ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

mitko7775

Потребител
Колеги,ще ми свърши ли работа тази бутилка? 290cc ми е обема на FXa на 230 бара.Че се убих да помпя.....
 

Attachments

  • Screenshot_20240610_113049_Chrome.jpg
    Screenshot_20240610_113049_Chrome.jpg
    87.3 KB · Прегледи: 55

Kameno Karp

Редовен Потребител
Колеги,ще ми свърши ли работа тази бутилка? 290cc ми е обема на FXa на 230 бара.Че се убих да помпя.....
Перфектна работа ще ти свърши,ама защо чак от Крале и то стоманена!? https://air4guns.com/ - бутилки да искаш. С кран,без кран,малка,голяма... Най-отдолу има и телефон. Звънни,ще изберете най-подходящото за теб,ще сглобите комплект и утре ще е при теб.
 

Васил Василев

Редовен Потребител
С бутилка 500 сс от 250 до 200 бара правя 9 изстрела. Тъй като мисля да купя 700 сс бутилка колко изстрела ще правя с нея от 250 до 200 бара ?
 

mitko7775

Потребител
Благодаря да отзивите.Май ще отскоча скоро до Русе.В Бургас къде пълнят с въздух?
 

Abritus

Новодошъл
Здравейте, някой знае ли в Разград да има място ,където пълнят с въздух?
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Здравейте, кажете някаква читава марка/модел компресори, че нещо ми писна да го съживявам моя туксинг- преди месец го облужих, отворих го, поизчистих по прегледах затворих и си напълних бутилките. Днес пущам да пълня и вдига само до 30-40 бара.( всичко вътре си му е сменено и изглежда идеално). И преди ми е правил такива номера, но май почна да ми писва, та се чуда какво да взема- нов китаец или нещо марково.
Отворен съм за всякакви идеи.
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Тези които намирам са все около 2000+ евро. Има ли нещо по бюджетно, че май нямам кураж да дам 4к за компресор…
 

Вилян

Редовен Потребител
Като се поразчетох, за мен читави изглеждат - GX CS4 (но трябва да си го внесеш сам, към 1.3-1.4К лв излизаше, като го смятах) или Hill Evo 310 (2.2-2.3K лв, отново ако си го внесеш сам). Другите читави както казаха колегите (Бауер/Колтри) са 3-4К+, което само ти може да решиш дали е оправдано. И относно внасянето или пазаруването от БГ - гаранцията е най-релевантна в това отношение ...
 

Вилян

Редовен Потребител
Да ви питам нещо .. За компресорните филтри, който са от малко по-простия вид (т.е. не са 'златните' на Туксинг) :
1720021933891.png

чували ли сте легендата, че зеолита (белите топчета) като се навлажни и действа корозивно на метала от вътрешната стена на филтъра ?
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Служебният ни компресор е от 1996 година. Как пък не му се изяде филтъра от зеолита!? :lol:
 
  • Харесвам
Reactions: Sax
Нагоре