Русенска група - DANUBE POWER

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ивановденската курбан чорба от 2,5 килограмовият петел, който до вчера се разхождаше по двора на един приятел, е вече готова.
Приготвил съм и достатъчно за целта количество от кайсиева и мускатова ракия, подмених полупразното 10 литрово шише вино с пълно. Дръпвам няколко суджука от пръта, ще резна една кисела зелка с олийце и червен пиперец, ще турна и чинийка с туршийка за всеки случай.
Сега отивам да заредя печката и да приготвя дръвца за нея и ви чакам :) :cheers:.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
ivodoc написа:
Ивановденската курбан чорба от 2,5 килограмовият петел, който до вчера се разхождаше по двора на един приятел, е вече готова.
Приготвил съм и достатъчно за целта количество от кайсиева и мускатова ракия, подмених полупразното 10 литрово шише вино с пълно. Дръпвам няколко суджука от пръта, ще резна една кисела зелка с олийце и червен пиперец, ще турна и чинийка с туршийка за всеки случай.
Сега отивам да заредя печката и да приготвя дръвца за нея и ви чакам :) :cheers:.

Като ти прочетох поста и направо ми се прииска да паля колата и да тръгвам от Търново. Ч.И.Д. :cheers:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
valens1968 написа:
ivodoc написа:
Ивановденската курбан чорба от 2,5 килограмовият петел, който до вчера се разхождаше по двора на един приятел, е вече готова.
Приготвил съм и достатъчно за целта количество от кайсиева и мускатова ракия, подмених полупразното 10 литрово шише вино с пълно. Дръпвам няколко суджука от пръта, ще резна една кисела зелка с олийце и червен пиперец, ще турна и чинийка с туршийка за всеки случай.
Сега отивам да заредя печката и да приготвя дръвца за нея и ви чакам :) :cheers:.

Като ти прочетох поста и направо ми се прииска да паля колата и да тръгвам от Търново. Ч.И.Д. :cheers:


И на мен ми потекоха лигите :D
Живи и здрави да сте! Весело празнуване!
 

rashko

Редовен Потребител
ivodoc написа:
Ивановденската курбан чорба от 2,5 килограмовият петел, който до вчера се разхождаше по двора на един приятел, е вече готова.
Приготвил съм и достатъчно за целта количество от кайсиева и мускатова ракия, подмених полупразното 10 литрово шише вино с пълно. Дръпвам няколко суджука от пръта, ще резна една кисела зелка с олийце и червен пиперец, ще турна и чинийка с туршийка за всеки случай.
Сега отивам да заредя печката и да приготвя дръвца за нея и ви чакам :) :cheers:.


Обичаш да си угаждаш живот и здраве и много пара в джоба на теб и на всички които носят името ти :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

Propar

Потребител
ivodoc написа:
Ивановденската курбан чорба от 2,5 килограмовият петел, който до вчера се разхождаше по двора на един приятел, е вече готова.
Приготвил съм и достатъчно за целта количество от кайсиева и мускатова ракия, подмених полупразното 10 литрово шише вино с пълно. Дръпвам няколко суджука от пръта, ще резна една кисела зелка с олийце и червен пиперец, ще турна и чинийка с туршийка за всеки случай.
Сега отивам да заредя печката и да приготвя дръвца за нея и ви чакам :) :cheers:.

Вярно е :yes:. Така си беше :yes:. ПРОВЕРЕНО :crazy:.
Чорбата си беше жестока , но в комбинация мускатовата ракия е убийственна :bravo:.
Имаше и други благинки , ама на мен ми влизаха между зъбите :p / няма да ги споменавам , че ще Ви потекат лигите ;) / . Абе който бил е разбрал , който не ..... :quiet: благородно да завижда :p.


П.П. Аз утре съм на поправителен :p , ама първо ще си наобиколя мишените :neener:.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Току що приключихме с празнуването, ама Пропъра ме е изпреварил, че аз малко разтребих за утрешната сбирка.
Хайде като се наспите, да се чуем около обяд, че да видим какво ще правим.
 

