Ръкавици за спортна стрелба

FreeMan

Редовен Потребител
Ръкавица за спортна стрелба за лява ръка подобна на тези от приложените картинки.
Според мерките от картинката трабва да e L (Large) (8.7"/22см)


solid-grip-short.jpg solid-grip-short-2.jpg Hand.measurments.shooting.glove.png
 
Последна промяна от модератор:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Айде утре да помисля по въпроса как да доставим десетина ръкавички.....
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Не че няма майстори който да ти я ушият но мисля няма да излезне нито по добра нито по евтина.Ръкавицата която Илко показа на първия линк е пред мен в момента и мога само да кажа че е добре направена и мисля помага доста при стрелба,най малкото гумата която е по нея направо залепва за пушката,а отвътре е много мекичка и добре ляга по ръката,придържа китката но не я ограничава.Дано Петко успее да вкара такива ръкавички,както казах според мен помагат,на мен по скоро ми трябва гипсово корито че да не мърдам като стрелям прав но с тренировки и това ще се пооправи.:cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Хамерлито май има повечко вата.
Той Илко го пусна линка на Хамерлито, но има още модели:
http://www.frankonia.de/search.html?query=Schießhandschuh&navCategoryId=62834
Само дето тези без пръсти са повече от 2 пъти по скъпи с тези с пръсти... не че не може да им се клъцнат пръстите...
 

FreeMan

Редовен Потребител
Доста време търсих но не можах да намеря от тази гума която я полагат на местата за допир с пушката.
Някой да е намерил в нета?
Иначе вече съм си заделил една от зимните ръкавици подобна на тази но от най простичките http://yakobg.com/зимни-ръкавици-hi-tec-lady-adriana.html#.VK7xPGSUe0c

Иначе поръчах и едни тактически, които също ще свършат някаква работа, но ако има възможност бих си купил и една като Хамърлито или тази първата пусната от Илко.
 

ilko_dim

Потребител
Само да ви спомена,че от този сайт са доста объркани хора. На Милко първо ми пратиха дясна ръкавица, та я връщахме,че пращаха пак ......
Но такава е .
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Доста време търсих но не можах да намеря от тази гума която я полагат на местата за допир с пушката.
Някой да е намерил в нета?.

Не си търсил на правилното място ..... :p
..... аз съм правилното място:lol:
 

staz

Редовен Потребител
гледам, че се чудите как да я докарате до България, та аз лично ползвам gabco.org, българи са и карат от Германия за две евро на кило, а от UK за паунд на кило. Успех!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Да, могат да станат работите с доставка около 15-на евро до Бг за 4-5 ръкавици, стига да експедират точно каквото е поръчано. След това да връщаш за смяна си е разправия и пари.
 

lynx

Редовен Потребител
Малко е рисковано да се купуват ръкавици от чужбина, ако не си сигурен точно кой размер е за теб.
Ако не ти пасне размера следват връщаници, търговеца праща наново и става неприятно.
Тато, на някое състезание пробвай на колегите ръкавиците и която ти пасне като размер и модел, взимаш такава.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Малко е рисковано да се купуват ръкавици от чужбина, ако не си сигурен точно кой размер е за теб.
Ако не ти пасне размера следват връщаници, търговеца праща наново и става неприятно.
Тато, на някое състезание пробвай на колегите ръкавиците и която ти пасне като размер и модел, взимаш такава.
Нищо не пречи да я продадеш и да си вземеш друга.. Не е 1000 лв все пак. А и може да пробваш на колега размера и да прецениш...
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Тая от немския ебай съм си я набелязал моя размер М е. ..та ще натдавам за нея, ако някои тук също ще натдава да казва, че да не се надцакваме
 

FreeMan

Редовен Потребител
А от тези с ръкавица L или М могат ли да си измерят обиколката на дланта и да споделят, че и другите които ще купуват да знаят.
:cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
А знаеш ли си размера?
Тази от немския и-бей е най-зле изглеждащата която съм виждал. Може и да не съм прав, но с тези мушами и качество... вие си знаете.
 
Нагоре