ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

venciru

Редовен Потребител
Смятам, че ако има някаква равнопоставеност във Форума, толерантността би трябвало да е еднаква. Не може три последователни дни човек да пише на латиница, десетина поста и модераторите да се ограничават само с многократни предупреждения! Ако беше някой новак досега хиляда пъти да са му изтрити постовете, както е ставало често и в други раздели и теми. Не е един пост и не са с НИКАКВА фактическа стойност, за да се пазят. Само нападки, подклаждане на дрязги и омаловажаване труда на хората......
Моля за адекватна модераторска намеса.
 

andi

Редовен Потребител
п.п.Не зная "буклуците" както се изрази ,дали не бяха момчетата от чиято група пишеш сега ?



Защо ли допреди 5 дена използваше като аргумент за високите такси пазарджишките 'бо..уци' и 'ми.оци', който правили каквото си искат ? И понеже им се събрали много издънки , им бил забранил да стъпват в базата му ! А сега за 2 дена пише 7 поста в тяхната тема ???
Верноо бе , още в началното училище се учеше за принципа ' разделяй и владей ' ;) ;) ;)
 

DANNY

Редовен Потребител
andi написа:
п.п.Не зная "буклуците" както се изрази ,дали не бяха момчетата от чиято група пишеш сега ?



Защо ли допреди 5 дена използваше като аргумент за високите такси пазарджишките 'бо..уци' и 'ми.оци', който правили каквото си искат ? И понеже им се събрали много издънки , им бил забранил да стъпват в базата му ! А сега за 2 дена пише 7 поста в тяхната тема ???
Верноо бе , още в началното училище се учеше за принципа ' разделяй и владей ' ;) ;) ;)


Кой, какво да владее!?

Анди, мислиш ли /след като ме познаваш/, че някой, който и да е може да ме владе ;)

Аз съм сигурен, че има такъв човек, даже го знам кой е! И даже ще го покажа

IMG_1439.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
akraba1 написа:
Анди, мислиш ли /след като ме познаваш/, че някой, който и да е може да ме владее ;)
Аз знам:
1. Пичка-Трепачка - 100% завладяване
2. Манията по пушките - 101% !
;) :cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
Последните 2 отговора са, как да се изразя по-леко, -Удар под пояса :no:
 

angelmr

Редовен Потребител
Хората които са участвали в ситуацията официално казаха че повече няма да пишат по темата. Също така изявиха желание да не се коментира и от други, докато не се успокои ситуацията. Така че ако може да ви помоля и аз да не коментирате повече случката. Когато има какво да се каже, който трябва ще го каже. До тогава самоизлишно се нажежават страстите, което не е полезно за всички нас.
ПС. А и темата тук е за пазарджишката група, така че нека не се пълни с офтопик. :)
 

DANNY

Редовен Потребител
angelmr написа:
.................
ПС. А и темата тук е за пазарджишката група, така че нека не се пълни с офтопик. :)


Винаги съм си мислил, че точно в темите на групите допускаме OFF TOPICK.
Или поне така сте ми казвали!?


А като цяло конфликта в никакъв случей не е такъв- "off..."

Както и това, че конфикта засегна всеки който участва в състезанието, удостои ви с присъствието си или спомогна за неговото провеждане.
:cheers:
 

lubo

Редовен Потребител
Съжалявам че моето изказване развихри буря в Пазарджишкото пространство.Под ``станахте за резил``имам в предвид липсата на единомислие и сплотена група, а аз съм отборен играч и раздърпаната черга ми прави лошо впечетление! А сега малко лична информация:Не пия бира,а вино според сезона бяло или rosso.Според подписа ми а в него съм включил само ПНЕВМАТИЧНИТЕ ми винтовки ,мога да си позволя участие за 12,15,50,100лева.С едно изречение НЕ винете доктора дал диагноза а лекувайте тима!!!

На изхода на града до СБА има ново предприатие за леководолазно обурудване.НАДУШВАМ 300 БАРА! Някой има ли повече информация?
 
A

Anonymous

Гост
Има такива бутилки и в Пловдив.Цената им е от 300 до 650 лв в зависимост от литража.
 

andi

Редовен Потребител
Сега видях резултатите от боснови поляни - ПОЗДРАВЛЕНИЯ за стрелбата на svirepia :bravo: :bravo: :bravo:
 

Yasho

Потребител
Любе отсъства днес от оризарските стрелби свирепиа каза че много работа те е налегнала мислим нещо за 25-26ти имай го в предвид,че само работа неможе;)
 

lubo

Редовен Потребител
Yasho разпарчетосал съм си повечето пушки но в зависимост от идеята ти( БР,FT или пуцай куме на воля),ще си сглобя нещо по предназначение! А ето и отговора ми на твоята парола-"нас не ще ни уплаши смъртта"
 

robo1

Потребител
Утре/събота/ ще постреляме на Богданица по импровизирано трасе .Ще проиграем стрелби за време по новите падащи мишени.

Който иска да заповяда.Кой когато доиде.През деня сме там.
 
A

Anonymous

Гост
Утре /сряда/ към 20.00 в "Лаком дол" на 15 бл. в "Тракия" сбирка на групата.Ще постреляме по кюфтенца и пържоли и ще смазваме с нещо течно пушкалата. ;) ;) Нежните половинки е желателно да се включат към срещата.За да може да отчетът трудностите на хобито ни. :lol:
 
Нагоре