Пловдивска група

andi

Редовен Потребител
ставаме 13 засега - говорих с мои познат ,водил съм го няколко пъти .
 

Grifcom

Потребител
Аз ви говоря за утре :rambo: :rpg: :ruak47: :sniper: :gunner: :sniper2: , а вие ми говорите за сряда :cheers: :burger: :donut: :hotdog: :mcdonalds: :cheeseb: :meat:
 

dinkata

Редовен Потребител
andi написа:
ок , щом се познавате - ставаме 13 засега .

Не е работата само цифром да се преброим, нека всички които сме сигурни или да се видим в сряда или да съберем по някой лев ;) (за сряда)
 

mdinkov

Редовен Потребител
Все пак е хубаво да се пише каква е точно сумата за наем ,да се има представа за каво иде реч .
 
A

Anonymous

Гост
Вячеслав написа:
mdinkov написа:
Все пак е хубаво да се пише каква е точно сумата за наем ,да се има представа за каво иде реч .

Наема на помещението е 150 лв.на месец. Всичко зависи от броя хора. За сега май сме 13 .

Малко уточнение: сумата е 150 лв. което не е наем ,а чистач и ток.Тоест плащаме си тока, който само ние ще си изразходваме и част от сумата за почистването която е 350 лв за месеца.


За утре смятате ли да се събираме и къде?Дали пак да е в "Глобус" или примерно "Китаеца" или "Лаком дол" и дали ще има смисъл от такова събиране?Ако е само пак от 4/5 човека колкото да хапнем не виждам смисъл.Ако смятате да договаряме и залата-носете и финанси.
 

dinkata

Редовен Потребител
Финансите са задължителни за УТРЕ :mad: ! Трябва малко по - по експедитивно да действаме че се развали времето.
Аз няма да мога да дойда тая седмица, защото имаме семейно мероприятие, но парите са уредени :) :cheers:
 

akiro

Потребител
Eeeej.... , tuk sam se zawrql w edno studio w Koln...prawq zapisi za disk...prosto ne moga da powqwraw hubawata nowina - :cheers: ^-^ na 15-ti -sega se wrastam..do skoro!!!! -Nqkoj.kojto ima kinti da dade 50 lw ot men...wrastam wednaga s lihwa... ;) :cheers: :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Направихме клуб с голям мерак . Събирахме пари , членски внос за да спретнем оборудване - маси , съчмоуловители , мишени , колчета и тн.
Имаме ги вече , + 200 ФТ мишени на Тихомир - от тези дето не могат да се "надпишат" .
Имаме вече почти всичко за да спретнем сами състезания по бенч , по ФТ или по "пловдивско" надстрелване .
И сега когато като клуб имаме възможност , (уникална за страната ) да направим следващата логична крачка - ТИШИНАА..........
Пловдивския клуб има 7 човека управителен съвет - те искат ли клуба да има зала или не , и защо ?
Пловдивския клуб има и още 20 души членове - те искат ли залата ? Всъщност , знаят ли какво искат от клуба ? И защо са се записали в него - само заради едното картонче ли ?
Надявах се тази седмица да прочета или чуя мнението и позицията на тези двадесет и няколко колеги ! Ама.... от 14 мнения 1\3 дори не са членове на клуба !!!
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Довечера сбирката ще е в китайския ресторант в Тракия блок 176 след 20.00 часа който има желание да заповяда това се отнася и за Асеновград
 
Нагоре