ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Благодаря за информацията. Май ще се ориентирам към стоманена бутилка. Ще се огледам за някоя 10+ литра и ако не открия ще се обърна към колегата с 6 литровите.
Сега прочетох че си с Херкулес 6,35. Този дзвер лапа много въздух. Търси голям литраж 10+
 

De_Marco

Редовен Потребител
Здравейте,
Имате ли впечатления за качеството на новите помпи Хатсан и дали са на нивото на първите, с цветния манометър? Първите бяха железни и общо взето нямаше какво да им се съсипе, но нямам наблюдения над сегашното производство.
 

jony

Потребител
Колега, De Marco , първите помпи бяха с черно-белият манометър който го слагаха на ат-44 в началото до към 2011год и не беше добър вариант защото този манометър е не особено точен и скалата не е добра, след нея излезе модела с цветният манометър ,който го приемам като по-добрият вариант защото скалата е до 300бар и е добре разграфен освен това е точен което за една помпа е важно, има и разлика в буталото на 3-та степен за който предлагам и резервни части, следващите модели които са попадали при мен не ми харесват и не им е добро качеството, говоря за тези които са попадали при мен.
 

m.eit

Редовен Потребител
Никой нищо не казва за компресорите.....толкова ли са "недолюбвани " ?!?!
Стават, тия китайчета от линковете на Беров. Требва само да им поставяш подходящо масло, и да намериш начин да изсушиш въздуха! Сега ги има и в БГ от този магазин! На адекватна цена, с отстъпката на форума !

https://arms-bg.com/oragie/vazdushn...vzdushno-orzhie-tip-pcp-yong-heng-hard-cover/
 
Последна промяна:

Димитър Павлов

Новодошъл
Здравейте приятели наложи се да сменям опръстените на моята помпа и сега вече нямам опръстени. Та въпроса ми е:От къде мога да си купя опръстени за напред ,ако се наложи ? Благодаря ви!
 

angel angelov

Потребител
От къде може да нямера такъв преход който да си зареждам с компресора бутилката
 

Attachments

  • IMG_20220301_134825.jpg
    IMG_20220301_134825.jpg
    348.8 KB · Прегледи: 61
  • IMG_20220301_135112.jpg
    IMG_20220301_135112.jpg
    174.8 KB · Прегледи: 59

m.eit

Редовен Потребител
От къде може да нямера такъв преход който да си зареждам с компресора бутилката
Или тоя, ама се чака доста! Аз го поръчах преди месец ама в наща поща правят магарии! С по евтина доставка не го намерих.после с сетих че може и през зарядната станция ама пак ти требва преход с бърза връзка към филтъра на компресора! Щех да мина по тънко! В моя случай резбата е 10х1 към зарядната! Щото с три вида резби ги продават!

https://m.nl.aliexpress.com/item/32819631976.html?gatewayAdapt=Pc2Msite&spm=a2g0o.productlist.0.0.294d1b94Ijl2vP&algo_pvid=9e11e9ba-a5c3-4cae-be24-38a64006c5a9&algo_exp_id=9e11e9ba-a5c3-4cae-be24-38a64006c5a9-2&pdp_ext_f={"sku_id":"10000002265082147"}

За тия бързи връзки говорех по горе.

https://m.nl.aliexpress.com/item/32...%3B-1%40salePrice%3BUSD%3Brecommend-recommend
 
Последна промяна:

angel angelov

Потребител
Нипела съм го купил,но мойта бърза връзка за крал нестава за нипела и ми трябва връзка между нипела и бързата връзката за крал ,тази на компресора става на нипела
 

m.eit

Редовен Потребител
Нипела съм го купил,но мойта бърза връзка за крал нестава за нипела и ми трябва връзка между нипела и бързата връзката за крал ,тази на компресора става на нипела
Е тогава ти остава бай стругар, да ти направи нипел с двата диаметъра, не е трудно стига стругаря да е читав!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Проблема е в турският куикфил на пушката. Ако се смени със стандартен, всичко нататък си става.
 
Нагоре