Оптики за нощно виждане Arken ZULUS HD 5-20X и ZHD520R

Djack

Редовен Потребител
Моята пристигна! На дневна светлина гледа повече от добре! Моята е с правилния монтаж - изнесен назад!
Благодаря!
 

Mario31

Потребител
Ако сега направя поръчка на преордер,кога да я очаквам и има ли опция за наложен платеж? за тази с калкулатора питам..
 

Djack

Редовен Потребител

Attachments

  • Заснемане.PNG
    Заснемане.PNG
    389.9 KB · Прегледи: 83
  • Заснемане 1.PNG
    Заснемане 1.PNG
    9.4 KB · Прегледи: 79

mgrosco

Редовен Потребител
Ако сега направя поръчка на преордер,кога да я очаквам и има ли опция за наложен платеж? за тази с калкулатора питам..
Има 12 броя поръчани с очаквана доставка около 25 февруари. С наложения платеж няма проблем, но като сложа застраховката става около 20лв. транспорта до офис на еконт. Това е с 30% отстъпка която имам към техните такси. Сега на колегите които изпратих поех по-голямата част от разхода, защото рискуват с нещо което пристига за първи път.
Дай на дневния,да видим как е
Днес и аз ще снимам, само че с модела без балестичния калкулатор. Снощи излизах и правих тест и мога да кажа, че с подсветката на инфрареда тази оптика може да се използва и от много воайори, частни детективи и тн. Съседските прозорци без пердета се виждат супер ясно и при това на дистанция 400-600 метра от нашата тераса. С опцията запис и направо сериал може да се направи :D
 

dberov

Редовен Потребител
Самият монтаж, не е точно под оптиката, а я изнася леко назад към приклада!
Беше писал че е пристигнала с правилния монтаж, но този който си заснел е късия а на снимките от сайта е с дългия. И двата са изнесени назад но за пушки с изнесен спусък, предимно булпап с уивър щаерски тип е доста напред и си иска дългата насадка за да може да може да легне където трябва. Ти на каква пушка я закачи че пасна?

Здравейте,
Вече съм готов със сайта за оптиките. Цените които виждате са за чуждестранни поръчки. За да разгранича пазарите създадох код за 10% отстъпка за колегите от форума.
Кода е : BG8Y9GE52
При използването му получавате безплатна доставка до офис на Еконт и 1бр. батерия Smamsung.
Може да се пазарува от тук - https://arken-optics.eu/shop/
Кода за отстъпка се вкарва в кошницата, не в чекаута!
Ще помоля следващите поръчки да се правят от там. Ако има някакви въпроси съм оставил телефон в сайта или тук може да пишете.
Тук можете да свалите пълните ръководства за употреба - ZHD520 и за ZHD520R
Поздрави!
В сайта има опция за плащане с VISA & MasterCard. Може ли да се добави и плащане чрез PayPal и ако не, поне за колеги да става че аз например съм под мониторинг на НАП и покупки правя само чрез PayPal. Ако и това не е възможно, става ли лично взимане от Варна и плащане в брой, виждам че там е седалището на фирмата.
Благодаря.
 
Последна промяна:

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
И моята пристигна.
Монтирах я с нейния си монтаж на релса с регулируем наклон ZB Pro Universal.
Стана все едно е с дългия монтаж, но имам обхват на вертикалния реглаж около 30MRAD и обхват windage -60МОА
 

mgrosco

Редовен Потребител
Беше писал че е пристигнала с правилния монтаж, но този който си заснел е късия а на снимките от сайта е с дългия. И двата са изнесени назад но за пушки с изнесен спусък, предимно булпап с уивър щаерски тип е доста напред и си иска дългата насадка за да може да може да легне където трябва. Ти на каква пушка я закачи че пасна?


В сайта има опция за плащане с VISA & MasterCard. Може ли да се добави и плащане чрез PayPal и ако не, поне за колеги да става че аз например съм под мониторинг на НАП и покупки правя само чрез PayPal. Ако и това не е възможно, става ли лично взимане от Варна и плащане в брой, виждам че там е седалището на фирмата.
Благодаря.
Правя го веднага ;)
П.П. Готово е.
 
Последна промяна:

mgrosco

Редовен Потребител
Беше писал че е пристигнала с правилния монтаж, но този който си заснел е късия а на снимките от сайта е с дългия. И двата са изнесени назад но за пушки с изнесен спусък, предимно булпап с уивър щаерски тип е доста напред и си иска дългата насадка за да може да може да легне където трябва. Ти на каква пушка я закачи че пасна?

Със стандартния монтаж на мен не ми е далече от окото. В снимките може да видиш как се изнася оптиката назад.
 

Attachments

  • Screenshot_2024-02-03-18-56-39-279_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-02-03-18-56-39-279_com.miui.gallery.jpg
    140.8 KB · Прегледи: 65
  • Screenshot_2024-02-03-18-55-54-390_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-02-03-18-55-54-390_com.miui.gallery.jpg
    123 KB · Прегледи: 65

Djack

Редовен Потребител
Аз мислех, че този се води дългия, защото има един, който е директно под оптиката. Не съм го качил на пушката още. Смятам да го слагам на малокалибрената утре.
 

mgrosco

Редовен Потребител
Ето това успях да заснема днес. Намерих чудесно място на незавършен строеж (фалирал) до Варна. Видимост над 500м., но много силно ветровито. Пробвах няколко слъга и си тръгнах защото с този вятър беше безсмислено.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
И моята пристигна.
Монтирах я с нейния си монтаж на релса с регулируем наклон ZB Pro Universal.
Стана все едно е с дългия монтаж, но имам обхват на вертикалния реглаж около 30MRAD и обхват windage -60МОА
Така
 

Attachments

  • Screenshot_20240203_214158_com.huawei.hidisk.jpg
    Screenshot_20240203_214158_com.huawei.hidisk.jpg
    177.4 KB · Прегледи: 68
  • Screenshot_20240203_214225_com.huawei.hidisk.jpg
    Screenshot_20240203_214225_com.huawei.hidisk.jpg
    183.2 KB · Прегледи: 68
Нагоре