ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

andi

Редовен Потребител
Точно изискването за нет ме прави малко скептичен . На Виваком съм и въпреки това в полето нет няма , а в гората смарта губи изцяло обхват и блокира (не знам дали е нормално) и оставам само със старата слушалка Нокия . Но дори и тя има 50/50 обхват .
А и със станциите е много бързо - само натискаш и веднага те чуват .
 

dberov

Редовен Потребител
Филипс Х1560 е модела
Взех го края на Юни, докато падне батерията за първи заряд стана 17.08. След това правих един ден показно, зареди 2 смартфона и една Нокиа

Аз пък с моя давам ток на колата когато зимата падне акумулатора:lol::lol::lol:
Шегувам се...
 

dberov

Редовен Потребител
Температурна стабилност на резистора до в диапазона на +/- 300 градуса няма да промени стойността си.
 

lynx

Редовен Потребител
Тоест при 300*С все още ще работи? Няма да изпляка, нали?
 

dberov

Редовен Потребител
Да ще работи и няма да си промени показателите/стойностите и над 300 градуса може да работи но ще си промени стойностите.
Тези резистори се използват в скъпа техника която трябва да е прецизна, например в медицинските уреди и ако има температурна промяна да продължи да показва верни данни.
 

lynx

Редовен Потребител
Питам, защото в момента е на 325*С и още работи..... :eek::D
Само си подмени цветовете малко, вече е в сивкавата гама :oops:
 

dberov

Редовен Потребител
Еми ако вдигне още малко градуси ще светне като реотан и тогава може да се разруши.
 

andi

Редовен Потребител
Попаднах на много интересна програма за смартфони чрез която можем да си разговаряме помежду си,да си пращаме снимки все едно сме с радиостанции уоки-токи. Нужно е само да разполагате с Интернет на телефона,да си инсталирате и да откриете канала който създадох airguns.bg.
Това е програмата https://play.google.com/store/apps/details?id=com.loudtalks
Който желае да заповяда аз съм на линия:cheers:
Днес разцъкахме тази програма с Динката и Станимир - има идея и е доста зарибяващо . Ако са повече хора ще е по голям купона .
 

M_I_T_A_K_A

Потребител
Въпроса беше риторичен без да се заяждам.
За това съм обеснил след това, какво точно е ppm.
 

dberov

Редовен Потребител
Митак, не ги разбирам много, исках само да помогна до колкото мога. Ако съм дал не вярна информация поправи ме.:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Ммм.... Даааа.
Получва се. Трябва направи още [emoji3]
61bbc9967155a26f7c7dc2f5e3282c8d.jpg
e59b19f1c70f4cce98b71bd1613d0006.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
Повдигачите-ясно. Ще станат като истински, няма съмнение :)
Но монтажите не са ли ориджинални BKL ? Поне на такива ми приличат.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ето че Таското ми е правило номера в последно време:D20150311_173943.jpg 20150312_193319.jpg

Тъкмо вече си мислех че нещо и има на Фани че се влоши групираноста, но след затягане на лещите ето и резултата на мишената, по странните отвори от попадения са от Зоро с които стрелях предния път по тая мишена :D
Освен тая леща се бяха разхлабили и лещите на окуляра, но след затягане резултат се вижда стреляно е от покрива на колата на 25 метра при лек вятър (без да се съобразявам много с него) и отново съм доволен. Явно няма да хвърчи към кофата ТаШкото ... та ето инак какво може да се очаква от евтините оптики това и е 2-а процедура по съживяване на тая оптика предната беше преди няколко години и от тогава има навъртяни най-малко 15К изстрела на Фани !
 
Последна промяна:
Нагоре