Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз като видя нещо то тоя Дърт И. Хари и почвам да се сещам за Седморката на Блейк.
Този освен за рекламно лице на някой уестърн (ама да не се показва), за друго не става.
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги, да попитам за съвет. От къде мога за си купя AirForce Condor Bounty Hunter Air Rifle, Spin-Loc .25 cal
Във ВИП може да питаш - имат налични модели на AirForce въпреки че се казват GunPower. Ако нямат точно тази, могат да ти внесат. Иначе ако имаш човек оттатък океана може и да се пробваш но ще е много много трудно особено след тероризма който се вихри навсякъде. Тук във форума излизат много рядко защото не е най-разпространената в БГ пушка.

Sent from my A850S using Tapatalk
 

le_corbeau

Потребител
Във ВИП-а пушките GUN POWER не са ФАК. За това се плаща допълнително. За вноса от Щатите има писано много. Дъщеря ми беше командировка в Атланта това лято. Докара един Marauder 2220 по поръчка на колега от Форума. Като ми заразказва какво и е струвало всичко по прекарването на пистолета до София ... по-лесно може да се купи самолет МИГ с Полска рециклация за нуждите на музея в Долно Тутково.....:rambo:
 
Последна промяна:

supervizor

Потребител
:cheers: И аз съм вече в отбора на Кондор:rambo: Специални благодарности на колегата Niki от София :winner:
 
Последна промяна:

vencibull

Потребител
Някой разглеждал ли е еър форс тексан? Масово го взимат в .45, но имат и в .30 и
308, колко ли изстрела прави в .30 с тая голяма бутилка? Дават го 170 фут паунда енергия при .30?
 

totomoto

Потребител
Имам един въпрос - Кондора, който смятам да купувам има хлабина на втулката, в която се навива резервоара и цялата бутилка се клати лекичко. Надявам се, че сещате за какво говоря. С продавача не бяхме подготвени инструменти за да свалим ръкохватката, от където се надявам да се стяга въпросната втулка. Трябва ли да се притеснявам или е нормално този възел да се разхлабва периодично?
 

biserterziyski

Потребител
На талона до сега не се е разхлабвал вече 4 год.Като се свали дръжката трябва да може с инчов шестограм да се затегне пръстена с резбата.
 

totomoto

Потребител
Хора, каква е разликата между тези двата редуктора?

http://pt.aliexpress.com/item/PCP-a...2574557164.html?spm=2114.42010308.4.22.53l4vV

http://pt.aliexpress.com/item/PCP-A...2560054179.html?spm=2114.42010308.4.29.Gwmh9a

Пушката, която мисля да взимам е с такъв редуктор - поне на външен вид. Никъде обаче не намирам нищо на английски. Някой има ли впечатления?
 

totomoto

Потребител
Търся детайла, който се явява предпазител. Не лоста, а другата част.



Виждате къде е счупено моето. Не мога да повярвам, че детайла е оставен "отворен" в единия край. Та ако някой си е извадил предпазителя, както изглежда, че правят доста хора ще го отърва на драго сърце :)
 

totomoto

Потребител
А някой наема ли се да го изработи? Срещу заплащане, разбира се!
 

totomoto

Потребител
Хора, кажете нещо де! Днес дадох детайла на един приятел да го сканира и да го направи на "корел". Ще пробвам да го резна на лазер. Някакви препоръки за материала?
 

lynx

Редовен Потребител
Нямам Кондор/Талон, но това което се вижда от снимката обяснява всичко.
Не се занимавай с Корел дроу, лазери и прочие щуротии.
Потърси най-обикновен Бай Фрезист.
Даваш му счупения детайл и искаш да ти направи същия от обикновена стомана/ламарина(не се вижда дебелината на снимката).
След като ти го изработи, ще го изгладиш и полираш по ръбовете с шкурка.
Явно детайла е бил изработен от скапана сплав, щом се е счупил.
Да се изкриви, подбие или деформира-ОК, но да се спука или счупи-100% боклук!
Такива материали в механиката на пушките не трябва да се ползуват и винаги икономията е била майка на мизерията.
 

totomoto

Потребител
Ами не познавам фрезист. Ако можеш да ме насочиш към някой, който няма да мръкна и пуфти ще ти бъда задължен!!
 

anibis

Редовен Потребител
Колегата Рачо ти е дал правилен съвет,но ако искаш да стане още по-здраво го направи от неръждавейка.
Потърси някъде където има нишкова ерозия, така ще стане без следи от чеплъци, няма нужда след това да шкуриш полирваш..
Ето за какво ти говоря,монтаж на Ф/30 резнат по-средата,заради нестандартна оптика.
http://media.snimka.bg/s1/5342/036927950.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/5342/036927951.jpg?r=0
 
Нагоре