Пловдивска група

ангел иванов

Потребител
Да,Максе,мноого весело ми беше както винаги когато моят любим герой от приказките-Робо1 с късите гащи ;) стреля редом с мен.
Жалко че Свирепия пожъна предварително реколтата от черни и чернобели десетки и ти само се разходи със зареден Едгън из шестия Километър!
Дано следващият път е по емоционален! :p
ПП,дръжте си кученцата на къс повод! ;) ;) ;)
 

angelmr

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Багодаря на тези от Пловдивската група с които се видяхме и постреляхме с огромен кеф днес! :yes: Както и на Злати и Ангел, че дойдоха да се видим. Изгорях като комбайнер в хубавото слънце, но си струваше! :cheers:

А аз по законите на мърфи точно днес се наложи да направя още половин извънредна смяна. :(


утре някой ще ходи ли на стрелби и къде .

Наистина за утре хайде да измислим нещо.
 

dinkata

Редовен Потребител
Някой от групата ще ходи ли/ходи ли му се на Троянското състезание ?
 

akiro

Потребител
:cheers: Не мога да разбера в Германия ли съм или в африка. Вчера беше 30 градуса....... ;) :cheers: поздрави на всички..... :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Довечера в" Глобус ".Коментар за Троянската среща.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
A

Anonymous

Гост
Здравейте и от мен .Не намерих тема за представяне и ,ако има такава моля да бъда извинен.Казвам се Ивайло и съм от Пловдив.От скоро се зарибих да си търся въздушна пушка ,а за това имат вина хора които си зареждат бутилките за високо налягане при мен.Та ако някой може да сподели какво би могло да ми свърши работа ,но все пак на цени не по високи от 1200 лева.Нямам намерение да се състезавам ,просто за развлечение в сезоните когато не се гмуркам :)
 

mdinkov

Редовен Потребител
Здравейте и от мен .Не намерих тема за представяне и ,ако има такава моля да бъда извинен.Казвам се Ивайло и съм от Пловдив.От скоро се зарибих да си търся въздушна пушка ,а за това имат вина хора които си зареждат бутилките за високо налягане при мен.Та ако някой може да сподели какво би могло да ми свърши работа ,но все пак на цени не по високи от 1200 лева.Нямам намерение да се състезавам ,просто за развлечение в сезоните когато не се гмуркам
здравей , добре дошъл в нашета група ,почнеш ли веднъж да стреляш ще продължиш и когато се гмуркаш бъди сигурен , според мен ела на някоя сбирка да се запознаеш с хората да разгледаш пушките ,да постреляш с някои от тях ,по принцип всеки ще ти даде да постреляш с неговата пушка и така ще изградиш много по обективна преценка за хобито и пушките , за цената която си определил може да си купиш доста сносна пушка но може и да сбъркаш затова по добре не избързвай . А иначе тема има и за представяне и за съвет за пушки може да ги прочетеш в общи е , не е проблем да пишеш и тука но тук ще го прочетат от нашета група повечето а там целия форум .
 
A

Anonymous

Гост
Много мерси за предложението и ще се възползвам ,сега ще чета къде има сбирки и кога се случват :)
 

angelmr

Редовен Потребител
Утре за състезанието ако не ми мине котка път ще ходим и ние с Тамара и имаме три свободни места в колата. Ако някой има нужда от транспорт да се обажда докато е време. :)
 

dinkata

Редовен Потребител
Поздравления на Пловдивския - Снайперски екип изпратен в Ботево !
И най вече ...
180908184218420884071307363663Te0IAaM5l5cCTgwvY5t4.JPG


Мамо, Тате поздравления горедя се с вас ;) ;) ;)
Трябва да почерпите ;)(както мен така и другите чичковци от групата) :lol: :lol: :lol: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: ;) ;) ;)
 

gogan64

Потребител
Поздрави от чехия. Браво на Тихия и СИСИ. Добре са се представили. :cheers: :cheers: :cheers:
 

azzaro

Потребител
Браво и на двамата,изглежда че пловдивската група пак е във възход :cheers:!!!хаиде другата неделя да си спретнем една :rambo: в 16J !
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
dinkata написа:
Поздравления на Пловдивския - Снайперски екип изпратен в Ботево !
И най вече ...
Мамо, Тате поздравления горедя се с вас ;) ;) ;)
Трябва да почерпите ;)(както мен така и другите чичковци от групата) :lol: :lol: :lol: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: ;) ;) ;)

%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE.gif
 
A

Anonymous

Гост
dinkata написа:
Мамо, Тате поздравления горедя се с вас ;) ;) ;)
Трябва да почерпите ;)(както мен така и другите чичковци от групата) :lol: :lol: :lol: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: ;) ;) ;)

Сине ,сине,ако не се стегнеш да си направиш пушката и да почнеш да се представяш подобаващо,не само няма да те почерпя.но и ще те лиша от наследство. :pardon: ;)

В сряда -разбор в "Глобуса". :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Тя си стреля ама сега има много за учене и няма кой да стреля с нея ;) Иначе с удоволствие бих прибрал т.н. "наследство" ;) ;) ;)
 
Нагоре