ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

Sen

Редовен Потребител

оги-пз

Редовен Потребител
Аз обърнах внимание.
Просто се бъзиках със тоя където е сложил колелото там.
Ивах предвид че е левичар и му е било по удобно да го бодне от тая страна.

Пп. тоя калес ми харесва и поедно време мислех да се сдобия с такава.
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Тоя калес не струва. 2015-та в Литва го гледах, гледах през него, въртях го и ме разочарова. То май нямаше очаровани от него. Не случайно не се ползва в ФТ-то, макар да и създаден конкретно за това.
За сега най-доброто остава шмид и бендер, новата версия.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Прав си.
Виновни сме си ние.
Каквото сам си направи човек никой неможе да му го причини.
И в крайна сметка се оказвак пак безсмислен бенча и начина, по който го правехме.
 

оги-пз

Редовен Потребител
На мен ми се организира, стига да няма интриги. А 25м.бенч е в миналото поне аз няма да се намеся там.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Оги, приятелю, всеки има мнение и трябва да се уважава. Когато организираш мероприятие и създадеш приятни емоции на участниците това е наградата за теб. Това е истината, другото е за ежедневие. Дерзай и ще видиш, че си е заслужавало.
 

оги-пз

Редовен Потребител
До 1 време си заслужаваше.
После започнахме да тъпчем на 1 место, и тогава се започнаха интриги.
Надявам се че с тази дисциплина новата няма да се случи същото, затова ще наблегна повече на забавата отколкото сериозна и стегната дисциплина като бенча на 25м.

Пп. Понатам като си стегна къщата ще си взема пак 1 16дж.пушка и ще се върна във ФТ. е така за забавление и заради хората най-вече.
 
Нагоре