РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

st_beer

Редовен Потребител
Това е от преди няколко часа улова на егейско море. На едната снимка съм с мажотетния си състав,който също е щастлив като мен20171118_183803.jpg
 

Attachments

  • 20171118_194421.jpg
    20171118_194421.jpg
    180.4 KB · Прегледи: 130
  • 20171118_183826.jpg
    20171118_183826.jpg
    153.9 KB · Прегледи: 134

st_beer

Редовен Потребител
В турция на егвйско море. Трябваше да ловим октоподи ,но на стръвта се хващаха тия ''питони''.
Кефа е неуписуем как се бори това чудо.
 

tzocho

Потребител
... Кефа е неуписуем как се бори това чудо.

Как се бори ще го помня докато съм жив ... въртеше се като свредел на стрелата и не даваше да го пипнеш. Змиорките са чудесни, Миро ... честито! :)
P.S. Частта след аналния отвор може да го харижеш на котките, пълен е с дребни костици и не става за ядене.
 

st_beer

Редовен Потребител
Гледал съм по тия научните канали предавания за Аляска. Това е така наречената хрилна мрежа. Режат две такива дупки в леда и прекарват мрежата между двете и на другия ден ги вадят така като тоя от клипа.
 

st_beer

Редовен Потребител
Да живне малко темата,че скоро не съм публикувал хубави риби за хвалба :yahoo:Днес направо и разказах играта на баба зъба (Щуката)


Всички ги хванах на spinner bait
 
Последна промяна:

ohubohu

Потребител
До всички, които са в Шумен.
Там има екарисаж, а предстои откриване на риболова. Някой да удари едно рамо и да прати 10 кг. брашно по Еконт. Плащам си разходите.
 

rashko

Редовен Потребител
Екарисажа вече е затворен, по спомен от преди две седмици.
 

st_beer

Редовен Потребител
Ето една прекрасна и рядка риба по нашето черно море,която след фотосесията бе върната отново на свобода. Характерното за нея е ,че живеят по двойки и загине ли едната умира и другата.


Това е по качествена снимка на рибата свалена от нета.
 
Последна промяна:
Нагоре