ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

st_beer

Редовен Потребител
Все пак е някъде и се знае къде е. Не е загубен ;) ;)
 
A

Anonymous

Гост
Благодаря ви много колеги :cheers: на 24 ще съм там и ще си го прибера :)
 

lubo

Редовен Потребител
Добре че сред нас няма комплексирани индивиди,притежаващи болни амбиции!Заради 1,2лица цялата пловдивска група стана за резил!!!
 

ангел иванов

Потребител
Колега, не си наясно. Никой от пловдивската група не е станал за резил.Напротив.
Браво на тях!
 

DANNY

Редовен Потребител
lubo написа:
Добре че сред нас няма комплексирани индивиди,притежаващи болни амбиции!Заради 1,2лица цялата пловдивска група стана за резил!!!


Ти знаешли въопще за какво говориш!?
 

Yasho

Потребител
parvo molq moderatorite da me izvinqt za latinicata
Liubo nali vijdash za kakvo stava vapros,vinagi shte ima hora koito da se podigravat i da pliuqt na truda na drugite,tova e taka zashtoto nikoga ne sa dali neshto ot sebe si za drugite,v balgariq e taka,ne se zanimavai nqma smisal


При наличен интернет лаптопа се кирилизира за 10 минути.
 

DANNY

Редовен Потребител
Yasho написа:
parvo molq moderatorite da me izvinqt za latinicata
Liubo nali vijdash za kakvo stava vapros,vinagi shte ima hora koito da se podigravat i da pliuqt na truda na drugite,tova e taka zashtoto nikoga ne sa dali neshto ot sebe si za drugite,v balgariq e taka,ne se zanimavai nqma smisal

Пълни глупости!
...Плюенето срещу труда на другите.....
Да бяхте дошли да видите "труда на другите" и кой какво е дал...
Можем и да поспорим!
А кой какво е взел......
Или кой какво иска да вземе.......
Или пък кой колко иска да взем.....
Кой за какво колко иска да вземе......
Да продължавам ли!?

А пазарджиклии когато направят поне една среща нека тогава дават акъл и оценки!
:cheers:
 

Yasho

Потребител
akraba mnogo si zle pich
uspeh



p.p akraba sled kato si gotov da sporish 4akam da mi kajesh koi i koga e platil za kakvoto i da bilo za taz baza
ako nqma takav,sloji si rakata na sarceto i si hvarli pushkata v poleto,lesno e da se govori

NIKOGA OT NIKOI NE SA VZETI PARI TAKSI ILI KAKVOTO I DA BILO ZA BAZATA -KOQTO E ZA VSICHKI VSICHKO E SAMO PRIKAZKI BEZ POKRITIE,i vqrvai nie znaem kak se razviva sport imame i parite i jelanieto da go razvivame , no nqma da dopusnem intriganti i intrigi v taz baza,i dokato nqkoi intrigantstvaha drugi qko bachkaha,tva e polojenieto i nqma kak da sporish sreshtu faktite,oshte edin pat uspeh
 

dinkata

Редовен Потребител
lubo написа:
Заради 1,2лица цялата пловдивска група стана за резил!!!

Аз не съм станал, за резил и останалите пловдивчани, които познавам също ! И според кого някой въобще е станал за резил ? ??? ??? ???

jimmy_mln написа:
абе те хубаво са се потрудили, ама не стават

За кое по - точно не става ?



Искам да помоля, като си четете ей така форума от време на време и пишете ..... разни неща погледнете какво ми пише в подписа със син цвят ! Казвам го общо не конкретно ! Живи и здрави !
 

Yasho

Потребител
dinkata nqmam nishto protiv teb i te uvajavam 4e te poznavam
ama izvini me mnogo neshto si se obarkal
 

dinkata

Редовен Потребител
Аз също нямам нищо против теб и знаеш, че те уважавам и аз ! От три дена незнам защо всеки говори с позивни едва ли не.... кое точно съм объркал ? Предлагам да я заровим тая томахавка най - после ? Минало свършено не смятате ли ?
 

lynx

Редовен Потребител
Защо не се съберете на една маса всичките и ще си уточните различията и ще се намери решение ? :cheers:
Ако е нужно ще ви изпратим Архитекта със синята каска, като омиротворител ;)
 

Yasho

Потребител
lynx az nqmam s koi za kakvo da se razbiram za men e qsno koi kakvo moje i koi kakvo ne moje skoro shte stane qsno i na vsichki,kolkoto do arhitekta az go uvajavam mnogo i toi e 4ovek koito e nad prostotiqta

Нищо лично но наистина е време да си оправиш тази кирилизация.
 

Yasho

Потребител
do moderatora laptopa e s istriti bukvi na klaviaturata a pomnq samo latinicata koq kade , qvno boikota i intrigata e palna ednite se vazpolzvat 4e ni nqma a drugite triqt postovete pod predlog che bili na latinica uspeh v sporta



Нищо лично но наистина е време да си оправиш тази кирилизация.

Постовете ти не са изтрити, надявам се че го виждаш това. Размера на шрифта е намален до минималния възможен с идеята в съответния срок да си оправиш мненията. Всеки може да прочете какво си написал. Преди са правени компромиси за едно-две дребни съобщения но за влизане в сериозна дискусия на латиница компромиси не е нормално да се правят.
Освен това има и фонетична кирилизация при която проблема с изтритите букви е точно толкова значим, колкото и при писането на латиница. Мога да ти помогна в това отношение ако искаш.

пс. Само второто включване е от мен.
 

dinkata

Редовен Потребител
Yasho написа:
do moderatora laptopa e s istriti bukvi na klaviaturata a pomnq samo latinicata koq kade , qvno boikota i intrigata e palna ednite se vazpolzvat 4e ni nqma a drugite triqt postovete pod predlog che bili na latinica uspeh v sporta

Съжалявам, че се намесвам, но във случая не е така! Яшо на Ангел съм сигурен, че не му е пукало за това къде и кога е щяло да е състезанието и си залагам Акаунта, че във случая го прави не заради интригата или нещо подобно, а просто за да си свърши работата като МОДЕРАТОР ! Отново приканвам към ...... Лулата на мира, и отново ...... Минало свършено !
Живи и здрави всички ! И до нови срещи ! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

Yasho

Потребител
m dam moje bi az gresha

p.p dinkata az voini ne vodq ako nqkoi se 4ustva na voina da zima kalashnika,az i nqkoi hora pravim neshto za sporta i go pravim po pravilniq na4in i hich ne me interesuva koi kakvo govori pliue i taka natatak!!!
 
A

Anonymous

Гост
Смятах да не пиша повече по въпроса,но явно ти не знаеш кога трябва да спреш.Ще ти задам конкретен въпрос.Ще се отречеш ли от думите си или отново ще напишеш ,че е плюене:


"вие какво си мислите,че ще идвате тук да си стреляте ,а някой друг ще ви подържа базата даром"
"този път таксата ще е 15 лв. ,а другия път 20,за да спрът да идват буклуците ,които си носят бирата от вкъщи ,защото им се свиди 2 лв,да си я купят от барчето"
"похарчил съм 13000 лева до сега за тази база и да не си мислите,че това ще е даром."
"безплатен обяд няма"

Само ще уточня,че и Перил/мисля,че няма нужда да уточнявам кой е/ и Наско/един от хората съдеиствали да се вземе базата/ са били свидетели на този разговор.



ЩЕ ОТРЕЧЕШ ЛИ ДУМИТЕ СИ ?????

п.п.Не зная "буклуците" както се изрази ,дали не бяха момчетата от чиято група пишеш сега.
 
Нагоре