Пловдивска група

A

Anonymous

Гост
Сега се връщам от залата. Бяхме с Динката и "баровеца " одобри залата. :lol: :lol: :lol: :lol:

Азаро и Робо са докарали палетите.Трябва да се среже единия наполовина и да се наснади към един цял за да стане едно общо тяло на дюшек.Трябва зеге или дърворезачка.Имам ,но е на Богданица.Ако някой има да пише.Пирони,чук и човечета.Кажете кога да го направим.Утре/или друг ден/ след работа или събота /неделя/?
 

akiro

Потребител
А ... на вилата щях да хвърлям 2 дунапренови по 23 см дебели дюшеци,дали няма да свършат някакава работа...? :cheers:
 

dilom08

Редовен Потребител
Аз в четвъртък ще съм там. Имам зеге- не е много наред,но един палет все ще стреже.чук и пирони също имам. така че ако има мераклии да помогнат и да постреляме да идват.
 
A

Anonymous

Гост
Палетите са разкроени.Довечера може би ще бъдат и сглобени и готови за експлоатация./ако ми дойде музата/.
 

andi

Редовен Потребител
andi написа:
Засега в вземането на залата участват ( дали са пари) :
1- Кид
2- Дилом
3- Робо
4- Вячеслав
5- Азаро
6- Ангелмр
7- Тимо
8- Динката
9- Тихомир
10- Грифком
11- Анди
12- Акиро
13- Скара Бира
14- Митака
15- Малин

Списъка е по реда по който записвах на листа в "китайския" , и е отворен за който иска да се присъедини .
Христос и Наско дойдоха да заявят , че и те се включват . Аламо и той е написал , че участва. Така , че очаквам всеки момент и те да дадът пари.
Сряда в китайския решихме за колегите които не са в списъка ( не участват с пари )
да могат да идват да стрелят стрелят за 5лв на посещение .

Митака и Малин вече са в списъка с парите .
 

dinkata

Редовен Потребител
Тая вечер какъв ще е плана ? Ще има ли ресторант или нещо в залата или нищо... ?
 

Sisi

Потребител
Какъв план, Динка? Какъв ресторант? Хората нямат пари да си платят членския внос и (или) таксата за залата, а ти на ресторант ги каниш. Утре може да нямат пари да си купят и чашки ???
 

dinkata

Редовен Потребител
Sisi написа:
Какъв план, Динка? Какъв ресторант? Хората нямат пари да си платят членския внос и (или) таксата за залата, а ти на ресторант ги каниш. Утре може да нямат пари да си купят и чашки ???
Е попитах, защото няма какво да правя тая вечер ;) и не ми се стои у нас, ама .... :pardon:
 

Sisi

Потребител
Тихия е на родителска среща тази вечер, но след това ... може и да мине през залата.
 

Вячеслав

Потребител
Тихия може да си трае може би от неудобство към част от колегите,но аз ще си го кажа ! Няма как да се подмине въпроса! Имаме клуб от около 27 човека и още не е ясно кой си е платил таксата. Има доста членове ,които не са "в клуба " от края на май месец тази година !
Нека сме наясно ,че Тихомир и част от групата са вложили доста средства за мишени и консумативи ,които чакат своето финансово покритие. Не е лошо да се направи една разбивка и да се види кой всъщност покрива норматива не само с присъствие.
Да не стане накрая като в приказката за Кумчо Вълчо и Лисана . Болен здрав носи или болен го отнася ;) Тези ,които се правят на ощипани да се усетят и да си платят вноса по разходите на клуба.
Иначе който говорил с Тихомир знае ,че след плащането на разходите по членския внос за пъэрвата година , от там нататък ще си покриваме само разпечатките за мишени. Това прави около 1лв. левче на на месец. (
Залата я поемаме общо и няма отношение към таксата .
 

lynx

Редовен Потребител
Не знам какво да кажа.
Пловдив е града с най-многоброен клуб и подобни изпълнения ме хвърля в оркестъра.
Колко други градове разполагат с подобна зала?
Къде ще стреляте цяла зима?
Навсякъде се чудим какво да измислим за зимата, а вие се назландисвате за няколко лева на месец.
А като се сетя, че мой познат искаше да прави платено стрелбище за въздухарки в Пловдив..... ???
 

andi

Редовен Потребител
Залата е вече готова и оборудвана за ползване.
Довечера ще има хора от нас, заедно с асеновградчаните. Който е свободен може да дойде след 18,30 часа.
В залата има тетрадка с химикал, с инструкции за безопасност. Задължително е при влизането всеки да се впише в нея. В нея ще залепя и списък на хората, които са дали пари и имат право да я ползват в момента. За тези, които не са дали пари сме се разбрали засега посещението да е 5лв.
Идващите да си носят някакви листове или мишени с размер А4 /съчмоуловителите са с този размер/. КОйто иска да стреля на готови картонени мишени /много отчетливо се вижда попадението/, в Тихомир има и струват по 0,30 лв едната.
Столове за сядане няма. Ако някой има някакви стари столове, които може да остави там ще е добре. Под съчмоуловителите задължително слагайте някакви подложки да събират боклуците.
До няколко дни ще сглобим и допълнителни прожектори за осветление ,благодарение на Дилом.
 

dilom08

Редовен Потребител
аз ще донеса 3 , но трябва да се сложат кабелите. ако успеем днес да ги сложим добре, ако ли не наистина ще е до няколко дни. Ей Динко все нямаш търпение ;) ;) ;) ;)
 

andi

Редовен Потребител
Да , ама сиренето е с пари и трябва да видим как ще му ги плащаме . А трябва и кабели +щепсели . Стойките ще си ги направим сами .
 

FreeMan

Редовен Потребител
andi написа:
Под съчмоуловителите задължително слагайте някакви подложки да събират боклуците.

andi - аз мисля че имам такъв съчмоуловител за който говориш. Залепих отдолу едно широко тиксо. Когато искаш да изхвърлиш боклука - отлепяш, изхвърляш, залепяш. Вместо да постилате подложки и т.н. И си ги местиш съчмоуловителите без грижи и проблеми...
 
Нагоре