Регионална среща/състезание по ФТ в град София - 28 март 2009 г.

dinkata

Редовен Потребител
Наистина както каза братушка важно е участието, а не победата... аз като за първо участие и изобщо за пръв път стрелба ФТ съм доволен, можеше и повече ама... :bravo: запознах се с много приятни хора, видях много добри пушки и си изкарах страхотно !
За което заслуга имат главно организаторите ! Поздравления още веднъж за добре подготвеното състезание !
Също така едно голямо ЕВАЛА за медалите и плочките на akraba1 ! Страхотни бяха.....



П.С. Снимки малко по късно.
 

cdman

Администратор
fatalen написа:
Много приятна среща.
Благодарности на организаторите и всички отзовали се на поканата.
Малко снимки от фотоапарата на Mitaka101
http://www.airguns.bg/files/fatalen/Reg_Sof_28032009.rar

Ето същите снимки + тези от акраба които са още повече и качени в галерията на сайта: http://gallery.airguns.bg/thumbnails.php?album=8


28_mart_2009_obshta.jpg
 

luft9waffe

Редовен Потребител
браво!и за традицията,и за организацията,и за първото проведено 16j-състезание.
наистина е добра идеята поне едната от годишните софийски срещи да е по-дълга,та да можем и ийстсайдци да дойдем.
 

ininia

Потребител
ФТКС
И от мен преди всичко хиляди благодарности на организаторите и спонсорите!Отдавна не съм имал такъв хубав и приятен ден,в който да не мисля за проблеми.Благодяря и на Братушка и на Милен,защото аз наистина се притеснявах много.
Приятели,всички вие сте много мили!
Действително за в бъдеще регионалните срещи май ще бъде по-хубаво да бъдат с едно преспиване - особено ако са при по-топло време.
До нови срещи!
 

s73r01d

Потребител
Просто страхотно, нямам какво повече да добавя!

Благодарности на организатори и спонсори.
 

mitaka101

Потребител
Изкарахме си наистина чудесно!
Поздравления за организаторите и спонсорите!
Подкрепям идеята на Милен, следващите регионални срещи да са с преспиване за да има време за всичко(най-вече за новата дисциплина "хвърляне на брадвичка"
normal_P1180902.JPG
)
И да има някаква такса участие все пак - редно е.
 

boybey

Потребител
Много съжалявам, поне да бях имал възможност да ида барем за снимките! :-[ :-X :mad: ??? :( :eek: :'( :wall: :sorry:
 

Termina4

Потребител
Поздравления за организаторите, спонсорите и не на последно място на всички учасници в събирането честито на победителите и поздравление за останалите-които вярвам са били достойни конкуренти
Съжалявам много че не взех участие Имах голямо желание и много прецизно настроени пушки но нищо Следващия път :)
:cheers:
 
Нагоре