Русенска група - DANUBE POWER

Andy Iron

Потребител
То явно, че от лечението файда няма, ама я ела в събота по обед на поляната...
 
A

Anonymous

Гост
аааа приятелю благодаря ти за поканата ама "ще ходя да гоня патки" с атв-то в еленския балкан. А ти тренирай че на следващото състезание да оправдаеш златния медал .

пп. А пък лечението наистина няма ефект ама ти би трябвало да знаеш че на тази клиника силата и е в психичните разстройства ??? За наркотиците и алкохола ползвам друга ;)
 

Andy Iron

Потребител
То ясно, че се криеш зад клавиатурата.....

ПП - Кой ще идва в събота да постреляме? Да знам колко бира и мезе да взема.
 

Propar

Потребител
Аз до 14.00ч. съм на работа , но след това съм на линия .
Така че ме " БРОТАЙТЕ '' ;).

П.П. Аз ще нося два стола за масата на shooter ;).
 
A

Anonymous

Гост
И аз ще се включа в мероприятието. А тази вечер подготовка няма ли да има? :cheers:
 

poacher

Потребител
Ходих днес да стрелям, обаче много вятър.
Пробвах и онзи нах**ник (наочник) за оптиката. Не ме изкефи.
Утре пропускам, as usual :)
Весели празници!
 

Silent_Assassin

Потребител
Момци, утре минете по долния път за Орехите ! Днес бях там, юнаците с кросарките си оправяха пистата... в резултат на което - като си тръгвах /по горния път/ установих, че горе на баира има насипана пръст около 35-40 см. препятствие, че се наложи да се връщам назад... :eek: Не съм сигурен дали в обратна посока ще го видите, та да не стане фал... За съжаление - тотално е засран пейзажа откъм път...
 

vita

Потребител
Днес си изкарахме чудесно, както обикновено ;) Радвам се на слънчевите съботи заедно с хубави хора :rose:
 

Silent_Assassin

Потребител
Момчета, утре вечер ще има ли "спявка" на по бира ? Мисля, че е редно, а и ни се полага... ;) Кажете само кога и къде - на линия съм... :cheers:
 

vita

Потребител
Кажете къде, че имам щастлив повод :yahoo:


EDIT:
И какво по' тематично място от Щастливеца...


EDIT:
19:00 часа
 

Silent_Assassin

Потребител
Ами добре тогава - щом сте казали "Щастливеца" да бъде... :cheers: Ще се чуя с Андро да запази маса за 19:00, добре ли е ?
 

Andy Iron

Потребител
Май има нова пушка в групата. ;)
Честито на vita за новата придобивка. :cheers:
Пожелавам много десятки.
 

vita

Потребител
Благодаря ви! Не мога да опиша какво изпитвам в момента - само мога да го сравня с покупката на колата си - и това е повече :) Чувствам се почти щастлива, почти завършена! Армсчето е моето малко котенце - още като го зърнах, се влюбих! Да живее животът и всички радости и скърби, които го съпътстват... Благодаря ви за всичко :exclaim:
 

potrebitel 13

Потребител
Таничка направо ме трогна! Но помни, че не пушките създават приятните емоции, а ние самите и приятелите около нас. :rose:
 
Нагоре