Приятелско надстрелване - следете за дата и място

njatanasow

Редовен Потребител
Да бе, аз предизвиквам съдията на пряк дуел, 5 изстрела група и време за нея 30 секунди. Да видим кой ще се представи по добре ;)
Оооо,това чаках от много време! :D Не разбрах само какъв е залога? ;):cheers:

П.П. Емо няма страшно....някой казват ,че моите мишени ги правя с пирон ;)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Оооо,това чаках от много време! :D Не разбрах само какъв е залога? ;):cheers:

П.П. Емо няма страшно....някой казват ,че моите мишени ги правя с пирон ;)
Залог от мен, бутилка елексир отлежал доста добре. Бате Ники, имаме залог, става интересно, показалеца ми е напрегнат вече :)
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
Колеги, мисля че ще е добре преди всяко мероприятие да се поства локацията и някакъв ориентировъчен час.
Доколкото разбирам за 11.11. това ще е локацията:
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Колеги, мисля че ще е добре преди всяко мероприятие да се поства локацията и някакъв ориентировъчен час.
Доколкото разбирам за 11.11. това ще е локацията:
Така и правим, локация и дата се знаят 2 седмици задължително преди мероприятия, място за среща се уточняват допълнително с цел лесно намиране от колегите.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Само не разбрах,защо оставихте една тема,в която да се разбирате за различни състезания или казано приятелски стрелби,след няколко сбирки ще стане мазало.
Който се интересува,трябва да търси от къде почват новите неща за последната сбирка,после да търси актуални къде е и кога ще е...
Тука може да обсъждате за места,дати,часове и като се разберете си пуснете една тема в раздел мероприятия,със място,дата и час в първия пост,да може всеки който се интересува да му е лесно да намери информация.

И това не е заяждане...просто съвет.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Само не разбрах,защо оставихте една тема,в която да се разбирате за различни състезания или казано приятелски стрелби,след няколко сбирки ще стане мазало.
Който се интересува,трябва да търси от къде почват новите неща за последната сбирка,после да търси актуални къде е и кога ще е...
Тука може да обсъждате за места,дати,часове и като се разберете си пуснете една тема в раздел мероприятия,със място,дата и час в първия пост,да може всеки който се интересува да му е лесно да намери информация.

И това не е заяждане...просто съвет.
Разбирам те колега, но така ще бъде. Така или иначе това е форум и нещата започват с четене,понякога с повечко четене. Аз чаках повече от година да отида на такова мероприятие, но никой не е осъществил. Хората от първото надстрелване показахме че сме хора преди всичко, а не някакви си профили във форум(присъстващите знаят какво визирам).
Така че 5-6 страници прочит не са излишни, има и подробности по между другото. Така че......
без лоши чувства :)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Дааа, все кофти неща подяволите :confused:
Но все пак нека не губим надежда ,може и да се размине.
А и впрочем се сещам,че имаше един хангар/бетоново помещение с покрив (виж снимката) което коментирахме миналия път които са в района и стават за стрелба до 60-65 м. мисля че се споменаха, това като в краен вариант става, колкото да не е без хич !!!
 

Attachments

  • 20230907_112340.jpg
    20230907_112340.jpg
    634.7 KB · Прегледи: 23

Laferrari63

Редовен Потребител
Миналия път беше 24 гр с 8мс вятър и беше кофти, ако сега е 10гр с 10мс вятър направо ще е нереално. Дано променят прогнозата и да имаме късмет
 
Нагоре