Приятелско надстрелване - следете за дата и място

tvt1968

Редовен Потребител
Колеги, аз поне веднъж на седмицата минавам покрай локацията, намира се вдясно от пътя между Батак - Павликени, като знам от местните люде, че ходят да пострелват там, в това число и ловците, прострелват си оптиките.... И аз съм ходил на това място, знам го къде, и аз съм стрелял... Най- компетентен по въпроса за мястото ще е колегата glavanov55 -бате Данчо, той е местен и както се казва може да пием вода от извора... Интересна е идеята на Левент, нещо идеше реч както му си е реда какво се прави, но не съм сигурен дали в Павликени има хотел за преспиване, доколкото знам хотел "Бора" е затворен, понеже ходихме на една базова станция и по всичко си личеше, че хотела не работи...
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Пешо, аз съм за сбирка с преспиване. Да постреляме през деня и вечерта както си му е реда, да седнем на маса (хапка, пийка) да поговорим на дълго и широко. @Дончо Иванов реших да те отбележа, че не знам дали четеш тази тема. Хвърли един поглед на предната публикация. Нещо може ли да кажеш за локацията. Благодаря
Утре ще питам племенника си(от Павликени е)Вторник мога даже да отида и видя.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Пешо, аз съм за сбирка с преспиване. Да постреляме през деня и вечерта както си му е реда, да седнем на маса (хапка, пийка) да поговорим на дълго и широко. @Дончо Иванов реших да те отбележа, че не знам дали четеш тази тема. Хвърли един поглед на предната публикация. Нещо може ли да кажеш за локацията. Благодаря
Страхотно е това, аз също съм ЗА. Но едва ли всички които евентуално ще се организираме с присъствие ще могат да останат с нощувка. Нека първо подсигурим мястото,после ще се умува и преспиване. ;)
 

tvt1968

Редовен Потребител
Колеги, ето обещаните снимки от Павликенското летище, дължината на "полосата" е 430 м мерена с автомобила. Поразпитах днес и има къде да се пренощува в града, има и къде да се вечеря... За любителите на риболова на около двеста метра по главният път по посока Павликени в ляво се отбива към място за спортен риболов, така че който иска освен пушките може да натовари и въдиците за другият ден.... Бате Данчо в темата за Великотърновската група е коментирал, че мястото става, но може да ни покаже още по-добро такова на кариерата в Мусина, а той е човек който щом е казал, че е така- значи е така....
 

Attachments

  • 435125847_756277169982813_3179423210572674983_n.jpg
    435125847_756277169982813_3179423210572674983_n.jpg
    665.9 KB · Прегледи: 49
  • 435301419_1337082176970396_7564675078712517274_n.jpg
    435301419_1337082176970396_7564675078712517274_n.jpg
    527 KB · Прегледи: 49

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Страхотна работа колега, благодаря ти. Да, нека бате Данчо сподели за кариерата дали е опция, ще е страхотно да има избор от две места . :)
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Колеги, т.к. на това мероприятие се събирате доста съмишленици, добре ще е следващия път да се съберем повече хора за да обсъдим тежките облаци, надвиснали над хобито ни. И какво да правим. Групата от Русе ще се организираме да дойдем - аз, Ники и Шамана.
Дестинация Павликени ни е ок.
 
Последна промяна:

llcoolj

Редовен Потребител
Колеги, т.к. на това мероприятие се събирате доста съмишленици, добре ще е следващия път да се съберем повече хора за да обсъдим тежките облаци, надвиснали над хобито ни. И какво да правим. Групата от Русе ще се организираме да дойдем - аз, Ники и Шамана.
Дестинация Павликени ни е ок.
Темата е много сериозна и не трябва да подценяваме ситуацията. Аз също ще бъда на линия.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Ще се радвам да се видим всички и обсъдим належащи въпроси освен стрелба и раздумка. За мен е без проблем къде да бъде сбирката. Имам и изненада за Вас. ;)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Може да бъде около Велико Търново,Главанов ще каже за една кариера около село Мусина за дистанция за стрелба .
 

mgrosco

Редовен Потребител
Колеги, т.к. на това мероприятие се събирате доста съмишленици, добре ще е следващия път да се съберем повече хора за да обсъдим тежките облаци, надвиснали над хобито ни. И какво да правим. Групата от Русе ще се организираме да дойдем - аз, Ники и Шамана.
Дестинация Павликени ни е ок.
Тия дни мисля над ситуацията и днес ми хрумна да Ви предложа да създадем Федерация / Асоциация за ВО. Името не е формирано все още ясно в съзнанието ми, но като цяло юридическата форма е Неправителствена организация в частна полза. Когато я има ще може да имаме позиция за даване на предложения за някаква нормативна рамка, както и в бъдеще да изразяваме позиция по някои въпроси в публичното пространство.
Регистрацията на НПО не е сложна, а членове е ясно, че ще има.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Тия дни мисля над ситуацията и днес ми хрумна да Ви предложа да създадем Федерация / Асоциация за ВО. Името не е формирано все още ясно в съзнанието ми, но като цяло юридическата форма е Неправителствена организация в частна полза. Когато я има ще може да имаме позиция за даване на предложения за някаква нормативна рамка, както и в бъдеще да изразяваме позиция по някои въпроси в публичното пространство.
Регистрацията на НПО не е сложна, а членове е ясно, че ще има.
Това го бях дал като вариант - да се организираме. Юридическата форма е Сдружение по ЗЮЛНЦ. Добре е в името да фигурира "спортен клуб". Регистрирал съм 12-13 такива. Трябва да имаме Устав, цели и средства за постигане на целите. Членски внос (някакъв символичен) и начин за формиране на решенията на общото събрание. Не е драма.
ПП - навремето първите бяхме БАФТ.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
И аз. Ще огранизираме от Русе да дойдем Гадняра, Шамана и Левент.
 
Последна промяна:
Нагоре