РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

st_beer

Редовен Потребител
ivofox написа:
Добре ще пробвам,за шаран ли става въпрос или за сом на месо?
Точно за шаран става въпрос и то за големи екземпляри. Много хора им се струва шега това с месото, но шарана над определени кила става хищен и дори налита на рибка.
dinkata написа:
Няма да го обръщаме на риболовен форум, а и не ми се пише чак толкова .... ще ти обясня като се видим :) ;) :cheers:
Тя темата си е за риболова бе Динка. С нищо не смущаваме форума. Нещо обаче не ми е ясно.Какво точно ще му обясняваш? Аз твоя снимка шаранджиска не съм видял от как си мислиш че си шаранджия :p :p. Осен да те вземат хората с тях да им режеш салатите като гледам от публикуваните снимки. :lol: :lol: :lol:
 

ivofox

Редовен Потребител
Язовир Брезово 12 лв такса в нея включва 10 кг риба,но каквото си хванеш може да си го вземеш:)Има вътре шарани с обици,по 3кг.6кг.Ако хванеш 2-шарана на ден печелш атв.Ако хванеш един шаран с обица който е с тегло 3-кг печелиш 300 лв.
Двата шарана по 3-кг били извадени и собственика им плати на момчетата по 300 лв.Попитах го собственика дали е вярно и потвърди:) Имаше колеги хванаха повече риби имаше и доста валат.На язовира имаше към 200 души.

033277997.jpg


033277889.jpg


033277886.jpg


033278042.jpg
 

ivofox

Редовен Потребител
ангел иванов написа:
Иво,ква е далаверата на собственика-таксата от тези 200 човека ли?

Сигурно,но като гледам,ако не зарибява шарана ще намалее и хората няма да го посещават иска да зарибява.Иначе няма да стане.То от таксата добре се печели 200 4овека по 12 лв са си 2400 лв на ден.Да отделя по 1000 лв на ден даго зарибява пак са си 1400 лв чисти пари.
 

dinkata

Редовен Потребител
Напиши за въпросния водоем, че когато вали/валяло е с обикновенна кола доооста трудно да не казвам невъзможно може да стигнеш до язовира !? Бях свидетел на ентусиаст, който се опита да стигне със скутер до язовира и така беше паднал в калта, че 2/3 от скутера бяха в кал, а той имаше и по лицето :) Като цяло голям язовир, що годе зарибен с риба, но не може всеки да хваща по много :) На брошурите също пише, че се печели АТВ и скутер, Иванчо, като пишеш информация пиши я докрай мой човек :cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
dinkata написа:
Напиши за въпросния водоем, че когато вали/валяло е с обикновенна кола доооста трудно да не казвам невъзможно може да стигнеш до язовира !? Бях свидетел на ентусиаст, който се опита да стигне със скутер до язовира и така беше паднал в калта, че 2/3 от скутера бяха в кал, а той имаше и по лицето :) Като цяло голям язовир, що годе зарибен с риба, но не може всеки да хваща по много :) На брошурите също пише, че се печели АТВ и скутер, Иванчо, като пишеш информация пиши я докрай мой човек :cheers:
Динка,аз с моята кола и да не вали не мога да вляза има коловози и носим на рака багажа но е 300 метра най много.Тази седмица живот и здраве пак може да сме там.Иска си висока кола.Но много колеги оставят колите до самия язовир и пеша,но не е много.Дано оправят пътя.
 

rosento

Потребител
ivofox написа:
Язовир Брезово 12 лв такса в нея включва 10 кг риба,но каквото си хванеш може да си го вземеш:)Има вътре шарани с обици,по 3кг.6кг.Ако хванеш 2-шарана на ден печелш атв.Ако хванеш един шаран с обица който е с тегло 3-кг печелиш 300 лв.
Двата шарана по 3-кг били извадени и собственика им плати на момчетата по 300 лв.Попитах го собственика дали е вярно и потвърди:) Имаше колеги хванаха повече риби имаше и доста валат.На язовира имаше към 200 души.

033277997.jpg


033277889.jpg


033277886.jpg


033278042.jpg
Колега можеш ли да дедеш малко имфо за язовира - кординати или телефон за връзка
 

ivofox

Редовен Потребител
Моите са по -малки ,но пак се отсрамих.
033793232.jpg


033793233.jpg


033793234.jpg


033793235.jpg


033793238.jpg


Имаше и Иедене и Пиене :) и добри шарковци излизаха. За два излита хванах 58 кг риба. Като повечето от шаранчетата бяха по 2,500 кг. тук таме някое по 4-6 кг. излизаха. Язовира е Ябълково 10 лв такса 24 4аса има си бесетки на всяка беседка си има ток и вода.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Кой по-точно е този?
Източно от пътя(от към Г. Извор) преди селото, другия под него или малкия западно от селото?
 

ivofox

Редовен Потребител
peko написа:
Кой по-точно е този?
Източно от пътя(от към Г. Извор) преди селото, другия под него или малкия западно от селото?

Минаваш горски извор посока Димитровград.Веднага след Горски извор има табела.Димитровград ябълково (табелите сочат на ляво) Завиваш на ляво и караш само направо към ябълково и има табела спортен риболов.
 

ivofox

Редовен Потребител
Здравейте колеги,днес ми се усмихна късмета и Улових тези прекрасни риби.Бях на Арбовия сектор №6 .Лових на рибни топчета на стар байтс.Сутринта рибата не взимаше,чак следобед се активира.Към 15:30 ми удари и този хубавец с тегло 11.740 кг.До сега не бях хващал такава голяма риба .
Това е първата ми уловена риба която е 5,00 кг.
033854303.jpg


Това е следващата :)
033854300.jpg


След това хванах и няколко Амурчета с тегло към 4 кг.

И накрая ми удари ето този красавец.

033854298.jpg


033854299.jpg
 

dinkata

Редовен Потребител
Точно си мислех днеска господин "платена любов" не е писал скоро :)
Браво ! Хубави рибки :cheers: :cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
Динка още една :) Здравейте,колеги днес пак ме споходи слуката с един гол шаран :)Извадих го на рибно топче.Мястото е Руенското езеро един труден водоем за риболов.Който е ходил там знае как е:)

033874744.jpg


033874734.jpg


033874730.jpg
 
Нагоре