СПОРТ!

dinkata

Редовен Потребител
Не остана ! Светът е футбол :)

10340015_745181692198758_3543454681536213537_n.jpg
 

batnan

Редовен Потребител
Сега да видиш Хърватска как ще опукат Бразилия ;) ;) ;)

Тоя фиш от изтеклата информация ли е??? :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Не знам какъв е ... някой луд с пари го беше качил в НЕТ-а :) :quiet: :lol:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Голяма цигания е това откриване ;) ;) ;) Успех на Хърватите дано стане красив мач заредил съм се с бира и мезета....... а наздраве на всички зяпащи :cheers:
 

Niki

Редовен Потребител
Много ,,красива ,,дузпа.Браво на япончето,чака повишение.Ще има подпиране до финала ,а и не само...........
 

qtex

Потребител
4 гола - 2 вратарски, 1 измислена дузпа и най-редовния е автогола ;)

Тики-таката нещо прее*а работата... ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Малейййй не съм си и представял Испания да ги видя толкова безпомощна - Евала на Холандия страхотен мач стана ....Браво на Касияс резултата можеше и да е доста по-голям ;) ;) ;) ;) ;)
 

pavkata_1234

Потребител
Към 80-тата минута кабелната спря...... :eek: Откачих!!! :mad: :mad:
Холандия направо ги намля.... ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Испанците паднаха нарочно за да завършат втори в групата.
А който е втори е сигурно, че ще играе с първия от Група А, демек
Бразилия+съдийте ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Просто не знам какво се случи :) Испания играха все едно си правят тренировка с малки деца.... грам зор не си дадоха и много лош избор на Дел Боске за т'ва дърво Пике ! Заради него и Рамос не си гледаше работата като хората и резултата е на лице...
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Динка те само 2-ма играчи да бяха зле иде дойде ами то бяха поредица от недоразумения - що пропускаш Торес какви глупави отигравания направи ?? Грешките бяха твърде много дано не ги виждам пак Испанците така, че по принцип им се кефя и аз :cheers:
 

stelibg

Потребител
Стилът "тики-така" вече е разконспириран. Това се видя и с Барселона. Подреждаш 5 халфа в средата на терена, доближаваш средната линия и защитата, не оставяш пространства на Шави и Иниеста и резултатите идват сами.
А с изпълнители като Робен и Ван Перси е трудно за всяка защита.
Много добър мач за Холандия.
 

qtex

Потребител
Страшно пресили нещата този съдия. При 2:0 за Германия не трябваше да дава директен червен. Ако директни червени картони се раздаваха за обидни реплики то футбола да го бяха закрили отдавна като игра. А при 3:0 не даде дузпа за Португалия ... не че щяха да обърнат с нея, но поне щаха да се разпишат.
Съдията не реше мача, но го превзе колкото да го развали. Португалия бяха много далече от класата на Германия, но все пак факторът "съдийски глупости" достатъчно омаза двубоя.
 

Dominus

Редовен Потребител
Голям футбол изгледах да го е.
Чак се изморих да скачам от стола ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Не може така да се бъзикате.... една птичка пролет не прави, колкото и да е добър Кристиано, та дори и Меси нито Португалия нито Аржентина ще спечелят първенството.... само се чудя.... "Кой ще ги спира теа Германци !?" ;)
 
Нагоре