Приятелско надстрелване - следете за дата и място

DimitarV

Редовен Потребител
И аз идвам , момци дано времето е с нас!

Ще взема гонг 20 и 30см, със една стойка, може и 0.6 на 0.6м ако има място.Разбира се и зрителна тръба със стойка за телефон, трипод , за да имаме възможност и за видео от мишените.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Ще съм в манастирски, звънни ми.


Аз съм готов с 2 мишени за 100м и за 200м с много поправителни .

П.С И какво само 4мата ще сме с Петьо, Камен и бате Ники ?

@llcoolj , @shaman, @Gadnqra много ще се радвам, ако дойдете!

View attachment 111487
Коки , за съжаление ще пропуснем този път сбирката. И двамата имаме ангажименти за през уикенда. Пиша и от името на Николай , понеже се чухме оня ден и говорихме по темата. За Павката не знам, не сме говорили за това. Пешо, давай отлежалите елексири без бой на бате Ники :D Пожелавам на всички много да се забавлявате и дано времето е с вас :rambo:
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
Коки , за съжаление ще пропуснем този път сбирката. И двамата имаме ангажименти за през уикенда. Пиша и от името на Николай , понеже се чухме оня ден и говорихме по темата. За Павката не знам, не сме говорили за това. Пешо, давай отлежалите елексири без бой на бате Ники :D Пожелавам на всички много да се забавлявате и дано времето е с вас :rambo:
От русенци и аз ще пропусна. По здравословни причини!
 

Валката

Потребител
Някой случайно да има един излишен стол ще си взема маса обаче колата ми е тясно нямам място за стол
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Някой случайно да има един излишен стол ще си взема маса обаче колата ми е тясно нямам място за стол
Аз си взех ей такъв https://mr-bricolage.bg/stol-komodo-antratsit/p/960272 Сгъва се,става плосък като дъска,лек и удобен е. Взех го,че ако не съм с Нивата ,да мога да го събирам в колата. Та ако искаш го погледни. Ей го реално,белия с възглавничката.
20231001_114012.jpg 20231001_132956.jpg
 

njatanasow

Редовен Потребител
Дали да не дойда, да ти взема елексира под носа и да ти кажа само добър ли е... :lol:
А това е за Божо дето искаше да ми вземе елексира.Направи по добра мишена и ти пращам бутилката! ;)
 

Attachments

  • viber_изображение_2023-11-11_16-01-26-049.jpg
    viber_изображение_2023-11-11_16-01-26-049.jpg
    189.9 KB · Прегледи: 34
  • viber_изображение_2023-11-11_16-01-26-406.jpg
    viber_изображение_2023-11-11_16-01-26-406.jpg
    157.7 KB · Прегледи: 34

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Страхотен ден, макар да е дъждовен и ветровит. Потенциал при пушки и стрелци на много добро ниво, стрелба на 350+ метра, резултати впечатляващи с поредни попадения както и резултати 7 от 10 изстрела. Благодарности към всички присъстващи днес, браво момчета.
П. С. Бате Ники си спечели елексира, група в 30 калибър на 50 м просто потресаваща. Като награда втора получи възможност да постреля и с още една добра пушчица :

Screenshot_20231111_214222_com.android.gallery3d.jpg
 

БоянП

Редовен Потребител
Страхотен ден, макар да е дъждовен и ветровит. Потенциал при пушки и стрелци на много добро ниво, стрелба на 350+ метра, резултати впечатляващи с поредни попадения както и резултати 7 от 10 изстрела. Благодарности към всички присъстващи днес, браво момчета.
П. С. Бате Ники си спечели елексира, група в 30 калибър на 50 м просто потресаваща. Като награда втора получи възможност да постреля и с още една добра пушчица :

View attachment 111514
Страхотни сте. Стисках палци да ви позволи времето да се забавлявате, но явно и то не може да ви спре!

Пиша ви за да съветвам: пуснете малко снимки и във фейсбук групата, малко информация че се вършат неща, забелязвам че там е пълно с хора които не знаят за форума и за "дълбините" на хобито, от които всъщност е произлязла и групата във фейсбук. Нека научим повече хора че.това хоби не е само бюджетните пружинки продаващи се по ловните магазини :)
 
Нагоре