Русенска група - DANUBE POWER

A

Anonymous

Гост
А гости приемате ли ?
А организация за вечерта ?
 

Propar

Потребител
Akela1 написа:
А гости приемате ли ?
А организация за вечерта ?


С кого ще идваш ???. Защото ние теб и Мима вече НЕ ви броим за гости :lol:.
И да не забравиш да вземеш онаяяяя....... каква беше пушка ;) ;) ;).
 

Andy Iron

Потребител
В петък преди обед ще ходя във Второ РУ да си подам заявлението по §11. Който е на територията на Второ и иска да ходим заедно - да ми звънне.
Прилагам празна бланка на заявлението.
 

Attachments

  • Zaqvlenie-6.doc
    52 KB · Прегледи: 60

kamo_73

Потребител
Вече подадох такова самоче подобно в Първо районно искат и копие от фактура +платена такса в размер на2,5лв(3лв е комисионната на банката).Служба КОС там работи във вторник и четвъртък сутрин 2 часа и след обяд 15-17h.Пушка не искат
 
A

Anonymous

Гост
Абе Камо, регистрацията е безплатна! Какви такси им плащаш?
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Нека Анди като иде да каже после как е минало.
Пък после и останалите.
 
A

Anonymous

Гост
Бачо, пусни като разбереш нещо повече по въпроса ,че аз не влизам често и......мерси предварително.
 

Andy Iron

Потребител
Преди малко си подадох заявлението във Второ.
Отидох направо в деловодството. При КОСе-босе не съм ходил, тъй като нямам работа с него, а с началника на РУ"П".
Подадох си заявлението в два екземпляра, като на втория (който остана в мен) поисках да ми сложат печат с вх.№ и дата.
И мачът свърши.
Една стотинка не съм дал. Не съм прилагал и фактура.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Andy Iron написа:
Преди малко си подадох заявлението във Второ.
Отидох направо в деловодството....
Ей сега ако кажеш и кое е това "Второ", де се намира, а и в самата сграда де е деловодството, етаж, стая, информацията ще е хептен пълна?
И още нещо.
За всяка пушка отделно заявление ли трябва или при положение, че пушките са повече от една, може на едно заявление да се опишат всичките?

Второ РПУ - Русе
Полицейски управления
Местонахождение: гр. Русе, жк. Здравец - изток
Адрес: гр. Русе, ул. “Рига” 3
Тел: 882 443; 841 561
Това е инфото от мрежата. За него ли става дума или за другото дето се намира до Арда?
 

Silent_Assassin

Потребител
Да Адаш, за това става дума - това до Арда е Първо. Тия дни ми е малко натоварено откъм ангажименти, но в началото на другата седмица смятам и аз да ходя /към Първо/. Говорих с Пропъра - той и скаше да ходим заедно, ако някой друг има такива мераци - да пише тук, че да се уговорим нещо ;)
 

Andy Iron

Потребител
Да, Първо е на ул.Давид №2- до Арда.
Може всички пушкала да се опишат в едно заявление, но може за всяко пушкало - отделно заявление. Както си избереш.
В Първо РУ са малко керпедени и съм сигурен, че ще правят проблеми. Ще почнат - Ама при КОС-а ходихте ли? Ама фактура имате ли? Ама такса платихте ли?
И т.н. бюрократщина.
Ако деловодството на Първо откажат да приемат заявлението, без да си минал през КОС - има и лечение за това.
Чрез директора на ОД на МВР до Началника на Първо РУ. В деловодството на ОД на МВР приемат всичко и там ще го входират.

ПП - Малко съм променил заявлението.
 

Attachments

  • Zaqvlenie-6.doc
    52 KB · Прегледи: 57

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ами пусни това промененото тука де, че да ходим всички на едно място и с еднакви заявления.
Така ще свикнат с един образец и надявам се да не опитват да тълкуват.
 

djboby

Потребител
Ами до колкото знам и газовите се описват. Предполагам със същото заявление минават.
 

pavkata_1234

Потребител
Абе момци,малко встрани от темата ви-това хоби развеждало ли е семейства досега?!? :crazy:.Аз само питам ,че трябва да измислям тука едни оправдания за едни ''много скъпи(според жена ми) покупки" :quiet: ;).Поздрави
 

djboby

Потребител
Днес е свeтовен ден на психическите отклонения. Ако и на вас ви хлопа дъската или ви скърца дюшемето, ако ви пЕре яко тока и ви стега каскета. Ако си апете каишката и холеричното чудовище ви е приятел. Ако в тоалетната влизате сами, а никой не знае, че всъщност сте група. ;))))))))
 

poacher

Потребител
Ей това вече си е повод за празник :crazy:

Относно разводите - къташ кинти, обявяваш по-ниска цена на закупеното и ти е мирна главата :)
 

Silent_Assassin

Потребител
djboby написа:
Днес е свeтовен ден на психическите отклонения. Ако и на вас ви хлопа дъската или ви скърца дюшемето, ако ви пЕре яко тока и ви стега каскета. Ако си апете каишката и холеричното чудовище ви е приятел. Ако в тоалетната влизате сами, а никой не знае, че всъщност сте група. ;))))))))


;) Ами, честит празник, тогава ! То май за всички ни е повод за празник, че като гледам не останаха читави 'ора у тая държава ! :cheers: Определено горното ме развесели много... ;)
 
Нагоре