СПОРТ!

anibis

Редовен Потребител
dinkata написа:
Не може така да се бъзикате.... една птичка пролет не прави, колкото и да е добър Кристиано, та дори и Меси нито Португалия нито Аржентина ще спечелят първенството.... само се чудя.... "Кой ще ги спира теа Германци !?" ;)
Германия и Бразилия на финал! :cheers:
 

didarai

Редовен Потребител
Който наби Бразил на миналото и Еспаньол на сегашното ... например ;) .
 

dinkata

Редовен Потребител
didarai написа:
Който наби Бразил на миналото и Еспаньол на сегашното ... например ;) .

поживьом увидим ... май така се пишеше :)





п.с. Футболът е проста игра – 22-ма мъже тичат след една топка в продължение на 90 минути и накрая печелят германците.
Гари Уинстън Линекер
 

batnan

Редовен Потребител
Някои от сочените за фаворити започнаха зле, обаче ако са им кадърни треньорите ще си вземат поука и нещата ще си отидат на мястото . Да не забравяме че 94-та година и ние започнахме с три на нула с Нигерия ;) ;)

Дет е рекъл ДИНКАТА поживьом увидим :cheers:
 

Termina4

Потребител
всичко изгледах-впечатление ми направиха 4 отбора:
Холандия, Германия, Англия, Босна и Херцеговина и "лудите" от Коста Рика :yahoo:
 

dinkata

Редовен Потребител
Termina4 написа:
всичко изгледах-впечатление ми направиха 4 отбора:
Холандия, Германия, Англия, Босна и Херцеговина и "лудите" от Коста Рика :yahoo:

Мноооооооого ми е любопитно с какво толко те впечатлиха Англия !? Като оная приказка... "хубаво играхме, ама паднахме" :)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Termina4 написа:
всичко изгледах-впечатление ми направиха 4 отбора:
Холандия, Германия, Англия, Босна и Херцеговина и "лудите" от Коста Рика :yahoo:

Ванка те пет бре ??? :cheers:

П.П. Аааааа стоплих. :yes: Динко той англичаните не ги брои ;) Заради това е написал 4.
 

Termina4

Потребител
;) малко се отпуснах и съм сложил 5 :) :music:
трябва да видя и вторите мачове и ще споделя пак за Aнглия ;)
 

traun

Потребител
Холандците се доказват все повече,евала на Чили!!!!!!!!!!!!!!
Пристрастен съм към неприазънта си към Испания!!!
 

poacher

Потребител
Аз съм за немците по субективни причини.
Но и да не спечелят те, предпочитам някой аутсайдер, вместо някои южноевропейски мангали или домакините.
Не че сред другите отбори няма мангали, но поне не са надути и играят със сърце.
 

dinkata

Редовен Потребител
НЕ забравяйте, че точно от "мангалския" полуостров излизат най - добрите играчи в последните години.... :confused: :confused:
 

qtex

Потребител
vq1jWSf.jpg


тики-така-тики-адиос... ;)

Поне да ги бях разбрал какви са некадърници, че да заложа на Чили, коефициентът беше добър.
 

batnan

Редовен Потребител
Коста Рика упукаха Италия, и Англичаните и те си заминават ;) . Сега като отпаднаха Испанците си намерих (за това световно) нов фаворит :yahoo: :yahoo:
 

qtex

Потребител
Маса фишове от Еврофутбол и други ще бъдат изгорени тази вечер... "Сигурните" германци :wall:
А преди това и Аржентина с едвам спечеления мач срещу Иран :confused:
 

lynx

Редовен Потребител
Ех тия Холандци бре :no:
Съдията с 300 зора успя да ги класира :wall:
 

dinkata

Редовен Потребител
Дано никога не са класират повече, нито за световно, нито за европейско тея гърци ;(
Щях да си сложа един Пенчо Славейков в джоба заради тях :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :finger2: :finger2: :finger2:
 

dinkata

Редовен Потребител
Тоолкова НЕ заслужено са класираха, че още не мога да повярвам.....
Дано Холандия да им ударят спирачките на полуфинала :) :) :)
 

XaHKy5paT

Новодошъл
Ааа мен Холандците са ми слабост така или иначе стискам палци да ги опукат.
 

didarai

Редовен Потребител
:bravo:
Отлична Белгия.Чудесен мач и Тим Хауърд.
Аржентина не виждам как ще мине през Белгия и Холандия.
Една ранна прогнозка ;)
Трудно ми е да избера , но и аз харесвам много холандците , та .....финал :
Франция-Холандия и най-после холандците да станат световни , но наистина ще им е трудно и срещу Белгия и срещу Франция.
 
Нагоре