Attachments

  • DSCF4303.JPG
    DSCF4303.JPG
    451.6 KB · Прегледи: 129
  • DSCF4304.JPG
    DSCF4304.JPG
    457.3 KB · Прегледи: 121
  • DSCF4315.JPG
    DSCF4315.JPG
    434.9 KB · Прегледи: 120
  • DSCF4323.JPG
    DSCF4323.JPG
    461.1 KB · Прегледи: 162
  • DSCF4299.JPG
    DSCF4299.JPG
    486.4 KB · Прегледи: 129

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
След малко паля печката в шамбъра.
Временцето е хубаво и Слънчо се показва. Не е неприятно студено. Температурата е положителна.
Остана туйцък онуйцък от вчера, така че грабвайте пушките и палете сандалите насам.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Уважаеми колеги,

Имам удоволствието да ви поканя на първото за тази година ФТ мероприятие, организирано от ФТКС. Надстрелването ще се проведе на 16.01 от 11.00 ч. в местността Бонсови поляни (Ловният заслон) над кв. Горна баня в гр. София. Трасето ще се състои от 30 мишени, разпределени в 10 – 15 коридора (стрелкови позиции), които ще се преминат 2 пъти (два кръга). Класовете оръжия ще са разделени само в два класа – ППП и ПЦП.

Програма:
10.00 - 10,30 ч. – Пристигане, установяване и записване.
10.40 – 10.50 ч. – Кратък брифинг
10.50 – 11.00 ч. – Заемане на позиция и начало.
11.00 – 14.00 (14.30)ч. – Стрелба.
14.30 – 17.00 ч.(ориентировъчно) – Скара, бира (или кой каквото обича и си донесе) и сладка приказка покрай камината на заслона.

Ще се радваме да се забавляваме заедно.

Поздрави

П.С
На първата карта Овча купел=Горна баня
 

Attachments

  • Bonsa 0.JPG
    Bonsa 0.JPG
    233.6 KB · Прегледи: 74
  • Bonsa 1.JPG
    Bonsa 1.JPG
    201.2 KB · Прегледи: 70
  • Bonsa 2.JPG
    Bonsa 2.JPG
    393.2 KB · Прегледи: 62

vita

Потребител
Колеги, с удоволствие ви каня на скромно събиране! :cheers:
Кога: петък след 19:00 ч
Къде: на Мануш Войвода (естествено) с любезното съдействие на бачо Иван.
Присъстващи: който ме уважава и има възможност да дойде, да се чувства поканен. Носете само себе си - другото е от мен!
Повод: АЗ

Поздрави! :rose:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Преди час приключихме и ц празника на Танчето.
Снимките са от финала и за съжаление точно с нея снимки в моя фотоапарат няма.
Тя и жената вече беше се покрила, че е първа смяна днес.
Пържолките, винцето и кекса дето ги беше донесла Таня бяха много хубави и за съжаление нищичко не остана.
Само май бялото винце не опитахме, ама на днешните стрелби ще го вземем да го дръпнем.
 

Attachments

  • DSCF4347.JPG
    DSCF4347.JPG
    443.5 KB · Прегледи: 111
  • DSCF4358.JPG
    DSCF4358.JPG
    506 KB · Прегледи: 113
  • DSCF4356.JPG
    DSCF4356.JPG
    485.3 KB · Прегледи: 104
  • DSCF4355.JPG
    DSCF4355.JPG
    499.6 KB · Прегледи: 115
  • DSCF4353.JPG
    DSCF4353.JPG
    478.1 KB · Прегледи: 91
  • DSCF4351.JPG
    DSCF4351.JPG
    419.5 KB · Прегледи: 95
  • DSCF4350.JPG
    DSCF4350.JPG
    423.6 KB · Прегледи: 114
  • DSCF4342.JPG
    DSCF4342.JPG
    398.1 KB · Прегледи: 125

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Уговорката да се съберем към 13ч пред нас остава.
Ще тръгнем заедно от тук. Ще носим и барбекю, Така че ако някой има нещо за печене ...да взема.
На който му се носи пушка и той да я взема.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ет о снимка от днес.
Има още много, ама утре или по-късно, че трябва да отивам да паля печката в шамбъра.
След малко продължаваме.
 

Attachments

  • DSCF4385.JPG
    DSCF4385.JPG
    408.4 KB · Прегледи: 190

shooter

Потребител
Бачо Иване

като ти викахме, че апарата е на криво ....
сега на половината народ им криви главите ;) :D
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Може и да са криви, а може на тези снимки още повече да са се изкривили.
Преди малко приключихме тук.
 

Attachments

  • DSCF4477.JPG
    DSCF4477.JPG
    312.8 KB · Прегледи: 168
  • DSCF4479.JPG
    DSCF4479.JPG
    368.9 KB · Прегледи: 166
Нагоре