Приятелско надстрелване - следете за дата и място

Laferrari63

Редовен Потребител
Приятели, започнах леко да се притеснявам с тази прогноза, вероятност за валежи 90% след 12:00, пориви от 17 м/с вятър и постоянен северозападен от 12 м/с , неделя го дават 0% валежи и "само" 6 м/с вятър. Дали няма да е по-удачно да сменим за Неделя, какво мислите ?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Приятели, започнах леко да се притеснявам с тази прогноза, вероятност за валежи 90% след 12:00, пориви от 17 м/с вятър и постоянен северозападен от 12 м/с , неделя го дават 0% валежи и "само" 6 м/с вятър. Дали няма да е по-удачно да сменим за Неделя, какво мислите ?
Аз нямам нищо против.
Колеги, Вие как сте с предложението?
 

njatanasow

Редовен Потребител
Аз също нямам проблем.Само да спомена да не се шашкате.Тук в Бургаско трудно става лошо времето с изключение на вятъра!
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Аз май няма да успея. Клапана на пушката сдаде багажа, а новия няма изгледи да пристигне.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Естествено, че в 2023г няма да познаят и 3 дни напред прогнозата за времето... Хората на луната кацнаха, още не може да кажат дали ще вали или не след 2 дни... Промениха отново прогнозата на 20% дъжд с 7 м/с вятър и я направиха кофти за неделя :D . Каквото ни е писано , уговорили сме го за Събота , Събота да го правим .


П.П @DimitarV минавам по магистралата, ако спреш някъде близо на излизане от Пловдив мога да те взема :)

Ще съм в пловдив около 7:15-7:30 , тръгвам в 5.30 от София
 

emci74

Редовен Потребител
Няма да се плашите, обадих се тук-там в нефтохима и хората казаха, че ще пуснат СО² щитът за събота.
Screenshot_20231109_082211_Windy.jpg
За вятърът вече на друго място трябва да звъня, там нямам връзки
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Ами аз заради коментарите относно времето и избирането на неделя като ден за стрелби,поех ангажименти за събота,които няма как да откажа. Дори днес като ми дойдоха мишените се зарадвах,ама за кратко. Малко след това върнахте пак съботата!
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Аз естествено! И след като надстрелването,заради очакваните дъждове в събота се измести за неделя,поех ангажименти за събота. Ако имам възможност ще намина само да ви видя.:cheers: Пък ако ми дадете да пусна някой слъг с някоя пушка ...
 

БоянП

Редовен Потребител
@Laferrari63 утре ще мина през теб да ти оставя обещаното. За съжаление и този път трябва да пропусна :(( надявам се времето да е с Вас и да си прекарате страхотно, дори и да не е
 
Нагоре