Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

antoanbs

Потребител
Ами 480лв няма 500 незнам от няколко дена се чудя канво да си купя и станах разноглед друг е въпроса че в бургас няма нищо имал съм и еваникс неискам псп вече с това помпене ми е хамалогия и цфх с гп и най доволен бях от нея ама се ожених лапета това онова и незнам защо продадох всичко сега ме е яд 2007год от тогава несъм пипал въздухарка и сега пак реших да взема нещо и ако нехаресам гамо с гп или хатсан вортекс ще си купя една дияна и ще мирясам спира ме само това че нямат гп

Здравейте понеже никъде не намирам подобна тема пиша тука модератора да прецени къде да я премести въпроса ми е към всички знаете ли модел ремък за чупеща пушка или да препоръчате някакъв монтаж понеже гамото няма никъде халки за слагане на ремък виждал съм да се продават такива скоби но за ловно оръжие и не знам дали може да стане на въздушна пушка мерси
 

antoanbs

Потребител
Сега бях в магазин сафари и ми казаха на 1250 нямало как да се сложи приклада щял да се пукне ??? Кажете някой в бс който може да помогне плс
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Ако първо направиш по малки отвори по големина от тези на антабките,нищо няма да се пукне.
 

antoanbs

Потребител
Последен въпрос за приклада е ясно къде да я хвана а за отпреде в коя част се поставя тази антабка? Не мога да намеря видео никъде за този монтаж
 

anibis

Редовен Потребител
Последен въпрос за приклада е ясно къде да я хвана а за отпреде в коя част се поставя тази антабка? Не мога да намеря видео никъде за този монтаж
По тоя клип разпробих и моя приклад на Дейстейта,за да си сложа антапка за двунога,ти ще е ползваш за ремък.
Ето ти още един клип,в тубата има доста материал,сам си избери как да си разпробиеш приклада.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Има уши за ремък, които се слагат отстрани на болта. Всичките китайки имат сложени отпред.
 

antoanbs

Потребител
Мерси ще аз мислих от страни да го хвана максимално напред на приклада зада епречи при чупенето на цевта но там е доста тънко дървото

Ако може линк или снимни благодаря от страни на кой болт са тези уши
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Отпред на ложата на десетина санта от края имаш дупка от двете страни и болт вътре.
 

antoanbs

Потребител
Да ама под някакъв градус влиза на 1250ката не е като на хатсана за това незнам дали ще стане
 

antoanbs

Потребител
Значи пак трябва да играе българан аз питах дали някой от форума е минал през това за този модел
Днеска закупих антабки в комплекта са две различни едната е за приклада тя си е класическа навива се а за отпред е с резба за гайка слага се от страни на ложа и не пречи на зареждащия механизъм не знам как се качват снимки да покажа какво се получи
 

vp357

Новодошъл

Колеги, ГП-то е напомпано на 170 bar.Това са си 85кг.С това леко
бутало постижението е мн. добра скорост,но как се получи слабия откат
и добрата точност?Въпросът ми е към всички,които правят ГП и ги
настройват.
 

lynx

Редовен Потребител
Не съм фен на пружинките, но клипа ме изкефи.
Хубаво е направен и е обяснено кое и как трябва да се направи.
Имайки предвид високата скорост, чупенето на бутилка от 200 метра с чашка 4.5 не ме учудва, обаче слабия откат ме хвърли в тъч o_O???
Стрелял съм с доста 1250, включително и с хубава ГП но нямат допирни точки с това от клипа.
Браво на руснака за постижението.
 

lu-bo

Редовен Потребител
1,2 кг.олово в приклада,от там идва слабия откат.ГПси е като всички останали.
 

koko112

Потребител
Здравеите.От къде бих могъл да си закупя пружина и маншет за GAMO VIPER EXPRESS.Благодаря предварително.
 
Нагоре