Приятелско надстрелване - следете за дата и място

The PuNiShEr

Редовен Потребител
От мен са мишените за 50 и 100 метра по препоръка на бате Ники, както си требе, на картон ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Радвам се на ентусиазма, който имате. При мен има един кашон с правени гипсови отливки и закачалки за забавна стрелба. Ако някой от София идва, бих могъл да му ги дам.
Правил ги е колега, който вече не е сред нас и бях обещал да ги предоставя в първия подходящ момент. Знам, че щеше да бъде щастлив, ако се използват за удоволствието на колеги.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Радвам се на ентусиазма, който имате. При мен има един кашон с правени гипсови отливки и закачалки за забавна стрелба. Ако някой от София идва, бих могъл да му ги дам.
Правил ги е колега, който вече не е сред нас и бях обещал да ги предоставя в първия подходящ момент. Знам, че щеше да бъде щастлив, ако се използват за удоволствието на колеги.
Браво Божо!
Може би Калоян ще може да ги вземе?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
И така, речено-сторено.
Нека приятелското надстрелване бъде на същото място ( Банево ).
Датата за провеждане остава отворена до края на октомври, а именно 11 или 18 ноември.
Напомням за стойки/поставки за мишените, за дистанцията 100 метра трябва да бъдат малко по-височки за да се избегне неудобството от леко неравния терен на тази дистанция, сещате се как стреляхме по горните мишени на тази дистанция.
п.с. Ще поканя и колегата Георги Атанасов с този страхотен ФХ с полигонална нетипична за тези пушки цев : https://m.facebook.com/photo.php?fb...gJ5X0TcA-eENNVSiQI2HUr-DQ78&paipv=0&source=57
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
И така, речено-сторено.
Нека приятелското надстрелване бъде на същото място ( Банево ).
Датата за провеждане остава отворена до края на октомври, а именно 11 или 18 ноември.
Напомням за стойки/поставки за мишените, за дистанцията 100 метра трябва да бъдат малко по-височки за да се избегне неудобството от леко неравния терен на тази дистанция, сещате се как стреляхме по горните мишени на тази дистанция.
п.с. Ще поканя и колегата Георги Атанасов с този страхотен ФХ с полигонална нетипична за тези пушки цев : https://m.facebook.com/photo.php?fb...gJ5X0TcA-eENNVSiQI2HUr-DQ78&paipv=0&source=57
Здравейте на всички и благодаря за поканата. Аз съм много “за” и ще направя всичко възможно да дойда
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Здравейте на всички и благодаря за поканата. Аз съм много “за” и ще направя всичко възможно да дойда
Страхотно, чуй се с Калоян Славков, мисля че има слъгове подходящи за Алфата, да тестваш евентуално различни варианти.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Остави ми телефон и ще се разберем.
0898527866, сега виждам, че се е писало в темата. Звънни когато ти е удобно!ю

Иначе и аз съм за дата 11.11.23 . Хем мисля, че времето ще е по-хубаво. Някой колега от София, ако иска може да се комбинираме с пътя. Отиване и връщане ми излиза 200 лв (800км) В колата може да се пуши, но аз не пуша цигари. Също така не се слуша чалга и карам нормално. Ще тръгна отново в 6:00 от Овча Купел. Мога да вкарам 2 коли на моите паркоместа в затворен двор, където може да сте сигурни, че няма никой да ги пипне. Като пристигнем обратно в София след 8-часово каране и 8 часово гледане през оптиката, бих предпочел да не обикалям цяла София в трафика още час и половина, за да ви взема и оставя от адрес. Така мисля, че е най-честно и удобно за всички.
 
Последна промяна:

emci74

Редовен Потребител
Тази тема не трябваше ли да остане активна или за всяко събиране ще се прави нова?
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Аз предлагам да остане активна и да се разбираме тук за всяко следващо мероприятие.
 

emci74

Редовен Потребител
Ами тогава да помолим модераторите да я върнат в Мероприятия и, ако може да коригират заглавието на Приятелско надстрелване.
Така в темате ще можем да организираме всеки месец ( примерно) такива надстрелвания и на други локации, без да е объркващо за четящите, които не следят темата от началото.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Така като гледам повече хора споменават че са свободни на 11 ноември, така да бъде, датата е това. Моля модераторския екип да коригира темата на :Приятелско надстрелване.
Всеки път при ново мероприятие ще се уточнява дата и място.
п. с. Калоян Славков да не си прави оглушки, щеше да качва снимка от дрон от предното мероприятие, хайде малко по-сериозно МОЛЯ !!!
 
Нагоре