Приятелско надстрелване - следете за дата и място

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Аз Неделя имам състезание в Хасково, за съжаление ще мога само събота :( . Иначе тя там поляната е 400м , машините попринцип няма да ни пречат ако решим да стреляме до 100, те са отвъд поляната поне миналия път беше така.
Поляната напред до линиите си е чиста,до 280 метра
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
А пловдивчани искат ли ни? Пък и ние ще сме трима-четирима,колко да им пречим!? Направо да стискаме ръцете за Пловдив и .....
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Аз също съм за Пловдив. Без преспиване не ми се карат 800 км до Банево и на другия ден още 500 км до Хасково...
 

DimitarV

Редовен Потребител
Така е , най вероятно няма да има проблем. А и на 90 градуса да се врътнем ще имаме надълго 400м
 

DimitarV

Редовен Потребител
получих инфо от колеги, машините са били на съседната поляна, последно в неделя бяхме на нашата. Всичко беше наред. Така , че заповядайте. Дано успея да намина, но не зная още...Разбира се от Пловдивската група ще има хора.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС

DimitarV

Редовен Потребител
ако дойда съм подготвил дисциплина с гонгове на 275м с интересен регламент
 

DimitarV

Редовен Потребител
4 гонга от 30 , 20, 8 и 5 см трябва да бъдат ударени за определен брой изстрели и време.
 

DimitarV

Редовен Потребител
Разбира се може да направим и х от 10, гонг 20см с брой последователни хита и трети критерий време.Рвгламентa на ELR групата
 

DimitarV

Редовен Потребител
който има шатра , чадъри да взема , че като напече..., а и на обяд миража почва да клати гонга ;)
 
Нагоре