Англичаните само се защитаваха и играха на контри това ако е убедително здраве му кажи :cheers:
 

big_dragon

Редовен Потребител
dinkata написа:
Трябваше Англия да продължи ! :wall: Теа неубедителни италианци какво да им гледаме !??
Динка,
И аз съм фен на англичаните, но във въпросният мач най-убедителните англичани бяха онези в червеното кръгче на снимката в предният ми пост...
 

dinkata

Редовен Потребител
big_dragon написа:
dinkata написа:
Трябваше Англия да продължи ! :wall: Теа неубедителни италианци какво да им гледаме !??
Динка,
И аз съм фен на англичаните, но във въпросният мач най-убедителните англичани бяха онези в червеното кръгче на снимката в предният ми пост...

Неубедителни до момента не в мача с Англия ! Сега Германия се надявам да ги пречупят ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Точно Италия заслужи повече да продължи според мен ( не съм фен на никой от двата отбора) , а Англичаните и до тука как стигнаха не знам просто голям късмет имат май. Финала според мен ще е Португалия - Германия ама да видим ;) Като победител ми се иска да е Германия, но какво искам и какво ще стане са много различни неща ;)
 

qtex

Потребител
Започнах да гледам европейското без личен фаворит и най-много ми харесаха Португалия, така че за тях ще стискам палци до края.
Толкова слаба игра от Англия не съм очаквал (от 3-те им положения пред врата на Италия не можах да разбера какво разчитаха, нито удари от голямо разстояние, нито имаше много опити за извеждане от дълбочина... пълна мистерия ???), но Италия показа голяма класа и беше цяло чудо, че не биха в редовното време. Въобще не отписвам възможността за изненада в полуфинала с Германия.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Не подценявайте италиянците.
Германския легион ще му бъде доста трудно срещу тях.
Ако на някой му се търси да провери колко от играещите германци са етнически германци.
Някъде чух, че само вратаря е етнически германец - Мануел Нойнер.
Доста странно за гермаската раса.
 

dinkata

Редовен Потребител
pavloff написа:
Ако на някой му се търси да провери колко от играещите германци са етнически германци.
Някъде чух, че само вратаря е етнически германец - Мануел Нойнер.
Доста странно за гермаската раса.
Павка, това няма значение, при полужение че мачкат наред !?!
 

stelibg

Потребител
dinkata написа:
pavloff написа:
Ако на някой му се търси да провери колко от играещите германци са етнически германци.
Някъде чух, че само вратаря е етнически германец - Мануел Нойнер.
Доста странно за гермаската раса.
Павка, това няма значение, при полужение че мачкат наред !?!
Има значение - германските "турци" са наемници. Нито един наемник не може да играе, както човек, играещ за страната си (достойнството) си. Нали видя кои не пееха химна на Германия?!
 

dinkata

Редовен Потребител
Да кажем, че Йозил е турчин ОК ! Какво недостойно и не хубаво виждате в играта му ? Само на този въпрос моля да ми се отговори ?!?
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
dinkata написа:
Да кажем, че Йозил е турчин ОК ! Какво недостойно и не хубаво виждате в играта му ? Само на този въпрос моля да ми се отговори ?!?
Динка ти сам си си отговорил че играе играе ама е турчин няма го огънчето в сърцето
 
Нагоре