Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Абе баш Кондор си е. С малко пипане си идва на джанките... И цената е убиец.
 

totomoto

Потребител
Добре де, кондор ли е или не? Цената и на мен ми харесва, но ми се иска да знам какво купувам, а това в момента зависи само от вас :)
 

anibis

Редовен Потребител
Не е Кондор/Талон това е английския вариант Gunpawer,за това е скопен,но това да не те притеснява,пушката може да стане с повече джаули!
 

ангел иванов

Потребител
Оригналния Кондор в 5.5 изобщо не е 120 джаула а към 70.А това на снимката си е кондор без значение кво пише на него.И е безумно скъп.
 

lynx

Редовен Потребител
Air Force в Англия се продава под името Gun Power, има много изписано в нета на тая тема.
Gun Power не е менте/реплика на Air Force :D
 

ангел иванов

Потребител
Оптика и помпа са 200 лева и надолу.Тука у форума. Талон-кондоро е не повече от 7 пари реално.Зстуй не е сделка дет си струва,ама всеки си мисли по своему.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Оригналния Кондор в 5.5 изобщо не е 120 джаула а към 70.А това на снимката си е кондор без значение кво пише на него.И е безумно скъп.
Оригиналният Кондор в 5,5 е 70 джаула, а в 6,35 е 116 джаула. Клапанът на оригиналния Кондор няма нищо общо с този. Не е трудно да си направиш, но цената наистина е висока, а трябва да сменяш и пружина и ударник така, че ти си решаваш.
 

biserterziyski

Потребител
Клапан може и в ебеи или от щатите да си купиш за окло 2-300 даже и по мощен Big bore.Пружината е около 20$Удърника ( тежестта)тунингован е 80$
.Мисля ,че при Gunpowera няма и колело за натягане на пружината за силата.Пушката подлежи на безграничен тунинг и човек трябва да внимава☺ Mоят Airforce и за 17 няма да го дам защото си я харесвам и винаги мога да ъпна я цев или клапан или бутилка и тн.
 
Последна промяна:

totomoto

Потребител
За 7 пари (предполагам имаш предвид 700) го взимам одма ама такава оферта не съм виждал нито тук нито по продавалниците.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Много рядко излизат. Малко са в България, а са търсени и харесвани затова държат цена. Търси нещо направено по възможност.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Да де Рачо, но това не е истина. Реалните скорости са 3 пъто по-ниски.
 

lynx

Редовен Потребител
И аз не го вярвам, но са го вмъкнали във всичките реклами и брошури.
Това от клипа с хроното беше някакво еднократно грешно отчитане, със сигурност хронографа се побърка и изписа глупост.
А и каква е тая пушка, която с 2 изстрела издухва целия резервоар.
Няма 2 еднакви изстрела....
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Нали се вижда как е ошашавено това рогато..Толкова въздух от изстрела мести и станока кат джет, не само отката.
Не може да има такъв скок от 1830 на 2824 ф/с, после пада на 930. Ама не би било проблем да изкара 2-3 изстрела с 4К Джанки.
 
Нагоре