Недоволни или измамени

DGman

Редовен Потребител
Миро
Голема ти е устата внимавай какви ги приказваш големи лайна ще ядеш
Въпроса е че за едно и също нещо плащам два пъти. Като знаеш че тая цев си я усрал защо въобще я пращаш? Било се счупило свредлото. Мен това какво ме интересува? По-важно е че отвора е изместен и няма съосие и е слят с канала на Опростена. Ама тебе господин разбирач не те интересува това защото ти си майстора а другите простаци.
Относно кривия модер.Е небех виждал модер без резби на тапите. Че чак ми предложи да го лепна с двукомпонентно.Май си голям любител на лепилото или като не можеш или не знаеш как да го направиш .дай ще го лепим.
Мисля да не се занимавам повече с теб и простотиите ти.На хората им стана ясно що за майстор и що за човек си.
 
Последна промяна:

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Става въпрос за този майстор.
ПП - забравих да добавя, че ламината аз си го поръчах и платих, като му го занесох заедно с пушката.
Добре, че поне успях да си взема Вайха обратно.
Преди 8-9 месеца ми прати снимки на полуготов приклад. За 2,3к в кеш + ламинат за 380 лева - 6 снимки.
Все едно не си чел и не знаеш нещата за Локи,доста хора са му сърбали попарата има някои дето с години чакаха поръчката си и такива дето чакат платени приклади още преди 12 години.
И за цената,направо се е олял,за половината пари,всеки европейски майтор дето прави приклади за ВО щеше да ти направи такъв по твой модел и за не повече от два месеца.
 
Последна промяна:

Бай Колю

Редовен Потребител
Все едно не си чел и не знаеш нещата за Локи,доста хора са му сърбали попарата има някой дето с години чакаха поръчката си и такива дето чакат платени приклади още преди 12 години.
Факт. Хем го знам какъв е.
Пререва ми, че нямал пари и поиска авансово плащане. Обеща, че поръчката ще стане за 2-3 месеца......преди 25 месеца.
 

Amfo

Редовен Потребител
Ми то като му видиш името във форума, какво да очакваш ?! Все пак Локи е бог на измамата ,заблудата ,шегите и хитростта. Той самия се е определил така . Но можеше да му пуснеш една жалба за измама . Сумата не е малка .
 

Airguner

Потребител
Темата е много полезна! Аз лично преди да ползвам каквато и да е услуга на някой съфорумец, ще проверя първо дали никнейма му фигурира в темата. Съжалявам за колегите които са пострадали и споделят горчивия си опит с нас.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ми то като му видиш името във форума, какво да очакваш ?! Все пак Локи е бог на измамата ,заблудата ,шегите и хитростта. Той самия се е определил така . Но можеше да му пуснеш една жалба за измама . Сумата не е малка .
Верно ли ти му се върза на тоя ???? Стига бе, и как па я докара до тая сума чак....Ужас!
Локи дано живота пак не ни среща - ходи пиши някъде другаде пумияр нещастен,!
Знаеш нещастен тъпак, че хора починаха и години наред те чакаха да им направиш платените приклади, ама не успяха, други пък ти простиха и нищо не получиха.....как става тая работа не ми е ясна! Как спиш въобще бе нещастник! Да се таковам и себе си, че си помислих, че може и да се промени човек като тебе!
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ами, редно е вече, модераторите да му махнат темата, на тая отрепка, дето все още седи, най-отгоре в Купува/Продава. Още някой колега ли, трябва да пострада? Редно е и да му се потърси сметка и да връща. Какво го бавите още?
 
Последна промяна:
Нагоре