Пловдивска група

Sisi

Потребител
Искам да напомня на членовете на клуба, които не са си платили членския внос за последните месеци на 2011 година, МОЛЯ да го направят в сряда (14.12.). :pardon:
 

andi

Редовен Потребител
Като сме почнали да говорим за пари - д а съберем тази седмица парите за залата за януари . Няколко човека вече са дали , нека да използваме утрешното събиране и неделното състезание . След това са празниците и кой накъде ще го завее .
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
andi написа:
Като сме почнали да говорим за пари - д а съберем тази седмица парите за залата за януари . Няколко човека вече са дали , нека да използваме утрешното събиране и неделното състезание . След това са празниците и кой накъде ще го завее .

Да не забравиш тефтера. ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
kid написа:
andi написа:
Като сме почнали да говорим за пари - д а съберем тази седмица парите за залата за януари . Няколко човека вече са дали , нека да използваме утрешното събиране и неделното състезание . След това са празниците и кой накъде ще го завее .

Да не забравиш тефтера. ;)
:lol: :lol: :lol:
 

Alamo

Потребител
Sisi написа:
На 14.12. (сряда) в 19.30 ч. сбирка в залата. Има организационни въпроси за обсъждане. Очаквам по-голяма заинтересованост и присъствие. :-*
Май ще пропусна и този път. В Сърбия съм до петък.
 

angelmr

Редовен Потребител
andi написа:
Като сме почнали да говорим за пари - д а съберем тази седмица парите за залата за януари . Няколко човека вече са дали , нека да използваме утрешното събиране и неделното състезание . След това са празниците и кой накъде ще го завее .

Този път ще успея да дойда в неделя, макар и да закъснея за състезанието.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Пловдивската група

Сряда /21.12.11/ от 19.00 ч.общо годишно отчетно събрание на клуба.
1) Отчет за изминалия период.
2) Планиве и решения за следващата 2012г.
3) Приемане на нови членове.
4) Решение за стопанисването и експлоатацията на залата.

Присъствието на членовете на КСПП е силно желателно.
Поканвате се и всички ,които имат интерес към залата да присъстват.


ПП Събранието ще е в залата.
 

andi

Редовен Потребител
Добре е да се съберем повечето . Ако има и други като Акиро на които срядата не е удобна , да напишат тук - може да се премести в четвъртък . Или ден и час удобен за всички .
Аламо дали се е върнал , Ангел дали ще доиде , почнаха банкетите ?
 

dinkata

Редовен Потребител
Весела Коледа, приятели ! Бъдете живи и здрави, много щастливи и по - малко негативизъм през новата 2012 ! :cheers:
 

azarkaui

Новодошъл
колеги помогнетеми имам проблеми с evanixa rainstorm ще съм ви много благодарен ако ми кажете никои надежден маистор на ПЦП в Пловдив.... :'(
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
azarkaui написа:
колеги помогнетеми имам проблеми с evanixa rainstorm ще съм ви много благодарен ако ми кажете никои надежден маистор на ПЦП в Пловдив.... :'(
кажи първо какъв ти е проглема може да е елементарен и да се оправи лесно без майстори
 

azzaro

Потребител
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА !!!! Да сте живи и здрави и мнго успехи във всички начинания :cheers: !!!
 

Вячеслав

Потребител
Честита Нова Година колеги :cheers: Дано тази е по-сполучлива от миналата :rambo: Здраве и щастие на всички :)
 
Нагоре