РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

petkof

Редовен Потребител
Риболова за спорт ли го брояха??? ;) ;) ;)
Май ще се оборудвам и за риболов! ;) :cheers:
 

amudjiev

Потребител
Понеже ми умря батерията на Дейстейта обърнах внимание и на въдиците..... :)
Убави риби имало по нашата Тунджа...... ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Къде пък го намери тоя разпер бе Жорка :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:. Хубава е като размер иначе е много костелива тая риба. Ако ще я ядеш пали всички лапи де що има из вас ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес решихме да направим един риболов и понеже вървеше много тягаво и бях хванал само няколко средни костура дрънах на един колега от другото хоби го обърнахме на друго забавление и поразкършихме каяците.Страшно съм доволен от новата туристическа придобивка ама и трябва голямо пространство да се развихри.
яз.Кринчовица 26.08.2013
 

dinkata

Редовен Потребител
Така е... всеки се занимава с каквото му се отдава... оставяй тоя риболофф :p :p :p :lol: :lol: :lol: :lol: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
dinkata написа:
Така е... всеки се занимава с каквото му се отдава... оставяй тоя риболофф :p :p :p :lol: :lol: :lol: :lol: :cheers:
Така е Динка ама на мен ми се отдават и двете неща ;) ;) ;)
От време на време хващам по някоя хубава риба:


Някои хора се занимават със зарибителен материал и се радват на улов на каиши :lol: :lol: :lol: :lol:



Бракониер :p :p :p :p :p :p :p :p
 

dinkata

Редовен Потребител
Ей опасен си ! Забрави да споменеш щом съм бракониер твоя сом как е хванат !? :mad: :lol: :lol:
:bravo:
 

st_beer

Редовен Потребител
dinkata написа:
Ей опасен си ! Забрави да споменеш щом съм бракониер твоя сом как е хванат !? :mad: :lol: :lol:
:bravo:
Никога не съм крил нито е уловен по незаконен начин. Ползвам каяка да си заложа въдиците и си ги обслужвам с него. Хванат е с въдица наречена капан,пате,китка или както го знаят по различните краища. Единственото незаконно нещо е че имам една кука в повече на него. Ето я самата въдица (монтажа)


Това е начина как се разпъва самата въдица:
boje.gif


П.П Забравих да спомена че не е задължително да има въдица на брега ако водоема не е голям и няма къде да се скрие бутилката която се връзва за тапа,плувка или шамандура

Ти както го написа все едно съм го ловил с мрежа,ток или с бомба. ;) ;) ;)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Какви са тези прозрачните сомчета. Да ги пускате да растат. Пламен и Вихрен държат сомето че са якички аз снимам.
 

Attachments

  • image-1375730183337-V.jpg
    image-1375730183337-V.jpg
    239.7 KB · Прегледи: 120

staif

Редовен Потребител
batsaly написа:
аве рибарите след последната снимка нещо се умълчахте ;) ;) ;)

Не сме отишли на гьола- не сме ви засенчили ;) ;)
Браво, поздравления за улова :bravo: :cheers:
А това е от един друг форум:
'Пияни рибари, при нощен риболов, уловили русалка. На сутринта, като поизтрезнели видели, че това всъщност е голям сом и всички много се срамували.... ' :lol:
 

dinkata

Редовен Потребител
Днес си писах с човека, който продава въдичките като тази, която подарих на Станимир и носих на Копринка...
Въдицата, която подарих на Станимир, ми беше продадена за 10лв с обяснението, че върховете на всички въдици от партидата са леко криви, но след като я получих, не забелязах подобно нещо. От тях вече няма налични. В момента има друга партида, без абсолютно никаква забележка, но с цена 14лв.
Моля, който има желание да се сдобие с такава въдица, да ми пише едно ЛС и да направим групова поръчка.
За незапознатите - става дума за изключително лека и удобна спининг въдица, направена от I7 карбон с коркова дръжка и с дължина 198см с акция: 6-14гр., ако не се лъжа, която е перфектна за спининг риболов с малки блеснички и воблери за река. Нямам в момента снимки и ще помоля Станимир, ако му се занимава, да пусне 2-3 снимки, за да видят тези, които не са я виждали, за какво става въпрос.
Това е :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Ето я пръчката за която става въпрос в по-горното мнение. Макарката не влиза в цената да знаете :D. Благодаря много на колегата брако за подаръка.

 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
dinkata написа:
Моля, който има желание да се сдобие с такава въдица, да ми пише едно ЛС и да направим групова поръчка.

Циганче, ша може ли за брачед ти една ткваз тояжка ?
 

dinkata

Редовен Потребител
Останаха две свободни, ако някой още се чуди ... ще има възможност до утре вечер, след което пускам поръчката !
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
От 5-6 години не бях ходил за риба и ми ръждясаха въдиците, ама един приятел като вика хайде та хайде да идем. Е днес беше кеф над 20 шарана от 1 до 3кг. 12 пуснахме обратно, както си му е реда.
 

Attachments

  • DSC_0054.jpg
    DSC_0054.jpg
    189.4 KB · Прегледи: 113

andi

Редовен Потребител
Млад рибар не хваща нищо, а до него един стар лови, та се къса. Как става таа работа, пита младия. Сутрин като се събуда, рекъл дъртия, на която страна ми е, лява или дясна, натам хвърлям и така. Ми на мене сутрин, ми е се надървен нагоре, вика младока. А оня отговорил - а бе момче, ми кво прайш тогава за риба бе...

:lol: :lol: :lol:
 
Нагоре